Sarah Millican a její příhoda v autěWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:173
Počet zobrazení:10 693

Sarah Millican už tu jednou byla a podle hodnocení si vedla velmi dobře. Takže dnes ji tu máme opět a s novým příběhem.

Přepis titulků

Dnes začíná Sarah Millican. Dobře. Jednou jsem se počůrala v autě a svedla jsem to na psa mého kamaráda. Davide. Dobře, rovnou řeknu, že jsem ochotný tomu věřit. Proč ses počůrala v autě? Protože jsem potřebovala v autě čůrat. Potřeboval jsem čůrat v autě, ale nikdy jsem nečůral v autě.

Jednou jsem byl v hodně dlouhý zácpě, snažil jsem se dostat přes dálnici M4 do Severn Bridge a vyprázdnil jsem se do litrovky od minerálky. To jsem taky udělal na dálnici, ale můj problém byl, že jsem byl fakt zoufalej a měl jsem flašku vody, ale musel jsem ji vypít. Moje tělo říkalo: "Ne. Víc vody ne." Byl to příšerný cyklus.

Jakmile jsem to vypil, bylo to zase venku. Nechtěl jsem na sebe poutat pozornost, protože lidi po stranách mohli zastavit a jasně by podle mého výrazu bylo vidět, že močím. Ukaž nám prosím ten výraz. Takže tohle je očividně běžné místo pro každého krom mě. Záchody existují jenom kvůli mně. Dobrej název pro tvou autobiografii. Komu jsi musela tvrdit, že to byl kamarádův pes? Mechanikovi, kterému jsem přivezla auto na vyčištění.

Čí to bylo auto? - Moje. - Tvoje. - Čůrala jsi v autě... - Jo. Byl pro to dobrý důvod? Byla jsi v zácpě po tom, co jsi vypila litr minerálky? Spíš jen kohoutkovou vodu. Nikdy jsem nebyl v autě, kde je kohoutek, takže... Je to fakt luxusní auto.

Byla jsem... Je tak luxusní, že má kuchyňskou instalaci. Hromada lidí za ním běží s potrubím. Kdyby fakt mělo instalaci, tak bych tam nejspíš měla i záchod. Nikdy jsem to nedělal, ale ženy nemají kontrolu nad tím, kudy to půjde, ale mohl bych to, jako muž, namířit z okna? Mohl bys, ale v té rychlosti by se ti to všechno vrátilo zpátky. Co jsi tomu "mechanikovi" řekla?

Byla ta skvrna pořád viditelná? Prosáklo to. Nebyl zmatený z toho, že řídil pes? Ne, nebylo to na místě řidiče. Přesedla sis při čůrání? To je nebezpečný. Přesedla sis v zácpě, když jsi řídila? Nemůžeš si dovolit luxus.

Kdybych se podíval do zpětného zrcátka, říkal bych si, že ten pasažér vypadá velmi spokojeně na to, že nikdo neřídí. Co myslíš, Davide? Co myslíš, Franku? Myslím si, že Sarah je silná soběstačná žena, která by vystoupila z auta, šla by na krajnici a prostě... tam by to udělala. Ty tomu věříš, Billy?

Jo, myslím si to. Ty si myslíš, že to je pravda, a ty ne. Takže to musím rozhodnout, což nesnáším... myslím, že to je pravda. Myslíš, že to je pravda. V tom případě, Saro, pravda, nebo lež? Je to... pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mně by prostě hrozně zajímala příprava tohohle pořadu. Účinkující sepíše nebo řekne ty nejneuvěřitelnější historky, které se mu staly, a někdo pak rozhoduje, jestli to má vyprávět nebo ne + nějaký šílenec vymýšlí ty nepravdivé :)

70

Odpovědět

Ano, přesně tak to je. Je to celkem populární hra, kterou jsme hráli už dvacet let nazpět. Není to prakticky nic nového. :)
Neštěstí je, že tu smyšlenou vidí poprvé v té obálce, takže je kolikrát na výrazu poznat LIE už od začátku, což tomu ubírá to napětí, když je tam nějaký host, který to neustojí. Na druhou stranu to, jak to rychle musí vymýšlet tomu dává jiný rozměr. :)

10

Odpovědět

Tak jsem se dlouho nezasmál. :D

21

Odpovědět

Tak to je poprvé, co jsem fakt doufala, že to bude lež. :D
Škoda, že ji v 2:04 nenechali domluvit a skočili jí do řeči. Nerada to přiznávám, ale fakt by mě zajímalo, jak se jí to stalo. Říká "I was stuck in a..." a později tam i o zácpě mluví. Ale i o tom, že si přesedla na místo spolujezdce. Hm. :)

130

Odpovědět

Ty by jsi v tom chtěla sedět až domů? I když když už to měla naplánované, tak se divím, že to nepustila pod sedadlo, kde by se to dalo utřít...

10

Odpovědět

Not my proudest fap...

122

Odpovědět

Kdo je ta babka ? jakteziv sem o ni neslysel

310

Odpovědět

Říkám si už dlouho, že to sem musím napsat, ale kromě toho, že je to skvělý pořad, je Rob Brydon prostě sexy.

91

Odpovědět

Miluji tenhle pořad :D

271