Je Sylvan masér, Davidův soused, nebo vývojář robotů?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:9 319

Dnešní host na straně Davida je buď jeho soused, nebo masér a kytarista Simply Red, anebo autor domácího robota.

Přepis titulků

Přivítejte, prosím, dnešního hosta, Sylvana. Ronni Ancona, odkud znáš Sylvana? Tohle je Sylvan. Navrhl domácího robota, který mluví mým hlasem. Dobře. Chrisi? Tohle je Sylvan, je to můj masér a také byl kytaristou Simply Red. Dobře. A nakonec David. Tohle je Sylvan, je to můj soused a já mu slíbil, že ho dostanu do televize...

protože si stěžoval na celonoční party v mém bytě. Tady to máte. Kde chceš začít, Lee? Trochu si pamatuju Simple Red. Pamatuješ si ho v Simply Red? Byl zrzavější. Byl to kytarista, nebo co jsi říkal? Jo, kytarista.

Hlavní, nebo baskytara? V té době jsem nebyl velkým fanouškem Simply Red. Bez urážky, Sylvane. Zajímalo by mě, jak se z fakt dobrého kytaristy staneš dobrým masérem? Dobrá otázka, Gabby. Nestrávíš deset let života tím, že hraješ takhle v Simply Red... Možná hrál na baskytaru, položil si prsty na svaly a řekl si: "Jsem v tom dobrej."

"Neviděli jste nějakého cyklistu? Mám nápad." Davide. Jak často bys řekl, že ty, David Mitchell, pořádáš celonoční party? Jednou za... Zhruba. 14,7 let. Pověz nám o tom. Hádám, že zaťukal na dveře? Zaťukal, já přišel a Sylvan řekl: "Můžete to ztišit?

Snažím se usnout." Cítil jsem se provinile, tak jsem řekl: "Ano." A ztišili jsme se. Co jste oslavovali? Tvé nejvyšší skóre ve Scrabble? O co šlo? Bylo to po předávání cen. A řekl jsi: "Pojďte všichni ke mně domů." Ne všichni, ale asi osm lidí. Osm? Co Ronni? Jak ti roboti vypadají a co dělají, když jsou hotoví?

Upřímně jsem žádného neviděla. Najali mě na namluvení. Předveď to. Co, ten hlas? Jo, hlas robota. Nahrála jsem spoustu frází. Nějakou frázi. Hned. Dobře.

"Můj úkol je splněn. Co mám udělat teď?" Zůstaňme u toho. Nějaký další? "Ne, pane. Sexuální aktivity jsou zakázané." Když to říkáš, Davide, tak mám pocit, že mě odmítl C-3PO. Tohle je rozhodně možné. Je to rozhodně pravděpodobnější, než že David pořádá celonoční party. Dobře, musíme se rozhodnout.

Můžeme se podívat na Sylvanovy ruce? Jasně. Paráda. To je dobrá nápověda, protože kdyby neměl ruce, tak by nemohl... Nemohl by ho znát Chris a nemohl by vynalézt robota, ale David... I když vlastně zaťukal na dveře. Bouchal hlavou.

"Ztišíte to?" Myslím, že Gabby na to přišla. Masér potřebuje silné ruce, basák taky, souhlasím s ní. Přikláníme se ke Chrisovi, že? Koho tipujete? Chrise. Dobře, Sylvane, prozradíš nám, ke komu patříš? Jsem masér Chrise Hoye a hrál jsem v Simply Red.

Mám to tady nějak zatuhlé, mohl by ses na to podívat? Pořádně, chlape. Nestačí se naklonit. Bože, to mohl udělat i David. Nedělej to. Děkujeme, Sylvane. Gratulujeme.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čo ste oslavovali? Tvoje najvyššie skóre v Scrabble? :D

121

Odpovědět

Ta buchta má úžasnej hlas.

293

Odpovědět

"Ne, pane. Sexuální aktivity jsou zakázané"

a já šel do kolen. :-D

126

Odpovědět

staci ti malo

912

Odpovědět

Tak proč si šel do kolen, když jsou sexuální aktivity zakázané? :D

130

Odpovědět

Howarde, jak to myslíš. Znovu?

20

Odpovědět

Prosím, vratte mě zpatky do obchodu, tohle už znova udělat nezvlánu ...

10