Daroval Lee Mack muzeu sázecí kolík?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:478
Počet zobrazení:11 422

Would I Lie to You je britská show, ve které jsou dvě družstva. Na jedné straně je David Mitchell a na druhé Lee Mack. Oba kapitáni mají vždy v týmu další dva hosty. Princip show spočívá v tom, že host jedné skupiny poví příběh a druhá skupina mu pokláda různé otázky. Po sérii otázek hádají, zda byl příběh pravdivý, nebo ne.

Přepis titulků

Lee. - Vlastnictví. - Dobře, pod stolem máš krabici. Teď prosím ukaž předmět, který je v krabici, podrž ho a přečti, co je napsáno na kartičce. Tohle je můj sázecí kolík. Daroval jsem ho Britskému muzeu sekaček, kde je teď jako exponát. - Dobře, Davide.

- Co je sázecí kolík? Co je sázecí kolík? Sázecí kolík... To je dobrá otázka, Davide. Budeš mi věřit, když ti řeknu, že nevím? Ale je to... Je to... - Jo, věřím. - Předvedu ti to! - Můžeš to použít jakkoliv. - Aha. Používá se na zahradě. K čemu ten kolík je?

- Prosím? - K čemu ten kolík je? Nejsi Fred Flintstone? Yabba Dabba Doo. Odpověz na otázku. K čemu ten kolík je? Nevím to jistě, ale tipuju, že tím kolíkem vytlačíš díry do země, - a potom dáš dovnitř semínka. - Chápu. Jak se tvůj sázecí kolík dostal do Britského muzea sekaček?

Povím ti to, Inspektore Morse. Byl jsi někdy v mém bydlišti Southport? - Er, ano, byl. - Skvělý. Můžu začít od znova? - Jo. - Dobře, nikdy jsem nebyl v Britském muzeu... - Našel jsem ho na internetu! - Ale je v Southport? Je v Southport, to je pravda, a viděl jsem ho na internetu.

Co jsi napsal do Google, že ti vyskočilo tohle? No, to nechceš vědět. Ale všiml jsem si, že na jejich stránkách bylo napsáno, "Předměty slavných." "Vzácné předměty" jsem vyhledával. Popravdě vím, že Britské muzeum sekaček skutečně existuje, protože jsem tam daroval zednickou lžíci.

- Nene! - Skutečně, Robe. Daroval jsem ji. Co to je za muzeum? Ale určitě chtějí sekačky. Takže jsi to muzeum našel na internetu. Se seznamem artefaktů od slavných lidí. Pár jich tam bylo. Brian May z Queen daroval sekačku.

Joe Pasquale daroval strunovou sekačku. A co se dělo potom? Přišlo mi to jako dobrej skutek, protože to je v mým bydlišti. Promiň, takže ty sis řekl: "Chci to tam dát." Chtěl jsem to tam dát. Prince Charles taky něco dal. - Tady se ten příběh rozpadá. - Ne, tady se ten příběh nerozpadá. A když se tě zeptali, co bys jim mohl darovat... Chtěl jsem něco darovat a přišlo mi milý tam dát něco svýho, protože to je v mým bydlišti.

Takže jsi zvednul telefon... Zvednul... Pořád zpochybňuješ moje schopnosti, že jo, Davide? Ty nejsi schopnej někomu zavolat... "Slyším tam člověka!" Ty si vážně myslíš, že když jsi fyzicky schopný někomu zavolat, tak ti uvěřím, že jsi to udělal?

Vzal jsem telefon. Říkáš "Mohl jsem zavolat. Jsem fyzicky schopný Tak jsem zavolal. Konec příběhu Davide." Zavolal jsem jim a řekl "Chtěl bych něco darovat," zeptal se "Co máte?" a já odpověděl "Sázecí kolík." - Znal jsi název? - No, vlastně,... jo. Znal jsi název, ale nevěděl jsi, k čemu se používá? To není pravda.

Tak kdo ti to řekl? Před hovorem jsem se někoho zeptal. Koho? - Kdo mi to řekl? - Koho? Neřeknu to, pokud se nezeptáš kdo. - Dobře, kdo? - Děkuju. Proč se nezeptal rovnou kdo? Kdo ti poradil?

Řeknu ti to. Něco jsi našel v kůlně, nevěděl jsi, že to máš, nevěděl jsi, co to je, koho ses na to zeptal? Chceš vědět, kdo mi to řekl? Chci... Chci vědět, koho ses na to zeptal, - abys věděl, jak se to jmenuje. - Řeknu ti to. No, prosím! David Tennant, říkám mu totiž Doctor Who.

Ty ses zeptal...? - Zeptal ses Doctora Who? - Doctora Who. - Koho ses zeptal? - Toma Bakera. Na zemi je sedm miliard lidí. Prosím tě, nevylučuj je po jednom. Zeptal jsem se manželky. Tak Davide, co myslíš? Říká Lee pravdu, nebo lže? - Dale?

- Nevěřím mu ani slovo. Pokud je to pravda, tak je to jeden z nejlepších hereckých výkonů, co jsem kdy viděl. Díky, pokud je to pravda. - Myslíš, že je to pravda? - Nemyslím. Ne, je to lež. - Dobře Davide, verdikt? - Myslíme si, že je to lež. Myslíte, že je to lež. Dobře. Lee, pravda nebo lež? Je to...

Pravda. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tiez sa prihovaram za castejsi preklad tejto vynikajucej show.

30

Odpovědět

Odpovědět

A prosím, vraťte nám staré emotikony, tento vůbec nevystihuje mé emoce. :(

191

Odpovědět

Nevím jestli to byl jen nějaký výstřelek a rarita, ale tenhle pořad tu chci pravidelně :D

1232

Odpovědět

Pravidelně to asi nepůjde, ale pár dalších scének bych mohl zvládnout :D

721

Odpovědět

Tak toto bolo výborné, budme rád ak tu v budúcnosti uvidíme viac z tejto šou.

1714

Odpovědět

Proto mám rád VČ... Vždy se tu objeví nějaký skvělý pořad, o kterým absolutně netuším, že existuje a úplně mě dostane.

1760