Je Nolan parťák na lumpárny, prodejný spolužák, nebo pasák ovcí?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:5 484

Snažil se Nolan se Stephenem nafilmovat falešnou nehodu, vymámit z Liz peníze za odstranění pavouka, nebo vlastní ovci, kterou musel David utěšovat potom, co se opila po silvestru? Davida v týmu doplňují Stephen Merchant a Liz Bonnin, Leemu s hádáním pomáhají Ranj Singh a Sharon Osbourne.

Poznámky:
You've Been Framed! je britský televizní pořad podobný u nás kdysi vysílaným pořadům Tak neváhej a toč! nebo Natočto!, do kterého může kdokoliv zaslat zábavné video, přičemž za každé odvysílané video obdrží jeho autor 250 liber.
Ranj Singh je skutečně vystudovaný doktor, zatímco Dr. Dre je americký rapper.
Nolan Sisters, resp. The Nolans, je irská hudební skupina, jejímiž členkami jsou či byly některé ze šesti sester Nolanových.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního hosta Nolana. Stephene, odkud znáš Nolana? Tohle je Nolan a jednou jsme spolu způsobili opravdovou nehodu, když jsme se snažili natočit falešnou do You've Been Framed! Liz, odkud znáš Nolana? Tohle je můj starý známý Nolan. Chodili jsme spolu do školy a on odmítl odstranit pavouka zpod mého stolu, dokud mu za to nezaplatím.

A Davide, odkud znáš Nolana ty? Tohle je Nolan a jednou jsem strávil Nový rok utěšováním jeho opilé ovce. - Tým Leeho. Kde chcete začít? - U Stephena. Začneme u Stephena? Je z nich ten nejprohnanější, ne? - Takže Stephene… - Ano, pane? - Kdy to bylo? - Kdysi dávno. - Kdysi dávno? Vysvětli nám, co jste zamýšleli. Říkali jsme si, že v You've Been Framed!

se za video dá vydělat slušný peníze. Takže v plánu bylo jít o polední pauze k nám domů, tehdy jsem bydlel u rodičů. Měl jsem vycházet z obýváku, když v tom vejde Nolan, narazí do mě, praští mě dveřma… - To je ta fiktivní verze? - Jo. Praští mě do obličeje a já spadnu dozadu na gauč. - Pěkný. - 250 babek v kapse. - Jasně. Takže jsme se pokoušeli o tohle.

To byl plán. - Nacvičovali jste to? - Během zkoušky jsme… Udělali jsme tohle. - Natáčeli jste tu zkoušku? - Ne. - Já si teda myslel že jo, ale znáte to, když zmáčknete nahrávací tlačítko… - Jo. - …a omylem zastavíte už zapnutý natáčení? - Jo. Takže… jsem zvolal: „Akce!“ Ale špatně jsme si to načasovali. Takže on vejde, praští mě dveřma, ale doopravdy. Špatně jsem si to načasoval a vytrhl dveře z pantů a přepadl dozadu na gauč.

- No, to zní neuvěřitelně. - Co ti mám povídat. Takže jsme si samozřejmě říkali: „To je bomba. Máš to natočený? Máš to?“ Ale protože jsme to pokazili, viděli jsme jen: „To bude boží!“ Pak nic. A pak: „Bože, co jsem to provedl? Co jsem to udělal?“ Zhruba tohle jsme natočili. Jo. Kdo je Nolan? - Proč nemluví? - Proč nemluví? - Jo. Nesmí.

Není to proto, že by měl trauma. Taková jsou pravidla. - Dobře. Koho chcete zpovídat dál? - Liz, připomeneš nám, odkud znáš Nolana? - S Nolanem jsme spolu chodili do školy… - No jo. …a on souhlasil, že odstraní pavouka zpod mého stolu, jen když mu za to zaplatím. - Dobře. - Kolik chtěl? Chtěl peníze? Ty že jseš doktor?

- Cos měl na mysli? - Sladkosti. - Jo. - Zkontroloval někdo jeho lékařský oprávnění? Nebo je asi takovej doktor jako Dr. Dre? Říkáš, že jste spolu chodili do školy? Takže jste stejně staří? To měl tak těžkej život? Irští džentlmeni mají sklony stárnout celkem… - …rychle. Promiň, Nolane. - Pane Nolane, jste příbuzný Nolan Sisters? Ne, ne, ne, ne, ne.

Nolan je jeho křestní jméno, - zatímco u Nolan Sisters… Vzpomínáš si? - Jo. …u nich šlo o příjmení. Tak nám pověz o tom rozhovoru s Nolanem. Jak probíhal? Pod stolem mám pavouka. - Jo. - Myslím, že jsem udělala: - Začala jsem být docela nervózní… - To učitelka neřekla „ticho tam“? - To jsme zrovna byli po škole. - Dobře. Vysvětlila bys Davidovi, co znamená být po škole?

