Je Zazie Mirandina kamarádka, Nickova sousedka, nebo Leeho spolužačka?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:5 280

Povede se vám uhodnout, ke komu patří dnešní host, Zazie?

V Leeho týmu jsou Miranda Hart a Nick Hewer. V Davidově týmu jsou Rebecca Front a Jack Whitehall.

Přepis titulků

Přivítejte dnešního hosta, Zazie. Mirando, začneme u tebe. Odkud znáš Zazie? Tohle je Zazie a jednou jsme se společně hlásily do profesionálního ženského fotbalového týmu, ale nevzali nás. To bychom měli. Mirandina kamarádka z fotbalu. Co ty, Lee? Tohle Zayzie. Ve školním autobusu jsem jí ustřihl copánek, myslel jsem totiž, že je můj kamarád Paul.

Leeho krátkovlasá spolužačka. Nicku, jak znáš Zazie ty? Zazie je sousedovic dcera. Nabídla se, že mi opraví počítač, ale omylem poslala všem mým kontaktům obrázek mého palce na noze. To bychom měli. Mirandina neúspěšná fotbalistka, Leeho ostříhaná spolužačka, nebo Nickova pošťačka.

Davide? Mirando, co to bylo za profesionální fotbalový tým? Byl to tým… Queens Park Rangers. QPR. - QPR. - QPR. - Kolik ti bylo? - Asi tak… - Bylo mi něco po dvacítce. - Něco po dvacítce? Není to pozdě na to snažit se proniknout do profesionálního fotbalu? Nikdy jsi neviděl QPR hrát, co?

Na jaké pozici jsi hrála? Prostě jsme to přišly zkusit… - A nějak to… - Takže jste testovaly… Představ si, že tohle dělala i tehdy. Asi máš spoustu veselých fotbalových vzpomínek. - Motivační řeč by ti šla. - Doufaly jsme, že nás uvidí… a řeknou: „Ty budeš obránkyně!“ Nevím, proč mi to přijde tak vtipné.

Když jste se tam ukázaly, měly už jste nějakou fotbalovou zkušenost? Ne. Ne? Říkaly jste si: „Fotbal asi nevyžaduje cvik, buď ho umíš hrát, nebo ne. Počkám, až mi bude 23 let, a pak se ukážu u QPR, oni mě nechají hrát a bude to vyřešeno.“ Jo.

Trochu jsme hrály na vysoké. Vážně pláču. - Takže jste hrály. - Trochu na vysoké. Trochu jsme blbly a myslely si, že nám to jde. Hrály jste jen vy dvě se Zazie, nebo vás v týmu bylo víc? Naši spolubydlící byli do fotbalu blázni. Jednoho dne jsme se je pokusily ohromit. „Půjdeme hrát fotbal s vámi!“ A oni byli nadšení.

Řekli nám, že nám to jde. Tak jo. Nicku. Co se ti stalo s počítačem? Byl pomalý. Příšerně pomalý. A proč jsi nekontaktoval nějakého počítačového profesionála? Možná je profesionál, který bydlí hned vedle. Prostě se velice dobře známe, vím, že na vysoké měla počítačový kurz, a proč bych měl utratit majlant, když to Zazie udělá za deset liber?

Proč jsi měl na počítači fotku svého palce na noze? Problém byl, že ten počítač byl zahlcený soubory. Potřeboval jsem pořádnou čistku. Řekl jsem jí, že potřebuju vyhodit několik složek. Potřeboval jsem smazat svou zdravotní složku. A spoustu dalších. Můj doktor je z Londýna, my žijeme na venkově. Měl jsem hodně nepříjemnou nehodu, kopl jsem se do palce.

Byl hodně pohmožděný. Hrozilo, že přijdu o nehet. Obrázek toho palce jsem poslal doktorovi, aby mi napsal, co s tím mám dělat. To bylo před časem, tu fotku jsem smazal. A ona samozřejmě nebyla v práci s počítačem tak dobrá, jak jsem doufal. Nebo jak tvrdila. Jde z tebe strach. Nerad to říkám před ní, ale měla popito.

Klikla na něco v e-mailu a 700 lidí, včetně mých pracovních kontaktů, dostalo e-mail s obrázkem mého palce. - Včetně Alana Sugara? - Ano. - Ten první. - Dostal tvůj palec? A zpátky poslal svůj. Byla to nepříjemná zkušenost, protože lidem to nepřišlo vtipné. - Lee.

