Lee Mack a jeho citlivé uchoWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:10 688

Lee Mack tvrdí, že má perfektní sluch a slyší věci, které slyší jen pár lidí.

Poznámka: Borvil je hovězí extrakt.

Přepis titulků

Dokážu říct, jestli člověk pije spíše čaj, nebo kávu, a to tak, že si poslechnu jeho břicho. Dobře, co si myslí Davidův tým? Jak? Jo, jak? Těm, co pijí kafe, zvláštně kručí v břiše. Ale no tak. Je to tak tiché, že jen někdo s citlivým sluchem jako já...

- Dokážeš to napodobit? - Cože? Dokážeš... Zvýšené obočí. Na co ses ptal? Jestli dokážeš to kručení nějak napodobit. Je to rezonující, nebo takový vrzající? Jak to kručí? Řekl bych, že ti, co pijí kafe, mají kručení, jako když si představíš malou rybu, která prdí.

Ale máš při tom stetoskop u skla. Je to tiché kručení, které uslyší jen někdo s trénovaným uchem. A u čaje? Sotva, sotva. Je to... U nich je to ještě tišší? U čaje je to míň. Piju čaj a kručí mi hodně.

Ještě, že nepiješ kafe, to by slyšeli všichni. Je to ale stejné množství tekutiny, takže nerozumím... Jsem rád, Saro, že ses mě zeptala. Konečně rozumná otázka. Není zač. Já upřímně nevím, co to přesně je... Věřím ti. Ale je něco v kafi, co není v čaji. A není to kafe.

Používám to jako trik na party, zeptám se: "Dáš si kafe, nebo čaj?" Potom řeknu: "Neříkej mi to." Kleknu si, nakloním se a řeknu: "Tipuju kafe." Můžeš to udělat Bradleymu nebo Josie a říct, co preferují? Proč ne tobě, Davide? To je podle mě to, co chceš. Konečně zažijeme fyzickej kontakt. Tak ať to máme z krku! Nemůžu se dočkat, až tvé ucho bude na mé kůži.

Udělej to Josie. Ne, chci to udělat tobě. Je to pořad typu: "Udělají to, nebo neudělají?" A konečně to došlo sem. Můžu to udělat všem. Uděláš to všem? Bovril. Dobře. Nadechni se.

Máme tady nové zprávy. Rozhodně ti tam kručí, piješ čaj. Myslel jsem, že při kafi to kručí víc. Kručí mu, ale míň. To bylo krásný, fakt krásný. Nemůžu se rozhodnout, budu to muset udělat ještě jednou. Máš teplý ucho. Čaj.

U žen to dělám jinak. Nebude vadit... Vůbec ne, zvednu je, aby ses tam dostal. Slib mi, že je budeš držet, dokud nebudu hotov. Pustím ti je na hlavu. Nechci být sražen na zem. Pustím ti je na hlavu. To je zajímavý, máš trochu od obojího, jak kdybys nepila ani jedno.

Dobře. Ty nepiješ ani jedno, ty čaj a ty taky čaj. To tipuju a vy víte, jestli to je pravda, nebo lež. Tipl to správně? Ty zvuky kručení vůbec nedávají smysl. Potřeboval bych vědět, jak zní. Zkusím to napodobit. David, protože pije čaj, měl tiché kručení. Nějak takhle. Piješ čaj, Davide?

Měl pravdu? Piju čaj... Není možný, jak to dělám? Můžeš potvrdit divákům, že jsme se nikdy nepotkali? Myslím si, že Lee to uhodl tím, že poslouchal moje břicho, ale možná slyšel, že piju čaj, jak jsem řekl předtím. Jedno z toho. Nikdy nevíš, odkud tyhle divný věci... Co ty, Huwe?

To zní, jako kdybych projevoval radost. Co ty, Huwe? Je to se mnou složitý, piju kafe i čaj. Ale víc čaj, víc čaj. Nelži mi. Co jsi měl dnes odpoledne, Huwe? Čaj, nebo kafe, buď upřímný. Čaj. Vidíte, ví, co dělá. I diváci tleskají, to se mi líbí. U mě jsi říkal, že to není ani jedno.

Říkal jsem, že nepiješ hodně ani jedno, ale občas si dáš čaj. Piju hodně čaje. Ne, nepiješ. Ale abych pravdu řekla, mám na sobě hodně spodního prádla... To jsem neřekl, ale nefunguje to se spodním prádlem. Měl jsi říct, sundala bych si ho. A jaký zvuk vydává káva? Kručení po kafi zní nějak takhle.

Takhle. Je to jediná možnost, jak to napodobit, nejde to udělat stejně. Můžu říct, že tohle by byl lepší trik na party? Neříkej mé schopnosti trik, Saro. Je to prokletí, se kterým musím žít celý život. Co myslíš, Davide? Co tipuješ, Huwe? Jsem trénovaný na to, abych poznal lháře. Je to má práce. Věřím si při tom. Tak proč prohráváme?

Dnes to nefunguje. Dobře. U tady toho si myslím, že to je nepravděpodobné. I když byla sranda tě praštit jedním mým prsem přes hlavu, tak si stejně myslím, že to je lež. To bylo jen jedno? Jo. Co tipnete, Davide?

Tipneme lež. Tipujete lež, dobře. Lee, byla to pravda, nebo jsi lhal? Je to... pravda. Ne, je to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Tak proč prohráváme?"

Nejvíc :D :D :D

540

Odpovědět

To je neuvěřitelný, jak dokáže Lee pohotově vtipně reagovat. Nikdy se nenechá zatlačit do rohu a přeargumentovat. S takovým člověkem bych se vážně nechtěl hádat :D Jinak, super překlad, díky ;)

651

Odpovědět

škoda že tihle lidé svojí superschopnost řeargumentovat zeužívají ke zlu... tvrdí že homeopatie funguje,země je placatá...

714