Vzdal Jon Richardson hraní na kytaru, protože ho učil někdo až moc atraktivní?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:5 809

Učil Jona Richardsona hrát na kytaru někdo tak atraktivní, až to Jon nevydržel a s lekcemi přestal?

V Davidově týmu jsou Olivia Colman a Aston Merrygold. V Leeho týmu je kromě Jona ještě Michaela Strachan.

Přepis titulků

Po jediné lekci jsem vzdal lekce hraní na kytaru. Učil to totiž někdo až moc atraktivní. Davidův tým. Kolik let ti tehdy bylo? Třicet… Bylo to asi před třemi roky. Je známo, že po 27. roku věku se nemůžeš nic nového naučit. Co umíš, když je ti 27, to umíš.

A na vše ostatní zapomeň. Jak ti jde rodičovství, Davide? Byl to muž, nebo žena? Co je vtipnější? Muž. Fyzicky tě přitahoval, nebo ti přišel objektivně tak atraktivní, že tě to ohrožovalo? Nedávno jsem se oženil. A ten muž byl hrozbou. Má žena mi dala lekce na kytaru jako dárek.

Přišel k nám domů, přišlo mi, že je až moc atraktivní na to, aby v mém době mohl existovat. A ohledně druhé lekce už jsem mu nezavolal. Vykresli nám to. Popiš nám, jak ten muž vypadal. Možná použij Leeho pro srovnání. Představte si naprostý opak. Není třeba to takhle přehánět. Dorazil na kole.

To mě rozrušilo. Potil se. Kytaru měl na zádech. Byl ze Španělska. To mě rozrušilo. Předběhl jsem dobu, co se Brexitu týče. Bylo to před hlasováním. Vlastně jsem zorganizoval Brexit, abych ho dostal ze země. Řekl něco jako: „Můžu si to kolo vzít dovnitř?“ A já se jen třásl.

Řekl jsem: „Můžeš si tam vzít cokoliv, Alberto.“ Chci si ho představit. Byl vysoký, nebo malý? Barva očí? Viděl jsi někdy západ slunce? Byla z něj tvá žena nadšená? Naštěstí byla v patře. Proč kytara? Baví tě hra na kytaru? Chtěla, ať se naučíš hrát? - Chtěl jsem se to naučit.

- V kapele nemusíš umět hrát, Astone, že? Jo, bez kytary prodáš i 10 milionů alb. Co myslíte? Říká pravdu? - Co myslíš? - Podle mě je to pravda. Z toho mála, co o tobě vím, je mi jasné, že by tě tohle mohlo trápit. Co myslíš? Nevím. Nevěřím tomu. Pomohlo by mi, kdybys to změnil na pravdu. Jen kvůli tobě to změním na pravdu.

- Pod tlakem! - Díky tomu nemusím přemýšlet. - Pravda. - Říkáte pravda. - Jone, byla to pravda, nebo lež? - No tak! Je to… pravda! Hurá! Jo! Je to tak, Jon přestal s lekcemi na kytaru kvůli až moc pohlednému učiteli.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

trapné

218