- Ano? Zazie jsi oslovoval jako Zayzie. - Jsem prostě rebel. - Chodili jste spolu do školy? Ano. A samozřejmě jsme nechodili do stejného ročníku. Dobře. O kolik jsi starší? Myslím, že mezi námi byl rozdíl čtyři roky. Ustřihl jsi Zayzie copánek… Chtěl bych ještě říct, že jsme nechodili na stejnou školu. Říkal jsem školní autobus, ale nebyl to autobus výhradně pro děti.

- Jezdil jsem jím do školy. - Aha. Takže to byl obyčejný autobus, ona v něm jela, byla ještě dítě a ty jsi ji neznal. Začíná to tu znít jako u soudu. Dost, Davide! - Zaútočil jsi na její hlavu něčím ostrým. - Nezaútočil jsem na dítě. Pardon, spletl sis hlavu dítěte s hlavou svého kamaráda. Bylo mi asi 15. Jí bylo asi tak… Nevím kolik. Asi tak tři.

Proč jsi chtěl Paulovi ustřihnout copánek? Paulův copánek mě vždycky iritoval. Znáš muže, který má copánek, který bys nechtěl ustřihnout? Ale i tak je dost zásadní krok to udělat. Lidi si můžou mít vlasy, jaké chtějí. To není tvoje rozhodnutí, Lee. Být to na mně, tak nemáš žádné vlasy. - Nápodobně. - Díky. - Paul v tom autobuse byl?

- Jo, seděl vedle mě a řekl: „Jdi mi ustřihnout vlasy.“ - Ale… - „Jasně, Paule, zůstaň tady, udělám to.“ - Byl jsem důvěřivý pitomec. - Takže to bylo někde… Ani jsi nevěděl, jestli tam Paul je. - Ne… - Viděl jsi hlavu malé holky a řekl sis: „Tady je Paul! Kde mám nůžky?“ Myslel jsem, že aspoň víš, že tam Paul je. A pak jsi zahlédl copánek a udělal rychlý šmik.

Ale ty jsi ani nevěděl, jestli tam je. Prostě jsi viděl copánek a stříhal. Přestože tenhle tvůj Paul měl na sobě šatičky. Davide, co myslíte? Já mám tendenci věřit Leemu. Co si myslíte o Mirandině příběhu s tím fotbalem? To bylo… Ten příběh úplně ožil. Docela dost toho věděla o fotbalu, což na mě zapůsobilo.

Podle mě to může být Nick a jeho hnisající palec. - E-mail s palcem. Jacku? - Podle mě je to Nick. - Co myslíš ty, Davide? - Nevím, mám zásek. Ale mí kolegové se shodli, takže dám na ně. Takže říkáte, že jde o Nicka a palec a e-mail. Zazie, odhalte prosím svou identitu. Jsem Zazie a s Mirandou jsme se společně hlásily do fotbalového týmu. Ano, Zazie se s Mirandou hlásila do profesionálního fotbalového týmu.

Díky, Zazie. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Toto bylo moc jednoduché a nebo umím dobře tipovat, ale hned jak Miranda řekla kdo je Zazie pro ní, tak jsem věděl, že je správně, verze od Nicka a Lee to jen potvrdila, že je to správně.

715

Odpovědět

Jsi holt borec, kam se na tebe hrabeme :)

192

Odpovědět

+BurgTak ono v tomhle případě se Miranda odbourala takovým způsobem, že už to bylo za hranicí herectví a blafování. Nick se pokusil o blaf věrohodný a jakoby vážný (ale to by člověk musel být fakt jelito, aby se mu povedla takováto věc během čištění počítače), Lee to naopak hnal totálně do absurdna (což bývá v případě pravdivých příběhů někdy docela dobře fungující strategie - přesvědčit protihráče, že tohle už je moc kravina). Kdyby se Miranda sama tak totálně neodstřelila, taky bych sázel na Nicka, ale v tomhle případě se týmu divím, že neviděli, že jak Miranda doslova pláče smíchy, evidentně souvisí s vyvoláním vzpomínek (tohle tam dokonce konstatovali a stejně nakonec nepochopitelně volili Nicka a jeho nepříliš pravděpodobnou příhodu).

90

Odpovědět

+FerdaI ain't reading all that. I'm happy for u tho. Or sorry that happened.

03