Je Viva gymnastka, bývalka Roberta, nebo trenérka plavání?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
8. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:258
Počet zobrazení:14 000

Tajemný host u Leeho týmu. 

Přepis titulků

Přivítejte prosím dnešního speciálního hosta, Vivu. Roberte, odkud znáš Vivu? Tohle je Viva, je to má bývalka, která mi dala kopačky, když jsem jí k Vánocům koupil baterku. Gabby, vysvětlíš nám, odkud znáš Vivu? Tohle je Viva, byla to má rivalka v moderní gymnastice. A nakonec Lee, odkud znáš Vivu? Tohle je Viva, pokoušela se mě naučit plavat, když mi bylo 30, ale nepovedlo se jí to.

Tady to máme, bývalka Roberta, Gabbynina rivalka v gymnastice, nebo Leeho neúspěšná trenérka plavání. Kde chcete začít? Co je to moderní gymnastika? Moderní gymnastika používá opratě, obruče, míče, kroužky, provazy. Takže ne normální gymnastika? Je to určitá forma gymnastiky, která má taky svou krásu. Na které úrovní jste soutěžili?

Na mezinárodní úrovni. A stále se přátelíte? Jo, známe se. Kdy jsi ji naposled viděla? Před pár měsíci. - Kde? - Za rohem. - Kde? - No... - Na ulici.

- Kde? - Za... - Kde? - V Londýně. - Kde? - Gymn... - Mám to pod kontrolou. Kde v Londýně? Kde v Londýně jsi ji viděla? - V restauraci na západě Londýna. - Ve které restauraci? Lže. Další. Jste stejně staré? Viva je o rok starší než já.

Jasně. Pokud jste přátelé, tak víš, kdy má termín? Je těhotná? Nechtěl jsem to říkat. Myslel jsem si, že ses přestala hlídat. Takže neumíš plavat, Lee? Neuměl jsem plavat, když mi bylo 30. Kolik ti je teď? 39.

Ale myslím, že se dá říct, pokud tě učí devět let plavat... Neučí mě devět let plavat, učila mě, když mi bylo 30, a nepovedlo se jí to. Kde jsi měl lekce? V rodném Southportu. Žije v Londýně déle než 9 let, nebyl by v Southportu před devíti lety... - Jak víš, jak dlouho žiju v Londýně? - Jsi na obrazovce už dlouho. Můžeš žít na severu a být v televizi. Nemůžeš.

Teď se k nám na sever dostala věc známá jako auto a je to skvělý. Proč, když ti bylo 30? Co tě donutilo si říct: "Chci se naučit plavat." Dobrá otázka a můžu na ni odpovědět snadno. Odstěhoval jsem se do Brightonu do bytu s vyhlídkou na moře... Počkat, takže ses odstěhoval do Brightonu a jezdil jsi do Southportu na plavecké lekce? Díky, pane. Jsi vyřízenej! Jsi vyřízenej.

Měl bys být u policie. Až to dokončíte, můžu pokračovat v příběhu? Podle mě to nemá cenu. Když mi bylo 30, odstěhoval jsem se do Brightonu. Podíval jsem se na moře a řekl jsem si: "Bože, bojím se vody, stěhuju se zpátky do Southportu." Proč se nepřidáš ke Gabby do kouta lhářů? Robe, kdy jsi chodil s...

Bylo to v roce 1991. Mezi střední a vysokou. Co to bylo za baterku? Celkem levná. Potkali jsme se v supermarketu Gateway, kam jsem po škole chodil pracovat. Ona vystavovala levné plastové baterky. Myslel jsem, že to bude vtipné jako vánoční dárek. Ale nedopadlo to, jak jsem doufal. Kdo opustil koho? Viva mě.

Bylo to hlavně kvůli té baterce, ale mohlo by to být i tím, že jsem nepřišel na oslavu jejích 18. narozenin, protože jsem nesnášel všechny její kamarády. Proč jsi je nesnášel? Byli to otravní burani. Co ses z toho vztahu naučil? Snažit se stavět vztah na víc věcech než jen na sexu a alkoholu. Tvrdíš, že ses to naučil už v roce 1991? Pokusil jsem se.

To se mi nezdá. Dobře. Určitě to je Robert. Podle toho, jak Viva reaguje, když mluví. Jako by si říkala: "Ten idiot." Takže si myslím, že Robert říká pravdu. Chtěl bych dodat, že pro těhotnou ženu nejsou tyhle boty vhodné. Potřebuješ podporu zad, zlatíčko. Později budeš mít problémy. Ona je gymnastka, takže má zpevněné... Gabby, není to gymnastka. Brzy zjistíte, že není těhotná, ale má plovací kruh.

Tým Davida, potřebujeme odpověď, ke komu Viva patří. Je to Robova bývalá přítelkyně, Gabbynina rivalka v gymnastice, nebo Leeho trenérka plavání? Asi to bude Rob, protože když říkal, že její kamarádi jsou burani, tak vypadal nervózně. To vypadal. Dobře, tipneme, že Rob říkal pravdu. Vivo, povíš nám, ke komu patříš? Byla jsem Gabbynina rivalka v moderní gymnastice.

Dámy a pánové. Gratulujeme Vivě a děkujeme. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No jasně! Byla mi povědomá. Viva Seifert z Her Story. Úžasná herečka, skvělá práce s hlasem i mimikou.

50

Odpovědět

dal jsem si trochu prace a vyhledal jsem ji, jmenuje se celym jmenem Viva Seifert ... pro zajemce o pripadne dalsi studium :)

60

Odpovědět

Podívejte se co udělala v osmé až deváté sekundě s levou nohou jak přicházela :D. No já byl dost rychle hotov i když mne Rob teda dost nahlodal :)

233

Odpovědět

Pokud David Mitchell taky patri mezi vase oblibemce, doporucuji zhlednout serial Peep Show.
youtube.com/watch?v=OfKewRzqh8I&list=PLW-yR12rk9CwQ8JH2ruA083Og6FgWD4Hb&index=2&t=1274s

70

Odpovědět

To je nádherná ženská.

401