Thumbnail play icon

Přišel k Charlesi Dancovi na návštěvu šimpanz?Would I Lie to You?

Přidat do sledovaných sérií 59
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:304
Počet zobrazení:6 971

Příběh od jednoho z hostů - Charlese Dance. Přišel jednou k fenomenálnímu představiteli Tywina Lannistera domů malý šimpanz?

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mimochodem Aubrey Plaza by se v tomhle pořadu vyjímala.

221

Odpovědět

Tenhle týden se Lannisteové rozhodli ukázat lidskou tvář na videačesky? :D
Každopádně se jim to hodně daří, tady jsem se neskutečně nasmál!

141

Odpovědět

Plotwist... ten šimpanz byl totiž Knihovník.

324

Odpovědět

skoro Knihovnik je orangutan

320

Odpovědět

Ooooooook?

370

Odpovědět

Narazil jsem na zajímavý rozhovor s Elonem Muskem, kde rozebírá cestu na Mars a další zajímavý věci. Bohužel je to v angličtině, přeložili byste to prosím.

https://www.youtube.com/watch?v=wsixsRI-Sz4

252

Odpovědět

Co na to říct, je to paráda. Takhle dlouhá videa se u nás bohužel moc nepřekládají. Pozeptám se, jestli by se toho někdo neujal.

192

Odpovědět

+Corwin8Děkuji.

30

Odpovědět

To chceš počúvať názory človeka, ktorý tvrdí, že všetci žijeme v matrixe? Že náš svet nie je skutočný, ale že je to virtuálna realita mimozemšťanov? Možno by k tomu mohli preložiť aj nejaké scientologické videá. Hodilo by sa to k sebe.

216

Odpovědět

+JerrekNevím jestli tohle někde prohlásil, ale určitě je to člověk co nejvíc dává do rozvoje lidstva, nehledě na zisk a toho si cením, moc takových lidí nenajdeš.

21

Odpovědět

+JerrekCo konkrétně se ti na té teorii nezdá? Když se nad tím zamyslíš, tak vývoj v posledních letech opravdu vede k tomu, že vytvoříme virtuální realitu, která bude nerozpoznatelná od skutečnosti. A pakliže tohle dokážeme my, jaká je pravděpodobnost, že už to nedokázal někdo před námi? Nikdo netvrdí, že to tak skutečně je, ale pokud už se to někdy v historii vesmíru povedlo, tak je opravdu malá šance, že zrovna tohle je ten reálný vesmír. ;-)

112

Odpovědět

+Jerrekdoporucuju film trinacte patro http://www.csfd.cz/film/11907-trinacte-patro/prehled/ bohuzel zaroven s nim vznikl matrix, ktery tento kousek prehlusil a moc lidi to nezna. ale stoji to za to ...

abych to zkratil- hodne veci je moznych :-D

00

Odpovědět

Jak koukám, tak na Edně mají Game of Thrones týden. :D

91

Odpovědět

Oprava, Videacesky. Už mi z té mojí redaktořiny hrabe. :D

311

Odpovědět

Shoda okolností. :-)

11
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)