Olivia Colman a její maňásekWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
97 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:5 962
Pomáhá Olivii Colman maňásek k tomu, aby se při natáčení rozbrečela? Hádají Lee, Jon Richardson a Michaela Strachan, Olivia má v týmu Davida a Astona Merrygolda.

Přepis titulků

- Věc, kterou vlastním. - Dobře. Pod stolem je krabice. Uvnitř té krabice je karta, nejdřív přečti, co se tam píše. Až to přečteš, vytáhni tu věc z krabice a polož ji na stůl. Když musím při natáčení plakat, požádám režii, aby za kamerou drželi tohle. Pomáhá mi to se rozbrečet. Dobře. Vytáhni tu věc a polož ji na stůl. Tak jo, polož to na stůl.

- Leeho tým. - Co to má být? Kočka. - Maňásek. - Vypadá trošku jako týrané zvíře. Jasně že ji týrali, má useknutý nohy. Jak dlouho tu týranou kočku máš? Asi 20 let. Takže ti bylo kolik, sedm? Dělám si srandu.

David si ji určitě pamatuje z natáčení Peep Show. Tak to je dobrý, to tu ještě nebylo. Že by někdo zatáhl spoluhráče do lži. Někdy tu kočku držel on. Pak tě možná nerozbrečela ta kočka, ale… - To mě nenapadlo. - V Broadchurch jsem na place nebyl. Ale ta kočka se jmenuje David, nikdy jsem si to nespojila. Takže v Broadchurch tu kočku drží David Tennant? - Obvykle ji drží režisér za kamerou.

- Jasně. - Proč… - Dívejte. Já vím! - Půjčíš mi Davida? Ne tebe. - Ale opatrně. Díky. Co takhle kdybyste vy dva zimprovizovali dramatickou scénu? Říkáš Davidovi, který hraje tvého manžela – absurdní… žes někoho poznala a odcházíš. Jsi smutná, máš šest dětí, budou ti chybět, bude to těžké. - Já to v určitém okamžiku…

- Dobře. …vytasím, a až… A až… - Až to vytasím, chci vidět ty slzy. - Dobře. Ženy vždycky brečí, když to Rob vytasí. Neslyšel jsem to, ale určitě to bylo krajně urážlivé. - Určitě to bylo jedovaté. - Tak do toho. - Dobře. - Ahoj lásko. - Ahoj. Odcházím s Albertem, učitelem na kytaru.

S Albertem? I když jsem hlasoval pro brexit? Nemůžu si pomoct. Kdyby aktivovali článek 50 rychleji, byl by teď už pryč. Trochu politické satiry. - Jsi v pořádku, lásko? - Ano. Promiň, budu se snažit se ovládat. Moc se omlouvám. Promiň…

Můžeme tu kočku vidět, jestli vypadá na 20 let? Podle mě totiž… - Hoď mi ji, hodím ji Jonovi. - Neházet. Něžně. Klid, přistane na čtyřech. Díky, Astone, jsi hodný. - Viděli jste to? - Boží. - Jo. To děláš v tom svým pořadu, chytáš sýkorky za letu? Koukněte na tuhle sýkorku! A teď sova.

- Vypadá… - Vypadá zašle a staře. - Jo. - Vypadá zbědovaně. Můžu si čuchnout? - Čuchni si. Má 12 let. Tipujete pravdu, nebo lež? Michaelo? Myslím, že tak skvělá herečka jako ty nic takového nepotřebuje. - Tipuješ lež? - Rozhodně. - Je to…

- Někde bych o tom četl. - Jo. Takže lež? - Ano. - Tipujeme lež. - Dobře. Olivio, byla to pravda, nebo lež? Je to… - lež. - Díkybohu! Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to lež. Olivia nežádá režii, aby drželi maňáska, co jí pomáhá brečet.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já ji miluju

40

Odpovědět

Já tebe

00

Odpovědět

+KurmorzuturielJá vás oba.

00

Odpovědět

+:)Já sebe.

00