Žil David Mitchell dva roky bez kliky ke dveřím do ložnice?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:320
Počet zobrazení:11 466

David Mitchell tvrdí, že celé dva roky žil bez kliky u dveří, které vedou do jeho ložnice.

Přepis titulků

Poslední dva roky jsem musel páčit dveře do ložnice, protože mi od nich vypadla klika. Co jsi používal k páčení? Jenom nehty. Musíš sáhnout nahoru do té mezery. - Musíš k sobě, nebo... - Podle toho, na které jsem straně. Bydlíš sám? Na to můžu odpovědět.

Mám spolubydlícího, ale je to jen moje ložnice. Jen ty musíš... Jsem jediná osoba, která kdy potřebovala jít dovnitř a ven. Odpovídáš mi s takovým výrazem, kde fakt nevím... To je prostě, víš jak, výraz rezignace. Proč jsi jednoduše nevytáhl kliku s koulí a nedal ji ke vchodu? To bohužel nejde přišroubovat zpátky, protože u těch děr, jak šroubuješ... - Chybí závit.

- To je ono. Keeley, jako jediná žena tady, ještě než ses usadila a byla jsi sama. Bože, ano? Poznala bys Davida, byla bys jako v ohni, on by řekl: "Nezajdeme k nám?" Vím, že se ti to nelíbí, buď on, nebo Ronnie Corbett. "Proč nezajdeme ke mě domu, posadíme se a zahrajeme si Boggle." Přijdeš tam... přijdeš tam... a on řekne: "Nepůjdeme nahoru?" Půjdeš nahoru, dostaneš se ke dveřím a tam není žádná klika. Nezarazilo by tě to?

- Přesně tohle se mi jednou stalo. - Davide. Ty jsi bejk. To si nepamatuju. Zůstala jsem přes noc, a když jsem se ráno vzbudila, tak jsem nemohla odejít. Nevěděla jsem, kde jsem. Nevěděla jsi, kde jsi? - Vážně?

- Musela jsem zavolat hasiče... Rád bych podotkl, že to nebylo u mě doma. Museli přijet, postavit žebřík k oknu a vzít mě na záda. A kde byl ten chlap, u kterého jsi byla? Šel do práce. Šel do práce a zamkl si tě na později. "Počká, než se vrátím." Ok, co myslíš, Lee? - Myslím, že to je lež.

- Myslíš, že to je lež? Vypadá jako muž, který má dveře v dobrém stavu. Podle mě lež. Ok, tipujeme lež. Říkáte lež. Davide Mitchelle, říkal jsi pravdu, nebo lež? Je to pravda. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

On tam je Stephen Mangan a oni ho nepustí ke slovu, škoda. Keeley Hawes je dobrá herečka, tu můžu. Na ty druhý straně ten nalevo je stand up komik, ale ten na pravo mi vůbec nic neřiká.

12

Odpovědět

Ten napravo je profesor, občas vystupuje v popularizačno-náučných reláciách o fyzike na diskavery. Ale na meno si nespomeniem....

00

Odpovědět

+sochasPrvní tag - Brian Cox.

10

Odpovědět

Škoda, že se tam ztrácí ten vtip s ptákem připevněnym ke dveřím. (knob)

90

Odpovědět

popravdě se ztratí i v angličtině :D

232

Odpovědět

Ale vznikl ten s tim "proc jsi nevyndal kliku z kouli" ? Ja bych odpovedel hned "si davas kliku ke koulim?"

12

Odpovědět

Jerrek: Jediné řešení - Ilumináti

50

Odpovědět

Neviem, či to napadlo aj niekomu inému, ale... ako tá ženská vedela, kam má zavolať hasičov, keď nevedela, kde je?

485

Odpovědět

Mohla se třeba podívat z okna, případně na někoho zavolat...

140

Odpovědět

To bylo první, co mě napadlo. Jakou jim asi zadala adresu?

170

Odpovědět

Napadlo, ale proč kazit dobrou story pravdou?

391

Odpovědět

lhala

103

Odpovědět

Mobil s GPS, zavolala na někoho z okna, viděla ceduli, složenku.... jen protože vy jste nepoužitelný idioti neznamená, že všichni ostatní na světě jsou lháři.

8710

Odpovědět

Ehm... když se člověk probudí v tmavé místnosti, kterou nikdy neviděl, tak obvykle neví kde je. Když se podívá z okna tak to zjistí. Co je na tom tak nepochopitelnýho?

500

Odpovědět

Když neřekneš kde jsi tak tě vyhledaj podle signálu.
zachranka hasici policie to tak maj vsude a vzdycky. zjistujou to uz okamzite jak se uskutecni hovor ale trva to tak se stejne zeptaj.

134

Odpovědět

+hjhJj, Dragon ma pravdu. Na Slovensku je to rovnako. Videl som v TV rozhovor s niekym z operacneho strediska a vravel, ze taku informaciu k dispozicii nemaju a teda oni priamo polohu zistit nevedia.

20

Odpovědět

+hjhA co když volala z pevné linky? :-)

20

Odpovědět

+hjhJen pár přípomínek od operátora tísňové linky:
Podle signálu určité lokalizace existuje - ale s přesností na kilometry - takže operátor pozná, že někdo nevolá z Prahy, ale z Brna, ale to je asi tak všechno. Přesnou lokalizaci dokáže dodat operátor v případě pátrání, ale až cca po půl hodině
Co se čísel lamp týče, je to funkční, ale ne všude - v Praze třeba bez problémů, ale ne všechna města tuto databázi mají
Při volání z pevné linky má operátor k dispozici adresu - ale adresu vlastníka linky - pokud se liší od polohy volajícího - smůla
Jinak veškeré informace o tom, jak se dá udat poloha na tísňové lince, jsou tady: http://www.hzscr.cz/soubor/vis-odkus-volas-publikace-pdf.aspx

70