Jedla Baby Spice jenom dětskou výživu?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:5 993
Živila se Emma Bunton v době svého působení ve Spice Girls hlavně dětským jídlem? Je u Leeho spolu s Jo Brand, u Davida jsou Jonnie Peacock a Shaun Williamson.

Přepis titulků

Jako Baby Spice jsem jedla hlavně dětskou výživu. - Davidův tým. - Takžes jedla jenom dětskou výživu? Jo. Sestěhovaly jsme se s holkama, bydlely jsme spolu. A neměly jsme moc peněz. Takže jsem jedla dětskou výživu. Co v té době jedly ostatní holky? Fazole na toastu, hovězí z konzervy s rýží. - Hovězí z konzervy s rýží?

To jedl kdo? - Kdo myslíš? - Tipl bych Mel B. - Jo. Na tom není nic špatnýho! Prostě to sněz. Nikdy by mě nenapadlo jíst dětskou výživu. - Jak jsi na to přišla? - Šlo buď o mého synovce, nebo bratrance, prostě dítě, a já to musela ochutnat. Kradla jsi dítěti jeho dětskou výživu? - Pořád to dělám vlastním dětem. - Jaká byla tvoje stolice? Nevím…

Myslím, že tahle otázka v tomto pořadu ještě nikdy nezazněla. - Na to nebudu odpovídat. - No, protože… - Na tohle odpovídat nemusíš. - Děkuju. Protože jako aktivní otec, co přebaloval, vím, jaký má tohle efekt na tvůj systém. Je tam určitá trajektorie. Mluvíš o tom, že když dítě přejde od mléka k první dětské výživě, dojde k výrazné změně v charakteru jeho stolice. V podstatě se změní na normální exkrementy, které nejsou zrovna hezké, a to z těch nejvíc… Nepříjemnější ze všech exkrementů je exkrement dítěte předtím, než se přestane kojit.

Neříkám, že je to vyloženě příjemná substance, ale ze všech exkrementů je tenhle rozhodně můj nejoblíbenější. Jménem týmu chci říct, Davide, děkujeme, žes zamluvil Seanovu trapnou chvilku. Jestli chcete, klidně seřadím všechny exkrementy. Mám radši koňské než psí. Kdo taky ne. Psí na růže nikdo nedává. Nechceš si dát chvilku pauzu?

- Takže co myslíte? - Myslím, že je to lež. - A co ty? - Myslím, že je to lež. - Tipneme lež. - Tipujete lež. Dobře. Emmo. Pravda, nebo lež? Bohužel je to pravda. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To zas byla diskuze o hovně... :)

220

Odpovědět

Já bych tipla lež z úplně jiného důvodu. Dětské přesnídávky jsou oproti normálnímu jídlu dražší. :D V ČR rozhodně, v Německu taky, tak bych řekla, že jinde to bude dost podobné.

50

Odpovědět

Našel jsem 2 kg přesnídávky asi za 120 Kč. To není zase moc. Samozřejmě třeba fazole z konzervy vyjdou na méně, ale to asi nebude pro každou dívku, která si chce udržet postavu.
Ona měla asi preference, aby to bylo levné, rychlé, neztloustla potom a nemusela vařit.

100

Odpovědět

By stratila fanúšikov keby povedala že s***a ako pominutá :D

28

Odpovědět

Na některé otázky se ve slušné společnosti prostě neodpovídá

33