Bejvalky Lee MackaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:433
Počet zobrazení:11 790

Opět příběh Lee Macka. Údajně jména jeho bejvalek dávají dohromady akronym BERMUDA. Je to pravda nebo lež? To zkusí zjistit David Mitchell sérií otázek.

Přepis titulků

Lee. Pamatuju si jména všech mých bejvalek a pořadí, ve které jsem s nimi chodil, protože akronym jejich jmen je BERMUDA. Ok, jdeme na to. Bermuda. - B. - Cože? - B.

- B. Řekneš mi prosím, co nejrychleji, jména všech tvých bejvalek, která dohromady dávají akronym Bermuda. Dobře, Brenda. Brenda. Výborně, Brenda je odjakživa populární jméno. - E. - Cože? Pomáhám ti, která je další? Ethel? - Je to Ethel?

- Ne, není to Ethel. - Enid. - Není to Enid, hádej dál. - Erin. - Prosím? - Erin. - Erin? Dobře. Jak se hláskuje Bermuda? Já vím, dělal jsem si srandu. Promiň, R? R totiž byla Regine. Cože?

Regine? Regime, jako změna režimu? Která byla po Regine? Úžasná Molly. O Molly bych ti mohl vyprávět dlouho, ale nemám čas. - Další. - Která byla na U? - Tahle je fakt zvláštní... - Všechny jsou zvláštní. Není to totiž její skutečné jméno, ale moje přezdívka pro ni, Una.

Jak se skutečně jmenovala? Sally. Proč jsi Sally říkal Una? Protože se Una v seriálu Worzel Gummidge jmenovala Sally. - Tak to bylo hodně dobrý. - Je dobrej. Je dobrej. D byl David, rok plný experimentů. Jestli jsi na to zapomněl, tak ti to nikdy neodpustím.

Krásné dny Dave, krásné. Dave. D jako David, myslíš to vážně? Ne, jasně, že ne. Delia. Nemyslím mojí matku Deliu, která se také tak jmenuje. Skutečně. Ji určitě ne.

Teď doufám, že si to vymýšlíš. A? To byla Alex. Tomu říkám seznam šťastných náhod. Kdyby to nebyly šťastné náhody, tak se o tom nebavíme. - Která byla na M? - Prosím? - Na M? - Molly. - Na E?

- Na E byla... Cože? E. - Na E? Řeknu ti to. - Na E byla? Na E byla... Hned ti řeknu, která byla na E. - Erin. - A na U? Prosím? Na U? Na U? - Una, Sally.

- Skutečné jméno Sally. Vždyť to víš Lee. - Na D? - Zeptej se mě na D. - D byla? - Máma, Deidre, Delia. - E? - Zeptej se mě na E. Erin. - B? - Zeptej se mě na B. Sakra, to už je hodně dlouho, Brenda. - Na R?

- R byla Regine. - Je to vůbec jméno? - Je to jméno, že jo? Řekni, že je. Regine je jméno. Cokoliv může být jméno, ne? Chodil jsem tři týdny s holkou, co se jmenovala Skříň. Nekecám. A kde je Skříň v Bermuda akronymu? S ní jsem byl předtím, než jsem vymyslel tenhle akronym systém. V tom je systém?

To se nestalo náhodou, ty jsi je vyhledával záměrně podle jmen? Proč zrovna ostrov Bermuda? Protože všechny moje bejvalky záhadně zmizely. Tak co si váš tým myslí Dave? Myslím, že to je lež. - Chodil by s nějakou Brendou? - Co myslíš tím chodil by... Jasně, byla to Miss World, přišla ke mě a řekla: "Líbíš se mi." "Ty mně taky, jak se jmenuješ?" "Brenda." "Tak na to zapomeň."

Jakej bude verdikt Dave? Myslím... Přijde mi to absurdní... protože to je absurdní. Myslím, že to je lež, je to lež. Myslíš, že to je lež, dobře. Lee, říkal jsi pravdu, nebo lež? Jasně, že jsem lhal. Dobrá práce, vážně. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ježíšku děkuju, WILTY je jeden z mejch nejoblibenějších pořadů. Doufám, že toho přeložíte víc.

190

Odpovědět

Wou, to bylo dobrý, smál jsem se! :D Více!

420

Odpovědět

Prosím víc toho matroše, to je fakt dobrý ! :D

650

Odpovědět

S tou Unou to zahrál parádně

1290