Přišel k Charlesi Dancovi na návštěvu šimpanz?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:11 662

Příběh od jednoho z hostů - Charlese Dance. Přišel jednou k fenomenálnímu představiteli Tywina Lannistera domů malý šimpanz?

Přepis titulků

Jednou ke mně domů přišel malý šimpanz na čaj. Co si myslí Davidův tým? Malý šimpanz. Jak malý? Prťavej šimpanz, asi takhle velkej. A přišel sám? Přišel před očekávaným hostem. Byla to gorila?

Co jedl? Zkusili jsme pomazánku Marmite. Byla neděle odpoledne, a udělali jsme si čaj a toast s Marmite, to mají moje děti rády. Ale odvrátil od toho hlavu, tak jsme mu dali sendvič se sýrem a rajčaty. Podíval se, co je uvnitř, vzal si to a zdál se spokojený. Asi měl dietu a nechtěl sacharidy. Jak se šimpanz dostal...

Dobrá otázka! k tobě domů na čaj? Byl s návštěvou, kterou jsem očekával, jenže měla zpoždění, tak poslala šimpanze napřed. A šimpanz zvonil zvonkem, nebo zaťukal na dveře? Zaťukal. Šel jsi ke dveřím... Šel jsem ke dveřím a manželka se zeptala: "Kdo to je?"

A já odpověděl: "Je to šimpanz." Zeptala se: "Co chce?" A šimpanz dělal tohle. Tak jsem řekl: "Myslím, že chce čaj." Odpověděla: "Tak ho pozvi dovnitř." Jak šimpanz našel cestu k tobě domů? Vzal si taxi. Nejsem odvážnej člověk.

Kdybych šel otevřít dveře a viděl tam šimpanze, tak bych ho nepozval na čaj. Bál bych se. Nemám rád vosy a ty jsou mnohem menší, než šimpanzi. Kdo byl ten přítel? Michael Jackson? Na koho jsi čekal? Byla to jedna dáma, se kterou jsem před nějakou dobou pracoval.

Proč měla opici? Protože měla jen pár přátel. Dobře Dave, co myslíš? Tohle zní... Myslím si, že to je pravda. Co si myslíš ty? Nevím. Zajímalo by mě, proč ji vůbec poslala? Určitě ze srandy, takovej vtípek. "Vylez tam, zaťukej, bude sranda." - Co si myslíš?

- Co si myslím? Myslím si, že Charles Dance, šimpanzí příběh a sýrový sendvič, je pravda. - Tipujeme pravdu. - Říkáte pravdu? Dobře. Charlesi Dance, tvůj šimpanzí příběh, byl pravdivý, nebo jsi lhal? Je mi líto, ale je to pravda. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mimochodem Aubrey Plaza by se v tomhle pořadu vyjímala.

241

Odpovědět

Tenhle týden se Lannisteové rozhodli ukázat lidskou tvář na videačesky? :D
Každopádně se jim to hodně daří, tady jsem se neskutečně nasmál!

141

Odpovědět

Plotwist... ten šimpanz byl totiž Knihovník.

354

Odpovědět

skoro Knihovnik je orangutan

331

Odpovědět

Ooooooook?

390

Odpovědět

Narazil jsem na zajímavý rozhovor s Elonem Muskem, kde rozebírá cestu na Mars a další zajímavý věci. Bohužel je to v angličtině, přeložili byste to prosím.

https://www.youtube.com/watch?v=wsixsRI-Sz4

263

Odpovědět

Co na to říct, je to paráda. Takhle dlouhá videa se u nás bohužel moc nepřekládají. Pozeptám se, jestli by se toho někdo neujal.

203

Odpovědět

+Corwin8Děkuji.

31

Odpovědět

To chceš počúvať názory človeka, ktorý tvrdí, že všetci žijeme v matrixe? Že náš svet nie je skutočný, ale že je to virtuálna realita mimozemšťanov? Možno by k tomu mohli preložiť aj nejaké scientologické videá. Hodilo by sa to k sebe.

217

Odpovědět

+JerrekNevím jestli tohle někde prohlásil, ale určitě je to člověk co nejvíc dává do rozvoje lidstva, nehledě na zisk a toho si cením, moc takových lidí nenajdeš.

22

Odpovědět

+JerrekCo konkrétně se ti na té teorii nezdá? Když se nad tím zamyslíš, tak vývoj v posledních letech opravdu vede k tomu, že vytvoříme virtuální realitu, která bude nerozpoznatelná od skutečnosti. A pakliže tohle dokážeme my, jaká je pravděpodobnost, že už to nedokázal někdo před námi? Nikdo netvrdí, že to tak skutečně je, ale pokud už se to někdy v historii vesmíru povedlo, tak je opravdu malá šance, že zrovna tohle je ten reálný vesmír. ;-)

112

Odpovědět

+Jerrekdoporucuju film trinacte patro http://www.csfd.cz/film/11907-trinacte-patro/prehled/ bohuzel zaroven s nim vznikl matrix, ktery tento kousek prehlusil a moc lidi to nezna. ale stoji to za to ...

abych to zkratil- hodne veci je moznych :-D

00

Odpovědět

Jak koukám, tak na Edně mají Game of Thrones týden. :D

91

Odpovědět

Oprava, Videacesky. Už mi z té mojí redaktořiny hrabe. :D

311

Odpovědět

Shoda okolností. :-)

11