Sarah Millican a sledování kočkyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:10 923

Poprvé od první epizody na VideaČesky.cz (kdo si vzpomíná na Leeho a jeho sázecí kolík?) zde host ukáže i předmět, který s příběhem souvisí.

Přepis titulků

Vlastnictví. Pod stolem máš krabici. Můžeš ji položit na stůl, ale ze všeho nejdříve přečti, co je napsáno na kartičce, která je uvnitř, než nám ukážeš své vlastnictví. Tohle je moje kočičí kamera. Dala jsem ji na týden kocourovi kolem krku, abych natočila, co dělá, protože jsem věřila, že pouští v kuchyni kohoutek.

Tak to máme. Předmět vyndej a polož ho na stůl. Dobře. Tým Leeho, kočičí kamera. Na jak dlouho jsi nasadila kocourovi kameru? V podstatě vždy tak na hodinu, když jsem byla pryč. Takže kocour je tak chytrý, že nepouští kohoutek, když jsi doma? Jasně, protože pak bych ho viděla a věděla bych, že to byl on. Když umí s kohoutkem, nebála ses, že by mohl vypnout kameru? Ne, protože kohoutek je pro něj takový hravý.

Jak jsi viděla záznam? Propojila jsi kameru s počítačem? Přesně, přes USB. Dobře. Připojíš kameru k počítači a jak dlouho to sleduješ? Celou hodinu? Zrychlím to. Nesedím a nesleduju to. Jen ty nejlepší momenty. Do toho, hlavní otázkou je... Byl to ten kocour?

Zatím ne, ale stále... Někdo ti pouští kohoutek, když nejsi doma. ...stále se na tom pracuje. - Až se vrátíš... - Doufám, že se teď nedívá. Neboj, on to umí vypnout. Můžu se tě na něco zeptat? Jo. Proč jsi nedala kameru na kohoutek?

Děkuju. Jak se jmenuje tvůj kocour, Saro? Jmenuje se Chief Brody. Jakou má povahu? Škrábe? Škrábe. Škrábe nábytek? Spíš ruce. O to se nemusíme tolik bát, nábytek je důležitější, ne?

Dík. Můžu se zeptat, proč tě tak trápí, že kocour pouští kohoutky, když máš doma něco, co na tebe útočí? Nevadily by mi kohoutky, ale to, že mi chce seškrábat obličej. Protože nejsi milovník koček. Nemám akorát rád věci, co škrábou. Tak si nepořizuj kočku! - Jsem já ten divnej?

- Jo. Můžeme hlasovat? To rád slyším, protože většinou to jsem já. Jakou barvu má tvůj kocour, Saro? Zrzavou. Růžová stuha na zrzavé kočce? To ti nevadí? Je červená, není růžová. - Nevadí ti růžová?

- Je červená. Je růžová. Je červená, zavři klapačku. Červený a zrzavý je ďáblův oblíbený. Cože? To se říká. To nikdo nikdy neřekl. - To nikdo neřekl, Bobe. - Ale řekl. A pořád se to říká.

Co myslíš, Lee? Říkala pravdu? Co si myslíme, Bobe? Lež. Říkáš lež, David říká... Nejspíš pravda. Říkám lež. Dobře, říkáte lež. Saro, pravda, nebo lež? Je to...

lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslíte si že to su skutočne príbehy a predmety tých účastníkov? skôr mi to príde že im dajú predmet, čo to je, a musia obhájiť pravdu. Lebo je to dosť divné, keď o ''svojej'' kamere musí čítať že je to kamera.

111

Odpovědět

Miesto argumentov davajte minuska. Už som si to našiel... Falošné príbehy dáva producent, tak preto taký systém. A to hľadanie bolo dlhé :)

11

Odpovědět

+hujheMám dojem, že tie mínuská sú hlavne za to, že tento fakt si si mohol uvedomiť aj vďaka sedliackemu rozumu bez akejkoľvek potreby vyhľadávania na internete :)

80

Odpovědět

Nechápu to... V čem je tam ta zábava?

118

Odpovědět

Jezis to je takova picarna.. v 99% pripadu bych to dokazal odhalit podle toho jak spatne hraji/obhajuji tu svoji lez.. to je uplna sracka tahle show.

567

Odpovědět

mamka bude urcite na teba hrda :)

291

Odpovědět

+uwuevuveuveuveuevueTvoje tě ale asi moc ráda neměla, když tě takhle pojmenovala :-D.

617

Odpovědět

Na kartě čte: "Dala jsem ji na týden....". První otázka "na jak dlouho" - "na hodinu" a nikdo si toho nevšimne? Prozradila, že je to lež hned první odpovědí....

346

Odpovědět

Týden ji dávala kameru na hodinu(denně). Už? :)

794

Odpovědět

čo tam robí Martian Manhunter? :D

23

Odpovědět

Spíš co tam dělá ta Kara?

16

Odpovědět

A v 17:00 bude další díl nebo něco jiného? Ty neohlášené změny v avizovaném programu bez vysvětlení mně zaráží. Stejně jako proměnlivý počet v odvysílaných videích za den. Ještě nedávno byla standardně uveřejněna čtyři nová + 1 legendární video, ale poslední dobou je to co každý druhý den jinak. Opět bez vysvětlení.

416

Odpovědět

Dejte to k soudu.

393