Davide… - Já jsem byl taky jednou po škole. - Proč? - Páni. Kvůli nespravedlnosti! Takže Liz, vidíš pavouka, šťouchneš do Nolana. Jak daleko byl? Nešťouchla jsem ho, ale šeptla: „Pod stolem mám pavouka.“ On na to hned: „Já tě ho zbavím, ale musíš mi dát nějaký peníze.“ To tě nenapadlo říct úče: „Omlouvám se, že si stěžuju, ale pod stolem je pavouk“? - „Promiňte…“ - Ne.

„Obávám se, že si budu muset stěžovat. Máte tu nějaký formulář, který bych…“ Vidělas ho od tý doby, nebo je to poprvý? Občas se potkáme v Dublinu, protože Dublin je malinký, takže na sebe narážíme. - A jak jseš na tom s pavouky teď? - Skvěle. Proč? - A co David? - Zopakuj nám to, Davide. Tohle je Nolan a jednou jsem strávil Nový rok utěšováním jeho opilé ovce. Kdy to bylo?

Řekl bych… tak před 10 lety. - Dobře. Proč byla jeho ovce opilá? - Kvůli alkoholu. - Dobře. Tak já… - Řekl bych, že za tím stálo požití alkoholu. Kde ta ovce vzala alkohol? - Ovce se poflakovala vzadu za hospodou… - …v punčochách! Cože? Toho jsem si nevšiml, Sharon. Byl jsem se skupinou přátel v jednom malém domku…

S kolika přáteli? Myslím, že tam… Myslím, že nás tam bylo asi osm. To je rozhodně lež. - Můžeme se dostat k tomu, proč… - Jo! - …byla ta ovce opilá? - No… A kdo jí dal alkohol? Ta ovce si ten alkohol našla sama. Vzadu zůstaly po silvestrovském hýření nějaké láhve a odkapávací podnosy a ta ovce šla a…

Vyžunkla láhev. Já to popíjení neviděl, ale vždycky jsem předpokládal, že vylízala odkapávací podnos. Ale třeba to bylo tak, že ta ovce zvedla… …láhev a delikátně si ji přiložila k ústům. A když jsi na tu ovci narazil, v jakým byla stavu? - Vylič nám to. - Představte si ovci… Tví přátelé se ztratili, už zase někam zmizeli a ty jseš sám vzadu za hospodou.

- Jeden z kamarádů… - Slzička ti stéká po tváři na Nový rok. - Říkáš si: „Ne dalších 12 měsíců tohoto.“ - Jistě. Ne, jeden z kamarádů byl se mnou. Šli jsme se na Nový rok projít. - Ty a kamarád? - Jo. - Dobře. Byli jsme ubytovaní v domku na Nolanově farmě. Došli jsme do vesnice a tam na parkovišti u hospody byla ovce, která se chovala šíleně. - Jak?

- Jak… Poskakovala tam kolem. Možná i divně bučela. To už nevím. Koukala na mraky a říkala: „Jak jste se dostaly tam nahoru?“ Vykreslils nám docela slušnou představu, ale Nolan pořád nikde. Ne. Můj kamarád pak šel pro něj. - Říkali jsme si, že to bude ovce z jeho farmy. - Jo. A tak či tak to byl jediný člověk z okolí, o němž jsme věděli, že ví co s ovcemi. Jaks tu ovci utěšoval?

No, hlavně jsem… Všechno, co můžeš udělat, je… Zůstal jsem s ní. Byl jsem poblíž. Dobře, potřebujeme odpověď. Týme Leeho. Je Nolan Stephenův parťák na lumpárny, Lizin prodejný spolužák, nebo Davidův pasák ovcí? - Myslím, že je to Liz. - Říkáš Liz. Proč? - Má irský přízvuk. - Jaks to udělal bez pohnutí rty? Zachytili jste to?

To bylo boží. Udělej to znova. Prostě si myslím… To se moje židle propadá? Někdo to letos přehnal s cukrovím. Pošlete tenhle klip do You've Been Framed! Je snad dneska den, kdy máš do práce přivést svý dítě? - Takže Ranj si myslí, že je to Liz. - Jo. - Co si myslí Sharon? - Že je to Stephen. Takže Liz nebo Stephen.

- Tipneme Liz. - Tipujete Liz. Dobře. Nolane, můžeš nám prozradit svou pravou identitu? Jsem Nolan a se Stephenem jsme se snažili natočit video do You've Been Framed! Ano, Nolan je Stephenův parťák na lumpárny. Díky moc, Nolane. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář