Je Simon potetovaný, nálezce pokladu, nebo ženatý ve virtuálním světě?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:7 646

Tajemný host na straně Davidova týmu. Jde dnes o tetování Davidova obličeje na koleni, falešný zakopaný poklad, nebo virtuální manželství?

Poznámka: Ve videu zmiňovaný Ronnie Biggs je jedním z dopadených pachatelů Velké vlakové loupeže, jednoho z nejznámějších zločinů 20. století.

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Simona. Mackenzie Crooku, odkud znáš Simona? Tohle je Simon, a když jsem si vystřelil ze své školy tím, že jsem tam zakopal falešný poklad, tak ho Simon našel. Pak se volala policie. Dobře. Chrisi, odkud znáš Simona? Tohle je Simon, jsme svoji ve virtuálním světě. A nakonec David Mitchell, odkud znáš Simona? Tohle je Simon, má obrovské tetování mého obličeje na svém koleni.

Tady to máme. Je Simon Mackenzieho lovec pokladů, Chrisův virtuální choť, nebo Davidův potetovaný fanoušek? Kde chce začít tým Leeho? - Davide... - Ano? Odkud znáš Simona? Poznal jsem ho, když jsem podepisoval humornou knihu. Přišel a poprosil mě o podepsání knihy a také o podpis pod jeho tetování mého obličeje na jeho koleni.

Když jsi podepisoval obličej, byl normální, když je koleno propnuté, nebo když není? Hele, je to můj obličej. Ten nikdy není normální. Nerada se tě na to ptám, ale musíš odpovědět upřímně... - Nemusím. - To je smysl tohoto pořadu. Dobře, když ti producenti z Would I Lie To You řekli: "Přivedeme člověka, který má tetování tvého obličeje na koleni," odpověděl jsi: "Dobře, rád bych ho znovu viděl!"

Byl jsem samozřejmě nadšen, že znovu uvidím... Simona. Jmenuje se Simon. Simona. Trochu odbočím, jednou jsem se dostal po vystoupení do zákulisí a skutečně mě jedna žena poprosila, abych jí podepsal prsa. Chtěl jsem se podepsat, dala mi pero a ono nefungovalo. A já bez přemýšlení jsem se otočil k druhému prsu a začal dělat tohle: Bylo to hrozné.

Mackenzie, kolik ti bylo, když jsi zakopal poklad? 13 nebo 14. Co bylo v pokladu? Diamanty. To každého zaujalo. Falešné diamanty. Nebyla to pravda... Kolik jich bylo?

Asi šest. Kde jsi našel šest falešných diamantů? Ve šperkovnici mé sestry. A potom jsi zavolal policii a řekl jim, aby našli falešné diamanty? Ne, dal jsem je do plechovky a měli jsme vybagrované školní jezírko, takže jsem věděl, že když to tam dám, tak to někdo najde. A jak se do toho zapletl on? Simon našel tu plechovku s falešnými diamanty a dopisem.

Co bylo v dopise napsáno? Něco jako: "Tohle jsou ukradené a propašované diamanty." Chceš mi říct, že u diamantů byl dopis: "Tohle jsou propašované diamanty." A někdo si řekl: "Měli bychom zavolat policii, tohle je skutečné." Byl jsi za to potrestán? Nikdo nezjistil, že jsem to byl já. Policie řekla, že diamanty zkontrolovala, nebyly to skutečné diamanty, šlo o podvod. Chytili Ronnieho Biggse, ale ne tebe?

Mohli bychom se posunout? Jo, Chrisi, jsi ženatý ve virtuálním světě? Pověz nám víc o tom, jak jsi poznal Simona. Second Life je virtuální svět, který existuje jen na internetu. Secondlife.com. A já jsem jeden z hráčů. Můžeš hrát různé role. Vytvoříš si svou postavu. A ty jsi? Má postava se jmenuje Audrey Helpburn.

- Jak? - Audrey Helpburn. - Takže v tomhle vztahu jsi žena? - Ano. Proč jsi v Second Life ženská? Jde o to, že můžeš být, kým chceš. Hodně lidí... Nezačni zpívat: "Jsem, kým jsem." Říkal jsem si, že změním svou osobnost a budu Audrey Helpburn. Protože Audrey Hepburn je jedna z mých hrdinek. Nemohl jsem se jmenovat Hepburn, protože už se tak někdo jmenoval.

A jak se jmenuje postava Simona? Jmenuje se Simon Bernstein Junior. Dobře. A kde jsi ho ve virtuálním světě potkal? Když se tam přihlásíš, můžeš jít na různá místa a potkávat lidi. Napíšou ti... Je to jako skutečný svět pro smutné lidi. Jmenuje se Simon a předstírá, že se jmenuje Simon? Ano, ale jeho skutečné jméno je Simon Morgan.

