Je Paul zloděj bramborové kaše, poradce proti kouření, nebo mlékař?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
88. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:252
Počet zobrazení:10 161

Dnešní tajemný host bude v Leeho týmu. Miluje kaši, radí jak přestat kouřit, nebo je to mlékař?

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního hosta, Paula. Dobrá. Bradley, odkud znáš Paula? Tohle je Paul, můj kamarád ze školy, který miloval bramborovou kaši tak moc, že jsem ji pro něj kradl z talířů učitelů. Dobře. Josie, odkud znáš Paula? Tohle je Paul, naučil mě trik s mrkví, abych přestala kouřit. A nakonec Lee, odkud znáš Paula? Tohle je můj mlékař Paul.

Jedno ráno jsem šel dolů a zjistil jsem, že nechal před vchodem 88 lahví s mlékem. Tady to máme. Bradleyho pan Brambůrek, Josienin mrkvový poradce, nebo Leeho popletený mlékař. Davide, u koho začneš? U bramborové kaše. Proč jsi to vnímal jako svou starost, obstarávat Paulovi bramborovou kaši? Protože strašně miloval bramborovou kaši a já byl jeho kámoš. On neměl odvahu. Jak jsi ji ukradl, aniž by si toho učitelé všimli?

Kradl jsem ji, když se učitelé nedívali. Od kolika učitelů jsi ukradl bramborovou kaši a kolikrát? Popiš nám rozsah a způsob tohoto podvodu. Tohle zažívám už pět let. Ne, bylo to tak, že učitelé měli k jídlu bramborovou kaši... Žáci neměli dovolenou bramborovou kaši? Bramborová kaše byl luxus, který si mohli dovolit jen učitelé? Ne nutně...

Ne nutně? Některé dny? Některé dny jsme měli bramborovou kaši... Měl jsem velmi nadstandardní výchovu, kde bramborovou kaši mohli jíst učitelé i žáci. Není den, kdy bych za to nebyl vděčný. Některé dny jsme neměli bramborovou kaši a... - Paul.

- Paul! Robe, jak to, že já nikdy nemám čtecí zařízení? Měli jsme oběd v jídelně. Učitelé, kteří nás hlídali v jídelně, se potom vyměnili a měli oběd později než my. Dobře. Talíře, které šly dalším učitelům, už na sobě měly kaši. A někde jinde, mimo jídelnu, jsme z nich vzali kaši. Dobře.

Jen nám shrň, jak jsi vzal bramborovou kaši z talíře učitelů na talíř Paula. Ukradl jsem jídelní vozík. Vozík? Takže jsi vozil okolo průmyslové množství kaše, je to tak? Jo? Chcete vyzpovídat někoho jiného? Josie, co to je za trik s mrkví? Paul... je můj instalatér.

A znám ho už 10 let. Jednou za čas si ráda dám cigaretu. Před dvěma měsíci přišel a nainstaloval mi kohoutek. A když jsem mu dávala čaj, řekla jsem: "Paule, víš, že si tady můžeš zapálit." Odpověděl: "Už nekouřím, ukážu ti, co teď dělám." Měl balíček cigaret s tím platovým obalem a malými mrkvemi, které okusoval. Takže nekouříš mrkve? Ne.

Ne. Takže je to celkem snadný, vždy, když budeš mít chuť na cigaretu, tak okusuješ mrkev. Z nějakýho důvodu stačí mít balíček s sebou... Dáváš je do krabičky, takže stejně musíš koupit... To je ten trik. Jednou jsem chtěl přestat s heroinem, tak jsem nosil krabičku s hummusem. Pomohlo to.

Dobře, co příběh Leeho? Lee, kdy se to stalo? Asi před šesti týdny. 88 lahví? Skleněných? Jo, skleněných. Jak je vyskládal u vchodu? Ve tvaru krávy. Proč na tom záleží? Snažím se představit si to.

Otevřel jsem a bylo tam 88 lahví mléka. Kde byly? Kde? U vchodu, kolem vchodu... Máš velkej vchod. To není vše. U vchodu, kolem vchodu, okolo strany tam, kde mám... Nahoře k mému baráku. Jakou barvu měla fólie? Barva fólie?

Modrá. Modrá? Co to je? Plnotučný. Myslela jsem si, že nikdo nepije plnotučný. To ti přijde na tom příběhu nejdivnější? Měl jsem 88 lahví mlíka u vchodu. To beru. Plnotučný? Jsi blázen?

