Je Mike tatér, detektivní parťák, nebo vítěz soutěže o knírek roku?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:7 251

Tajemný host na straně Davidova týmu.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Mika. Také jsem v šoku. Takže... Určitě se zná s Davidem. Bene Fogle, odkud znáš Mika? Tohle je Mike, poznal jsem ho v hospodě, strašně jsem se opil a on mi udělal tetování. Dobře.

Davide, odkud znáš Mika? Tohle je Mike a jednou jsme spolu založili detektivní společnost. Skutečně? V zahradní kůlně. A nakonec Craig... Tohle je Mike, porazil mě v soutěži Knírek roku. Tady to máme, Benův neplánovaný tatér, Davidův detektivní parťák, nebo Craigův knírkový vítěz.

Kde chce začít tým Leeho? Kdy jsi měl knírek? V pořadu, který se jmenoval Spend, spend, spend. To bylo v roce 1999, byl jsem choreograf. Proč ses přihlásil? Přihlásil jsem se tam s kámošem Cliffordem... Byl to obrovský pes? Měl knír, já měl plnovous a oholil jsem si ho.

Kde ta soutěž probíhala? V Finsbury Parku. V parku? Nebyla to akorát spousta chlápků s knírkem pobíhajících po parku? Teď tomu věřím. Pokud jich tam bylo hodně, proč ses spřátelil s vítězem? Pokud jsi neobdivoval jeho knír. Už je to docela dlouho a v té době byl o něco roztomilejší.

Měl bys říct: "Pojďte k porovnání." Chceš... Pojď vzrušit svět, zlato. Udělám to pro tebe. Ahoj. Teď si říkám, že by to mohl nosit. Doufal jsi, že se dostaneš do epizody Poirota? Ne, udělali jsme to ze srandy. Byli jsme opilí a řekli jsme si, že to uděláme ze srandy.

Davide, připomeň nám to. Založili jsme detektivní společnost v mé zahradní kůlně. Když jste byli děti? Jo, jako děti. Kolik ti v té době bylo? Bylo mi asi deset. A on je stejně starý? Ne, jemu bylo třináct.

Myslím. To je docela rozdíl. Třináctiletý muž s knírem, který se schází s desetiletými. Řekl jsi třináctiletý muž? Jsou to muži podle toho, co vím. Jaké případy jste měli? No, my... Sledovali jsme chlapa. Koho jste sledovali?

Chlapa, který žil kousek ode mě. Měl sportovní auto. To zní hezky, zlato. To říkáš ty, mně přišel podezřelý. Z čeho jsi ho podezíral? Měl takové špinavé auto. Měl spoustu nedopalků v popelníku. - Vinen.

- Pověste ho, hajzla. Byli jste takhle oblečení? Dokázal takhle dobře splynout s okolím jako teď? Když jsi chodil okolo, tak on stál a dělal... Čím se dnes živí? Myslím, že pracuje v IT. Myslíš? Chcete se ptát pana Fogla? - Bene.

- Představ si Bena s tetováním... - Kde ho máš? - Ukaž nám ho. Neukážu, je na mém rameni. Proč ho neukážeš? Stydím se za něj, byl jsem opilý... Stydíš se? Co to je? Co to je? Nejsem si jistý, buď hvězda, nebo kompas. Říkáš, že je špatný tatér?

Narazil jsem na něj hodně opilý v hospodě, uprostřed zimy, nikdo tam nebyl, krom Mika. Měl s sebou své nářadí? Ne, myslím, že jsme odešli z hospody a šli někam, nevím přesně kam... Chceš mi říct, že jsi byl tak opilý, že jsi šel s tímhle mužem, kterého jsi neznal a který navíc vypadá mírně řečeno excentricky... A on řekl: "V batohu mám jehlu a inkoust. Neznáš mě. Nechceš jít ke mně?" A tys řekl: "Jo, to zní jako něco, co mám rád.

Pojďme do toho." Dobře, potřebujeme odpověď. Tým Leeho, je Mike Benův tatér z hospody, Davidův detektivní parťák, nebo Craigův knírkový vítěz. Co tipnete? - Já si myslím, že Ben. - Kate? Doufám, že Craig, byl to dobrý příběh. Myslím si, že David, ale mohl by to být Ben. Promiň. Myslím si, že by to mohl být David, tak tipneme jeho. Tipujete Davida, dobře. Miku, prozradíš nám prosím, ke komu patříš? Jmenuji se Mike...

a o jedné noci, když se pilo, jsem udělal Benovi tetování. Měl bych říct, že je fakt dobrý tatér. Tak se na to podívejme. - Chceš to vidět? - Chci. To je tetování. - Je to kompas? - Co to je, Miku? Je to námořní hvězda. Děkujeme velice, Miku.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pověZte ?

10

Odpovědět

Díky za postřeh, opraveno ;-)

30

Odpovědět

Grammar Nazi

24

Odpovědět

+GundoShut up K****!

01