Podle všeho, stejně jako u Audrey Hepburn, někdo jiný už byl Simonem Morganem. Je tam 20 milionů lidí. - Ne, ale ty nejsi Audrey Hepburn. - Ne, Helpburn. Ne, on chtěl... Ano, on je Simon Morgan. To je jako být u psychiatra na gauči. "Ty nejsi Audrey Hepburn. Nebudu ti to opakovat, řešili jsme to minulý týden. Nejsi Audrey Hepburn." Furt jsme nezjistili, kde jsi potkal Simona Bernsteina Juniora.

Na večírku. Vzal jsem si ho kvůli penězům. Věřím ti, protože když jsi řekl, že sis ho vzal kvůli penězům, viděl jsi, jak se zatvářil? Nemohl si pomoct, když to řekl. Ne, to mu zasychal inkoust na koleni. Co tipujete, Lee? Tohle je pro mě těžké. Victorio, s kým se zná? Kdyby šlo o poker a musela bych se rozhodnout, tipla bych, že Mackenzie neblafuje.

Tipuješ podle řeči těla? To je zajímavé. Co ti na jeho tělu říká, že neblafuje? Je prostě klidný... Já zrovna vím, že je pod silnými léky. Jenže zase Simon vypadá moc kancelářsky, aby měl tetování na koleni. Ale virtuální postava zní až moc uvěřitelně. Tipuji Mackenzieho. Victoria je nejlepší pokerová hráčka, zná řeč těla nejlíp ze všech.

Jsi si jistý, že to je Mackenzie Crook? Tipuješ že zakopal poklad? Dobře. Simone, řekneš nám, ke komu patříš? Jmenuji se Simon, a když jsme spolu byli ve škole, objevil jsem Mackenzieho zakopaný poklad. Vše, co Mackenzie řekl, byla naprostá pravda. Simon našel poklad, který Mackenzie zakopal. A dokonce vám můžeme ukázat přiložený dopis.

Koukejte. "Do této plechovky jsem vložil ukradené..." Nevadí vám, že používám jiný přízvuk, ne? "Do této plechovky jsem vložil ukradené diamanty." A použiješ ten přízvuk? Nikdy bych netvrdil, že mám tvůj herecký rozsah, Davide. Měl bych být nóbl a utlačovaný, nebo utlačovaný a nóbl? Dobrá práce a díky Simonovi. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nešlo by pod každé video napsat kdo v tom účinkuje? Kromě Leeho a Davida a sem tam známějšího herce většinou netuším o koho se jedná.

80

Odpovědět

Když proklikneš na video, většinou jsou tam vypsaní, nebo alespoň je tam číslo epizody, z které to dohledáš tady:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Would_I_Lie_to_You%3F_episodes

Tenhle díl, kromě Roba, Davida a Leeho:
Mackenzie Crook, Chris Packham, Victoria Coren a Rhod Gilbert

Rhod je tam prakticky každou sérii a Victoria Coren v téhle době tajně chodila s Davidem, než se pak vzali.

20

Odpovědět

+ThooSnad každému je jasné, že když bude hledat, tak najde. Panu Witty1 jde pravděpodobně o praktičnost. Jinak by se nemuselo psát u videí žádné info, poznámky, protože každý si to může přece vyhledat, že jo. :)

40

Odpovědět

Napíšu markstovi, aby to u nových dílů házel do popisku ;-) Díky za feedback.

120

Odpovědět

Hecne se někdo a přepíše sem ten dopis celej?:)

30

Odpovědět

In this tin I have placed stolen diamonds smuggled into the country by my deceased kin and handed down to me.
My guilty conscience would not allow me to keep them within my sight any longer.
The five small gems do not boast great quality but the larger one, I fear, is far more precious.
I therefore place them in this tin, hoping that I, too will be deceased before they are discovered.

Z YT komentářů

280

Odpovědět

V tom dopise stojí: "Já, Maxmilián Dráp, odcházím dobrovolně z tohoto světa. Těžká nehoda mne postihla. Spálil jsem omylem obálku s modrým Mauritiusem – mou největší pýchou! Žal zničil můj život, cítím, že umírám!
Výlohy pohřbu zaplaťte z výtěžku prodeje známek, jež jsou zde v krabici. Zbytek nechť si ponechá nálezce.
Maxmilián Dráp"

260

Odpovědět

+Miroslav DušínRoztočte pípy! Přišly Rychlé šípy! :D

100

Odpovědět

Hráčka pokeru v týmu se hodí!

180