Vydává Joe Lycett při řízení zvuky?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:5 137
Uklidňuje se Joe Lycett při řízení zvuky motoru? Davidův tým tvoří Joe a Nish Kumar, Leeův Miles Jupp a Nikki Fox.

Přepis titulků

Na konci první jízdy v autoškole mi instruktor řekl, že mi to jde, ale není nutné u toho řízení vydávat ty zvuky motoru. - Leeho tým. - Tak jo. Jaký zvuky jsi dělal? Když u řízení vydávám zvuky, tak mě to uklidňuje. Řízení mě stresuje. Začalo to na té první jízdě. Ten zvuk byl: Ten zvuk teď, tos přeřadil? Můžeme si to poslechnout znova? Jo. Jak zní v tvém podání couvání za roh?

Musím se do toho vžít, do té role, do té pozice. Asi takhle. Co je na tom divného? Dělals všechny zvuky? Třeba blinkr? Ne, nebuďme směšní. A teď k jádru pudla. Jak se ten tvůj instruktor jmenoval? Můj se jmenoval Norman a zobali jsme gumový prasátka. Už nevím.

Měl jsem dva. Jeden byl kamarád táty a pořád křičel: „Nepanikař!“ Nebyl to Clive Dunn? Nechytám se. - Kdo to je? - Hrál desátníka Jonese v Dad's Army. Ach, Lee. Právě jsi spadl do mezigenerační propasti. V publiku to teď ovšem zahučelo. Říkali si: „Ten Joe, to je ale!“ Možná nehučeli, ale přidávali plyn. Tak co si o tom myslíte, Lee?

Jaký má váš tým názor? - Nikki, co myslíš? - Pravda. - Tipuješ pravdu. - Jo. A ty, Milesi? Joe prostě působí věrohodně a důvěryhodně. - Tak jo, tipujeme pravdu. - Tipujete pravdu. Joe, pravda, nebo lež? Je to… lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář