Vyhodili Rhoda Gilberta z práce v zoo?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:14 296

Možná si vzpomínáte na výborného stand-up komika Rhoda Gilberta, zde na videacesky.cz má dvě velmi dobře hodnocená videa.

Rhod je nejčastějším hostem ve WILTY? Údajně ho za jeho chování vyhodili z práce v zoo.

Přepis titulků

Vyhodili mě z práce v zoo, když můj šéf zjistil, že dávám zvířatům na hlavu klobouk a fotím si je. Aby bylo jasno, klobouky jsi nosil ty, nebo zvířata? Ne, já jsem fotil zvířata, která měla na hlavě klobouky. Aby bylo jasno, ty jsi nosil klobouky, nebo zvířata? Myslíš, že jsem fotil zvířata a na hlavě jsem měl několik klobouků? Řekl bych, že ve zvláštním světě, člověk nosící dva klobouky není divnější, než zvíře nosící jedno.

Můžeš mi dát příklady konkrétních zvířat a typů klobouků, které jsi fotil? Vyfotil jsem opice s bowler kloboukem. Jasný. Vyfotil jsem hrocha s Leninkou. Říkal jsem mu had, ale nebyl to had, byl mezi ještěry. Nevím, co to bylo, ale mělo to fez. Šlo o malé klobouky? Ta zvířata měla zvířecí, nebo lidské... Na hrochovi?

Jsi blázen? Ne, na tom zvířeti u ještěrů. Říkám si, jestli by ho normální fez neschoval celýho? Takže se chceš zeptat, jaký měly klobouky rozměr? Děkuju. Rhode, jaký měly klobouky rozměr? Klobouky, no, záleží, jak jim to nasadíš. Vyzkoušel jsem to a chtěl jsem, aby to sedělo. Dobře. Hroší hlava je celkem kluzká.

Musíš sehnat správnej klobouk. Jakou konkrétní pozici jsi měl v zoo? V podstatě generální poskok. Myslím si, že kdybys dával zvířatům klobouky, tak bys šel po lovecký čepici a medvědích kůží. Neřekl jsem, že jsem nešel. Nedostal jsem se ke všem zvířatům. - Řekni typ klobouku a zvířete...

- Lovecká čepice. Loveckou čepici jsem nedělal. Byly parohy... Neudělal jsem to, protože by to bylo složitý. Ale měl jsi fez, měl jsi obří Leninku pro hrocha. Jo! Ne, byla to normální Leninka. Takže říkáš... Neměl jsem všechna zvířata a všechny typy klobouků. Neřekl jsem si, že udělám všechny kombinace zvířat a klobouků, jen něco s něčím.

Rhode, kde bylo to zoo? Ve Walesu? Nebyl to divokej park v Safari? Bylo to u Pembrokeshire, na místě zvaném Oakasmus. Oakasmus? Jo. To je řetězec zoo, že jo? Oakasmus, Sarkasmus. A čím to celé skončilo?

Viděli mě. Kdo tě viděl? Byl to manažer zoo. Jako vlastník a manažer zoo bych s něčím takovým neměl problém. Nevím, proč by měl někdo problém s hadem, co má fez a s hrochem, co má Leninku. Řekl bych... že to zoo potřebuje. Pokud je ten Oakasmus na jihu Walesu, čekal bych, že malý klobouk na kočce je přesně to...

Protože to je Velšská zoo? "Zvířata z přirozeného prostředí nejsou dost dobrá, tak je trochu oblíkneme." Rasistickej parchante. Neuvěřitelný. Tak Dave, co myslíš? Nejdřív se zeptám týmu.

Já nikdy neslyšel o zoo Oakasmus. Slyšel jsi o zoo Oakasmus? To ti na tom příběhu příjde nejdivnější? Leninka na hrochovi? V pohodě. Zoo Oakasmus? To neznám. Přítelkyně vlastní zoo. Jezdíme po zoologických a v Oakasmu jsme nebyli. Oakasmus, zoo, které má dvě stejný slabiky, jako Sarkasmus. Myslím, že má Mackenzie pravdu. Jediná díra v uvěřitelném a neprůstřelném příběhu, že zoo Oakasmus neexistuje.

S radostí tipujeme lež. Říkáte lež. Rhode, byla to pravda, nebo jsi nám lhal? Nerad vám to říkám kluci, ale říkal jsem... lež. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten anglický humor je tak suchý, nudný, trapný...Já si fakt nemůžu pomoct.

114

Odpovědět

Popravdě mi bylo jasné skoro od začátku, že je to lež a čím dál to šlo, tím to bylo jasnější. Musel by být lepší herec a mít to líp promyšlené, tady bylo očividné, jak vaří z vody. :D

31

Odpovědět

Tak hlavně že mám hlasitost na minimum a hraje to jak kdybych to měl na full zvláštní :P

00

Odpovědět

Ahoj, zrovna jsme dnes tento problém řešili - testoval jsem hlasitost na různých prohlížečích, přihlášen i anonymně a vždy vše fungovalo správně. Můžeš poslat info, zda problém stále trvá a případně detailněji popsat jeho mechanismus, použitý OS, prohlížeč, etc.? Díky.

00

Odpovědět

+JohnSorrowU mě je to už okey : )

10

Odpovědět

"Bowler hat" se většinou překládá jako buřinka :)

80

Odpovědět

Fakt jsem si přála aby to byla pravda :D

230

Odpovědět

prosim, prelozte i toto, nech sa i ostatni pobavia jak ja :)

https://www.youtube.com/watch?v=EI9iqhdAPy8

00

Odpovědět

Hello

15

Odpovědět

it's me

15

Odpovědět

+aI was wondering

15

Odpovědět

+aif after all these years

15

Odpovědět

chtěli jste nový web :D máte ho ! :D

11

Odpovědět

Ten nový web se mi nelíbí!

1713

Odpovědět

Nevím proč, ale antivirus (ESET) mi blokuje ten váš přehrávač

41

Odpovědět

Ten samý problém je u mě. Když je ESET zapnutý, tak videa nejdou.

20

Odpovědět

+smazanoVíme o tom a řešíme, díky za info. :-)

50

Odpovědět

+Corwin8A nešlo by teď u toho novýho webu měnit to hlasování? Určitě by to mnoho lidí ocenilo. Myslím lajk/dislajk u komentáře, aby se dal prohazovat, když to člověk chce změnit.

81

Odpovědět

Test komentáře.. :D

2215

Odpovědět

Test odpovědi.. :D

60

Odpovědět

+Jakub0002Test Hatu: Pičo!

81

Odpovědět

+ZkurvysynTest uklidnění: Kurva klid :-)

40

Odpovědět

+HateFullTest anonymu: Anonym

70

Odpovědět

Vyvojari asi nemaju eset aby nato prisli, dobre...
alebo len niekto mal v pici lebo rychlo rychlo tento dokurveny novy web treba nasadit

13

Odpovědět

Test zbytečnosti: zbytečný komentář.

00