Joe Sugg a evoluce jeho domácích mazlíčkůWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:3 380
Joe Sugg chtěl ještěra. Jak jeho rodiče otestovali, že je připraven se o něj postarat? A je tahle historka pravdivá, nebo se jedná o bohapustou lež? V Leeho týmu je kromě Joea ještě Steph McGovern. V Davidově týmu jsou Richard Osman a Jennifer Saunders.

Přepis titulků

Abych dokázal, že se zvládnu postarat o vysněného mazlíčka, musel jsem se starat o několik postupně se zvětšujících stvoření. Začněme s tím vysněným mazlíčkem. - Co to bylo za zvíře? - Ještěr. - Ještěr? - Já bych si vybral něco většího. - To bys musel, že jo. - A o jaká další zvířata ses musel starat? Začal jsem se svinkami. - Svinkami?

- Svinkami? Vyloženě úžasný domácí mazlíček. Máma mi řekla, že ještěra mi nedovolí. - Že musím… - Jak velkého ještěra jsi chtěl? Aby se mi vlezl na předloktí. - Takhle velkého? - Leguána? - Přesně tak. - Nechtěl jsi krokodýla? Musel jsem rodičům dokázat, že se zvládnu postarat o zvíře. Jak jsi na těch svinkách měl demonstrovat, že jsi zodpovědný?

Měl jsem je týden udržet naživu. Tak co jsi s nimi dělal? Nechal jsem je být. Jsou v pohodě, zvládnou se o sebe postarat. Takže jsi zpod kamene vytáhl svinku. - Zpod klády. - Jasně, zpod klády. Určitě to nebyla vláda? - Co to děláš? - Zapisuju si ten vtip. Kam jsi tu svinku teda dal?

- Do plastového kelímku. - A co jídlo? Dal jsem tam kousek dřeva, nějakou trávu a tak. To zní jak svinská práce. To si nezapisuj. - Na konci týdne pořád žila. - Ano. A rodiče řekli: „Super, teď dostaneš…“ Pakobylky. - Kde jsi sehnal pakobylky?

- Od bratránka. Záviděl jsem mu je, líbily se mi, tak mi jich pár dal. - Pak jsem se o ně staral. - Jak? Měl jsem je v prázdné sklenici od lízátek. A co se stalo s tou svinkou? Nevím, jsou to nudní mazlíčci, nic moc nedělají. Neprojevují ti náklonnost, co? Ale kdyby projevovali, tak by to nebylo lepší. Představ si, že jdeš na zahradu a svinky se k tobě seběhnou.

A začnou ti olizovat obličej. Jak dlouho ses měl starat o pakobylky? - Další týden. - A na konci toho týdne? To se vše změnilo. To jsme šli do zverimexu. A dostals koně! Dostal jsem dvě oblovky žravé, což jsou obří šneci. O ty jsem se měl starat. A to byla jiná liga. Musely být neustále vlhké.

Musely mít horko a vlhko. To jsou pak nejaktivnější. - V čem jsi je měl? - Ve velké nádobě. Takové té věci, ve které si schováváš věci pod postelí. - V šuplíku? - Jo, plastovém šuplíku. V horkém a vlhkém šuplíku. Pojmenoval jsi ty šneky nějak? Stan Lee a Shelley. - To se mi líbí.

- Shelley, protože… To si napiš, Robe! Tančení ti možná jde, ale já se rozhodnu, které vtípky si zapíšu. Co mělo přijít po těch šnecích? To měl být ten ještěr. Ale já jsem ty šneky měl tak dlouho, že mě mazlíčci přestali bavit. - Uvědomil jsem si, že nejsem připraven…

- Skvělá výchova, že? Doslova čekal, než ti šneci umřou, aby ho přestal zajímat ještěr. - Co myslíte? - Zní to uvěřitelně. - Podle mě je to pravda? - Ano? Joe, říkal jsi pravdu, nebo to byla lež? Je to… pravda. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Ano, je to pravda.
 

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář