Jedno vánoční ráno Richarda MadeleyhoWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:131
Počet zobrazení:9 221

Richard Madeley, pravděpodobně nejznámější hostováním ranní show,  povypráví o jedné vánoční události.

Přepis titulků

Jednou ráno o Vánocích jsem se vzbudil nahý v našem přístěnku na boty, a držel jsem jen dva spreje umělého sněhu. Lee Macku, co ty na to? V jakým roce se to stalo? Asi 1993. Dobře, můžeš nám popsat, jak k tomu došlo? Šel jsem si oVánocích hodně ožralej lehnout, už teda byl další den ráno, asi dvě hodiny, a znovu jsem se vzbudil ráno v přístěnku na boty, který je pod schody, nahatý, a jakmile jsem zvedl dvě plechovky umělýho sněhu, zjistil jsem, že jsou prázdný.

Světlo svítilo a můj obličej byl v holinkách. Pro co jsi tam šel? Chtěl jsem vrátit spreje, po tom, co jsem si uvědomil, že jsem je vyprázdnil. Co jsi s nima dělal?

O dva týdny dřív jsme koupili vánoční stromek, Judy a má dcera Chloe rozhodly, že není dobrý nápad na něj dávat umělý sníh, a já se synem Jackem jsme mysleli, že je. Měli jsme hádku, kterou samozřejmě vyhrály ženský, tak spreje schovaly do skříně, ale já viděl, kam je Judy schovala. Ale byl jsi při tom nahatý. Udělal jsem to ve spánku. Můžu tě tady zastavit?

Teď tě nikdo neposlouchá, všichni si říkáme: "Páni, Richard Madeley spí nahej." A samozřejmě můžu jen hádat, co se stalo. Šel jsem náměsíčnej po schodech, sebral jsem spreje, nastříkal jsem je na stromek, vrátil je a pak jsem se vzbudil. - Celej strom? - Jo. Vypadalo to dobře? Strašně, zakrylo to světla, ozdoby, vypadalo to jako velké bílé hovínko.

Zajímá mě ta skříň pod schodama, Richarde. Někdo s tvým příjmem by i v 1993 při tvém, nazvěme to vrcholu... Čekal bych, že oblast pod schodama upravíš na obytnou místnost. Takhle vnímáš bohatství? Že jakýkoliv prostor pod schodama musí být přizpůsobený pro okamžité vyklizení? Jakýkoliv nevyužitý prostor. Jakýkoliv peníze.

Že existuje určitá kombinace bohatství, kariérního úspěchu a malého kumbálu vypovídající o tvé chudobě. Co na to Judy a Chloe ráno řekly? Bylo vánoční ráno, šel jsem k Judy, vypadalo to hrozně, a řekl jsem: "Jacku, říkali jsme ti, že to nemáš dělat." Takhle jsem to chvíli zkoušel a pak jsem se přiznal. Takže ses probudil ve dvě ráno? Nevzbudil jsem se. Náměsíčně jsem sprejoval.

A potom jsi... To může vyznít fakt blbě. Myslete na děti. Všichni jsme to zažili. Sprejoval jsi... Co prvního si pamatuješ? Probuzení v přístěnku, nebo v posteli? V přístěnku. Vždycky spíš nahej?

Jo. Vždycky? Jo. Jak to vnímá Judy? Ona taky spí nahá. Hele, zdá se mi to, nebo je tu větší horko? Počkat, počkat. Ne, ne, ne, dej mi chvíli.

Kdo spí nahej, ať zvedne ruku. Nech ruku dole, Davide. Asi 40 %. Já do postele chodím oblečený jako Scrooge z Ducha Vánoc. Co myslíš, Lee? Myslím, že to je možný. Co myslíš, Kate? Co se mi nezdá, je ta časová pauza mezi probuzením ve dvě hodiny ráno a cestou do postele a vlastně nic nedělání se stromkem.

Prostě to tak nechal. - Milesi? - Myslím, že to je pravda. Fakt? Tak, co tipujete? Dobře, nerozhodně, dáme na Milese a tipneme pravdu. Říkáte pravda. Richarde Madeley, říkal jsi pravdu, nebo lež? Musím vám říct, že to začalo špatně... pro nás. Je to pravda.

Dobrá práce. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už bych zase chtěla slyšet něco vyprávět Davida Mitchella, poslední dobou jsou tam v hlavní roli pouze hosté :)

140

Odpovědět

Odpovědět

No ono není za co...:D

"File not found"

192

Odpovědět

+zeleninovábombaTo nahradilo "8 - 0" (bez mezer) v adrese za smajlíka. :D Tady: http://dailym.ai/2joii0Z

60

Odpovědět

V pekle je specialní místo pro lidi jako ty...

71