Dokáže Lee Mack odhadnout obvod hlavy?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:8 754

Dokáže Lee Mack pohledem na člověka odhadnout obvod jeho hlavy? David Mitchell ho vyzkouší.

Přepis titulků

Dokážu jen pohledem na člověka říct, jaký je obvod jeho hlavy. - Davide, co myslíš? - Ne, nedokážeš, pokračujme dál. Já si zrovna včera nechávala měřit hlavu, pro paruku. Ztráta času, měla jsi jít sem, řekl bych ti to. - Takže znám přesně obvod své hlavy... - Hej Katerine, tak to řekni. Tak řekni, jaký je obvod její hlavy. Ať se zeptá dáma, jestli to chce vědět.

Ano, Katerine, mohu ti pomoct? Lee, jaký je obvod mé hlavy? Mohla by ses trochu... Podle mého profesionálního názoru... bych řekl, že velký. - Lee. - Davide. Velký, není obvod. Pověz mi, co ti řekl on?

Vsadím se, že to řekl špatně. Kolik řekl? Řekl mi, že mám 61 centimetrů. Tady to vidíš, typický amatér, máš jasně 58 centimetrů. A jaký obvod bys tipoval u mojí hlavy? - Máš 66 centimetrů. - Dobře, 66 centimetrů. 71, 66, 60. A nemáš jen otočenou perspektivu? Neříkáš si, že čím je hlava dál od tebe, tím je větší?

Kupodivu je Davidova hlava větší, než Katherinina, i s vzdálenou perspektivou. Katherine má celkem malou hlavu. Má celkem malou hlavu, kterou jsi před chvílí popsal jak velkou. Davide, je čas povzbudit Leeho, aby přestat mluvit, a řekněte, co si myslíte? - Nemyslím, že to je pravda. - Fakt ne? - Něco mi na tom přijde takový... - Podezřelý. - naprosto nepravdivý.

- Máš krejčovský metr? Cože, proč? Změřením hlav bych dokázal, že mám pravdu. Kdybychom měli krejčovský metr, tak bys nechtěl dokázat, že máš pravdu, protože nedostaneš bod, když to bude pravda, musel bys... Ne ne, kdybys měl metr a potvrdil bys, že mám pravdu, tak bys řekl, že to je pravda. A byla by to pravda a dostali bychom bod. Nevadilo by, kdybych...

v klidu, vím co dělám, byl jsem veterinář. Mám hlavu jak torpédo, budeš muset... Pamatuj Lee, že se to nemá měřit od nosu, tak jsi to dělával dříve. Vydrž, vydrž. Myslím, že můžeš, hlava se v podstatě vždycky zmenší... Davide, přečteš prosím výsledek? - 58 centimetrů. - Bum 58 centimetrů. - Tak Davide, co na to říkáš teď?

- Pořád tomu nevěřím. - Fakt? - A ty mu teď věříš? - Ne, nevěřím - Teď mu věříš? - Trochu. - Trochu? Myslím, že tipneme lež. - Říkáte lež. - Jo. Lee Macku, říkal jsi pravdu, nebo lež? Ve skutečnosti, jsem říkal lež. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemyslí v čase 00:50 když řekne "Large" spíše velikost L než velký? :)

00

Odpovědět

Včera jsem znova dokoukal IT crowd a dneska se tu zjeví Katherine. :D

441

Odpovědět

Aniž bych se podíval na konec, tak jsem si po minutě říkal "Ta bude mít tak 58cm..." A bum ho! :D

339

Odpovědět

Ten Lee je mega masér =D

441