Joe Lycett a imaginární pesWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:3 099
Volá Joe Lycett jméno svého imaginárního psa, aby v noci odradil lupiče? Lee má v týmu ještě Moiru Stuart, hádají David Mitchell, Jon Richardson a Danny Dyer.

Přepis titulků

Když v noci jdu někam sám, volám jméno svého imaginárního psa, abych odradil lupiče. - Davidův tým. - Jak se ten pes jmenuje? Brian. Nebezpečný pes, ten by se rozhodně jmenoval Brian. Myslíš, že by ten lupič poznal z tónu tvého hlasu, že myslíš psa a ne člověka?

Mně to zní, jako bys volal na úředníka ve středním věku. Dělám to, protože jsem četl článek, který napsal Derren Brown. Píše se tam, že když jste v situaci, kdy to s vámi vypadá nahnutě, tak když uděláte něco neobvyklého, tak to tu druhou osobu šokuje a přestane se chovat agresivně. Jak to jméno voláš?

Představ si, že jsem děsivý budoucí vrah. Když se tak koukám na váš tým, nebyl bys tak úplně první volba. Představ si, že Jon je… Fajn. Představ si, že Danny je děsivý vrah. - Ano. - A ukaž se. Briane. - Už mě nechceš napadnout, co? - Jo, vyděsilo mě to. Když tě v noci někdo jen tak osloví, řveš hned: „Briane!“ Nebo jen při loupeži? Jsi super, Danny.

Všichni máme svou showbyznysovou image a vy dva ji máte zcela rozdílnou. Podle mě jsme si v mnoha směrech podobní. Jsme milenci. - Danny, klid. - Zas až tak bych to neviděl. Teď bys měl křičet: „Briane!“ Zahráváš si s ohněm, Joe. - Věřím tomu. Určitě četl Derrena Browna. - Takže tipuješ pravdu? Taky věřím, že četl ten článek. Pointa ale je, že máš říct něco náhodného, co lidi vykolejí, kdežto ty sis vybral něco specifického: Voláš na psa jménem Brian, aby ti přišel na pomoc.

Jenže tu lest hned prohlédnou. To, že tam Brian není, je na první pohled patrné. Zavoláš: „Briane!“ A oni se rozhlédnou a tam žádný Brian. Super. Já mám jiný problém. Když se snažíte předstírat, že máte psa, proč mu dávat člověčí jméno? Takže bys mu říkal Pes?

- Vybral bych si… - Nějaké psí jméno, jo. Azor nebo Rex. To by náhodou mohlo zabrat, mít psa jménem Pes. „Pse!“ „Pse!“ Jaké jméno bys vybral ty, Jone? Já mám jinou obranu. Já bych se počůral. Co tipujete?

- Jone? - Lež. Danny? - Pravda. - Pravda? - Myslím, že… Jo. - Tak to musím rozhodnout já. - Instinkt mi říká, že je to lež. - Tak tipněme lež. - Tipujeme lež. - Lež. Dobře. Joe, pravda, nebo lež? - Byla to lež.

- Jo! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přijde mi, že měl vyjímečně celkem jednoduché téma, které mohl snad zakecat a namotat je pořádně. Moc se nesnažil :-).
Děkuji za překlad.

30