Kolik sis objednal? Myslel jsem, že osm. Myslel jsi, že... To je hodně. Osm lahví plnotučného mléka? Vlastně... Proč jsi chtěl osm půllitrů plnotučného mléka? Protože měla přijít návštěva... Která má ráda mléčné koktejly?

Objednal jsem to a udělal jsem chybu. Chtěl jsem napsat osm lahví, ale napsal jsem 88. Stalo se. A Paulovi to nepřišlo divný? Nikomu nepřišlo divný, že sis objednal 88 lahví mléka? Jo, napsal jsem 88, potvrdil jsem to, jeho obličej se ukázal na monitoru a řekl: "Seš si jistej chlape?" "No tak, Lee, 88 lahví mlíka? Co to plácáš?" "Vrať se a zkontroluj to."

On neřeší objednávky, jen se podívá na seznam a doveze mlíka. Kdy Paul rozváží? Pondělí, středa a pátek. V kolik? Brzo, Huwe. Kolik, že to bylo lahví? 88 v tomhle případě. A vyskládal je tam tiše?

Nevzbudil tě? Neslyšel jsi žádné hlasité cinkání? Když chodil tam a zpátky do mlékařského vozu? On je profík. Říkáme mu ninja mlékař. Popiš nám tu událost. Otevřel jsi dveře, co se stalo pak? Viděl jsem 88 lahví mlíka. A co se stalo pak? Řekl jsem: "Lásko."

Ne na něj, samozřejmě. On už je pryč. Říkám: "Zlato..." Neříkám lásko, to je moc staromódní a severský. "Zlato, Ježíši, mlékař nám tu opět nechal 88 lahví mléka." "To je ale ničema!" Jak dlouho ti trvalo, než jsi se o všechno postaral? Nevyužili jsme všechny, některé prošly. Některé jsem dali kočce. Mám štěstí, protože mám lva.

Dobře, potřebuju odpověď. Takže, co si myslí tým Davida? Je Paul Bradleyho pan Brambůrek, Josienin mrkvový poradce, nebo Leeho popletený mlékař? Nechápu, jak si v dnešní době můžeš dávat plnotučné mléko. Mysli na své srdce, zlatíčko. Já piju polotučné mléko. Já piju polotučné mléko. Já piju polotučné mléko.

Myslím, že všichni pijou polotučné. Myslím, že to je Bradley. Taky tipuju Bradleyho. Bylo to tak špatný, tak špatný, že to musí být pravda. Bradleyho taktika byla, aby se před nám znemožnil a my z něj nedostali žádnou informaci. A má v sobě ždibec zloděje, že jo? Dobře, Paule, prozradíš nám prosím, ke komu patříš?

Jmenuju se Paul a Bradley pro mě kradl bramborovou kaši. Děkuji, Paule. Děkuji. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Ještě jsem na video nekoukal, ale myslím, že jeho označení na youtube (viz. horní část obrazovky i zde) dost napovídá... inu, uvidíme.

00

Odpovědět

Co mají proti plnotučnýmu?

391

Odpovědět

jiné než plnotučné nekupuju

221

Odpovědět

+_rengoPridávam sa ku konzumentom plnotučného mlieka. Prečo Briti pijú tú polotučnú vodu?

171

Odpovědět

+MKKProtože britové postrádají chuť.

131

Odpovědět

Taky to nechápu. Kupuju farmářské čtyřprocentní (páč i tři a půl je mi málo). Někdy si ho ještě říznu smetanou.

141

Odpovědět

Ségra si takhle v Irsku (tipuju, že v Británii je to obdobné, kvůli klimatu) kupovala polotučné, říkala si, jak ho tam mají dobrý a pak koukla na obsah tuku a ejhle, 3,5%... plnotučné tam mělo 4,8% :)

180

Odpovědět

7:53 - 7:58 - ten vypadá tak překvapeně, jako by vůbec netušil, že se znají a že měl pravdu v tom příběhu. :D

70

Odpovědět

Spíš si s ním chce na konci plácnout a Paul na něj hází boban :D

131

Odpovědět

Ninja milkman :D

53

Odpovědět

Proč je v titulku napsáno "Je Paul zloděj bramborové kaše", když bramborovou kaši kradl Bradley a Paul byl toliko konzumentem?

72

Odpovědět

Jo no měli byste to přepsat na spolupachatele při krádeži bramborové kaše kterou poté zkonzumoval

92