Je Richard vítěz aukce, drtič aut, nebo se schovával před naštvaný Řekem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:5 304
Tajemný host na straně Davidova týmu, kde je Kian Egan a Adil Ray. V týmu Leeho je Mel Giedroyc a Bob Mortimer.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Richarda. Tak Adile, odkud znáš Richarda? Tohle je Richard a museli jsme se celou dovolenou schovávat před naštvaným Řekem, protože jsme se ztratili na moři v jeho lodi. Dobře, Kiane, odkud znáš Richarda? Znám Richarda, protože nabídl větší částku v aukci za mou voskovou figurínu.

A nakonec David, odkud znáš Richarda? Tohle je Richard, nedávno mě nechal řídit svůj drtič a já zničil auto. Tady to máme, Adilův parťák na lodi, Kianův vítěz voskové figury, nebo Davidův drtič aut? Kde chceš začít, Lee? - Kiane. - Do toho. Co jsi dělal, že jsi licitoval na svou voskovou figurínu?

Když jsem bydlel v Irsku, tak jsem měl hezký dům plný trofejí a cen. A má vosková figurína vypadala dobře, tak jsem si řekl, proč to nezkusit? - Byla od Madame Tussaud? - Ne. Co to bylo? Bylo to v World of Wax ve městě Cork. Na rozdíl od World of Cork ve Waxu. Už jsi tam předtím byl? Viděl jsem fotky na internetu a tak…

Ale když děláš voskovou figurínu, tak je děláš přímo podle toho člověka, ne? V Madame Tussaud jo, ale v Corku… Tam vezmou svíčku a kladivo: „To stačí.“ „Dej mi další svíčku a kladivo.“ Neřekl jsi, proč Richard nabídl větší částku, je… - Pro svou matku. - Pro svou matku? - Jo. - Proč pro matku? Je to moje fanynka.

Dobře a kolik dal? Myslím, že nakonec 3 500 liber. 3 500 liber? Nechci být drzý, ale kolik by sis řekl, kdybys měl na den jít k jeho mámě domu a stát tam? Protože tipuji, že za 2 500 tě mohla mít živého. Lee, koho chceš vyzpovídat teď? Adile, kde jsi byl v Řecku na dovolené?

V Kavosu. - V Kavosu? - Jo. A pronajal sis loď, že? Ano, od Řeka. - Dobře. - Jo. Byli jste jen vy dva? Ještě dva další. - Celkem čtyři?

- Jo. Co to bylo za loď? Motorový člun. Víš, jak se běžně na dovolených rezervují? - Ano. - Co se pokazilo? Ten Řek nechtěl, abychom pluli daleko, ale víš jak, mladíci na dovolené se chtějí bavit, tak jsme pluli, co nejdál to šlo. - Na moře? - Na moře, za bóje. S kým jsi bojoval? Ne boj, ale bóje.

Pluli jsme daleko a došlo nám palivo. Já, Richard a ti další dva… Řekneš nám jejich jména? Nemůžu si vzpomenout, byli z Liverpoolu. Terry a Barry. Nejspíš. Co se stalo? Vrátili jste se? Byla tma a pak nás zachránil rybář.

Odtáhl nás na pobřeží a ten rozzuřený Řek byl na nás naštvaný. Nerozuměli jsme mu a on furt dělal tohle. To určitě znamená, že ti rezervace skončila. Lee, co Davidův příběh? - Jo, Davidův příběh. - Davide, připomeň nám ho. Richard mě nechal řídit svůj drtič a já zničil auto. Dobře, kde se to stalo? V Londýně.

Jak došlo k tomu, že jsi řídil drtič? Šel jsem po jedné londýnské ulici a přede mnou poskakoval míč. - Představuješ si to? - Jo. Víš, že nečteš příběhy na dobrou noc v televizním pořadu, že jo? Měl jsi kouzelný hlas, hezky se to poslouchalo. Míč před tebou poskakoval… Podíval jsem se, odkud ten míč přišel, a bylo to z místa, kde šrotují auta.

Vrakoviště. Měl jsi ten pocit: „Měl bych ho kopnout zpátky, ale to nedokážu, tak ho vezmu a odnesu ho přímo k nim.“ Ne, chtěl jsem ho kopnout zpátky. Jasně, že ne. Vzal jsem ho a řekl jsem si, že jim ho přinesu jak vázu. Sport není nic pro mě. A Richard se motal kolem vrakoviště, tak jsem mu trapně vrátil míč. Poznal mě z televize. Tady někdo machruje.

On a jeho přátelé se zeptali, jestli se můžou se mnou vyfotit? Kvůli mé slávě. A taky pohlednosti. Vyfotili se, vše bylo v pořádk a pak řekl: „Chceš si zkusit drtič?“ A důvod, proč mi to nabídl, je, jak řekl: „Bylo by dobrý, kdybys ve Would I Lie to You? řekl, že jsi to udělal.“ A došlo mi, že má pravdu.

A řekl mi, že to je snadný. Auto se přichytilo, zmáčkneš tlačítko na drcení… - Co se stalo? - Je to úžasné. Je to jako čelisti? Nemyslím ten film, ale je to takhle? Přesně. To by byl velký moment v tvém životě, souhlasím. Já bych si to jasně pamatoval, kdyby se mi to stalo, ani bych neváhal, kdyby se mě na to někdo zeptal.

Co to bylo za auto? Byl to Citroën Picasso. Dobře. Jakou měl barvu? Zelenou. Jak ses cítil, když jsi drtil… Vypadalo to, že tvé rty to zpracovaly rychleji než tvůj mozek. Potřebujeme odpověď. Takže, tým Leeho, je Richard Adilův parťák na lodi, Kianův vítěz voskové figury, nebo Davidův drtič aut.

Podívejte se na Richardův obličej. Působí všelijak, že? Ale ne jako drtič aut. Myslím, že je Adilův kámoš. Adilův kámoš? Proč? Oba jsou elegantní. Mel tipuje Adila. Bobe? - Adil. - Nebudu se hádat s týmem, tipujeme Adila. Richarde, řekneš nám prosím, ke komu patříš?

Jmenuji se Richard, s Adilem jsme naštvali Řeka, když jsme se v moří ztratili na jeho lodi. Děkuji moc, Richarde.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Podle listu Times se nakazil Lee Mack koronavirem během návštěvy dostihů v britském Cheltenhamu, které navštívilo během čtyř dnů v polovině března kolem 250 tisíc lidí. :(

21

Odpovědět

haha jak si poradil překladatel s boys tak to klobouk dolů :DD

61

Odpovědět

Historky jsou zábavné jako vždy, ale přijde mi, že s tím hostem je většinou hrozně snadné uhodnout, kdo to je. Člověk se nesmí nechat zmást těmi historkami, protože na 95% je správně ta možnost, kdy má k někomu z těch tří nějaký osobní vztah, většinou něčí kamarád. Prakticky nikdy to není člověk, kterého někdo z nich viděl jednou v životě(on by taky byl problém zkontaktovat ho a dostat do toho studia).

121

Odpovědět

Máš pravdu, ale třeba ten tatér, co ho viděl jednou v životě v hospodě a nechal se potetovat? :-D

30

Odpovědět

Haha dobře ty že sis toho takhle všiml :D

01