Zkazila Sarah Millican křest?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:58
Počet zobrazení:3 278
Měla Sarah Millican na křtu až příliš prořízlá ústa? Kromě Sarah je s Leem v týmu ještě Jon Richardson. V Davidově týmu jsou pak Frank Skinner a Bill Oddie.

Přepis titulků

Zkazil jsem jeden křest, protože hosté přes chůvičku slyšeli, jak říkám, že to dítě je ošklivé. Davide? - Takže ta chůvička byla u dítěte. - Ano. Takže většina hostů byla v místnosti A. - Ano? - A dítě… Jak velký máš dům? Místnost Z.

O místnosti Z se nemluví. A dítě bylo příhodně v místnosti D. - D jako dítě, ano. - Takže ses na to dítě koukala. Vypadalo jako Winston Churchill. Jako všechny malé děti. Bylo takové maličké a tlusťoučké. - A já to okomentovala. - Co jsi řekla? Řekla jsem, že není zrovna hezké. Jaká chůvička to byla?

Jen na zvuk? My jsme nedávno investovali do chůvičky, která má i video. A pokud se dívají další mladí rodiče, jako jsem já… Doporučil bych i video, pak je i vidíte. Hezká představa, že? Jak Robova žena ukládá Roba do postele. Má pak klid, protože ví, že jsem v pořádku. S jedním párem jsem jel na dovolenou… - A oni měli… - Ty zvrhlíku jeden! Měli večer na stole vysílačku.

Mě zajímalo proč. A oni: „Tohle používáme místo chůvičky.“ Mají prý mnohem lepší dosah než normální chůvičky. Ale nemuselo by to dítě mačkat tlačítko, aby ho slyšeli? Jo, slyšel jsem: „Přepínám.“ Davide, pravda, nebo lež? Já bych řekl, že říct, že všechny děti vypadají stejně a nepřijdou ti nijak hezké, to není až tak nezdvořilé.

Ale říct, že tohle konkrétní dítě je ohyzdné, protože má třetí oko, to je něco jiného. To by nebylo šokující, třetího oka by si všichni všimli. Ale mohli by zdvořile říkat: „Moc hezká extra funkce.“ - Franku? - Já tomu věřím. - Jo.

Podle mě jo. - Říkáme tedy pravda. Pravda? Sarah, byla to pravda? Je to… lež. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když je příběh lež, tak je pohoda, že už to dál nerozpatlávají, ale u spousty bizarních historek, které se nakonec ukázaly jako pravda, by si to zasloužilo ještě dodatečný rozbor... Protože během "soutěžního" vyprávění tam soutěžící vkládá různé nadstavby a přehánění, aby přiměl protihráče označit to za lež - takže by bylo fajn víc rozkrýt tu reálnou historku.

Tady bylo vcelku jasné, že je to lež. Ženské (i ty s prořízlou hubou a velkým smyslem pro sarkasmus) mají geneticky zakódované chválit každé novorozeně. Prostě jim příroda namontovala filtr, který tu kritiku nepustí do éteru.

316

Odpovědět

Ahahaha, ve vašem světě by se potom co Sarah přečetla soutěžní kartu začli všichni smát, označili to za lež a pak by začli odborným způsobem vysvětlovat problematiku ženských "filtrů namontovaných přírodou" a genetickejch kódech:Dd

73

Odpovědět

+vlasy98Vámi použitému argumentačnímu faulu se říká slaměný panák. Vyfabulujete si něco, co druhá strana ani nenapsala, ani nemyslela, a pak se do toho hrdinsky opřete. Tak to jen tak na okraj, aby váš zbytečný komentář získal alespoň spoluúčast na drobné edukaci.

49

Odpovědět

+FerdaAle tak si to pane tak neberte, dyť já už vám žádný slova překrucovat nebudu:))

52

Odpovědět

+FerdaMohu se zeptat, co přesně bylo vyfabulováno a kde je ten slaměný panák? Protože v komentáři píšeš:
„Ženské (i ty s prořízlou hubou a velkým smyslem pro sarkasmus) mají geneticky zakódované chválit každé novorozeně.“ Na základě celého komentáře to vyznívá tak, že prostě Sarah nemohla to dítě hanit, protože má jako „ženská“ geneticky zakódované, že musí malé děti chválit. Vlasy98 to tedy ve své reakci vystihly poměrně přesně.

Nějaká geneticky zakódovaná informace o tom, že nám děti (a mláďata zvířat) přijdou roztomilá, v lidech (nejen „ženských“) asi bude, viz https://en.wikipedia.org/wiki/Cuteness. Ale tvrdit, že „ženské mají namontovaný od přírody filtr“ (nikoliv třeba na základě společenských norem) je podle mě nepřesné – a zvlášť pak z toho dělat závěry o životě jednotlivých lidí mi přijde scestné, na což poukazovaly i vlasy98.

113

Odpovědět

+XardassÓ veliký Xardassi, děkuji za tvoji přízeň, já neumím argumentačně smečovat, alespoň nadhozeno.

60

Odpovědět

+vlasy98Píše se "scestné", nikoli "zcestné." A to je tak všechno, co se mi na to chce odepsat.

26

Odpovědět

+XardassPíše se "scestné", nikoli "zcestné." A to je tak všechno, co se mi na to chce odepsat.

36