John Bishop se rozbrečel v kiněWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:9 658

Brečel John Bishop v kině tak nahlas, až byl požádán, aby odešel? S nim v týmu je Joanna Page. Naproti Chris Addison a Patsy Palmer.

Poznámka: Video je bohužel nešikovně ustřihnuto. Na adresu Bambiho a kapesníčků pak Rob dodává: "Because I didn't cry." – "Protože jsem u toho nebrečel."

Přepis titulků

Byl jsem požádán, abych opustil kino, protože jsem brečel moc nahlas. Věří tomu tým Leeho? Co to bylo za film? Rocky. Rocky? První díl Rockyho. Rocky. U jaké části jsi brečel? Brečel jsem na konci.

Co se tam stane? Když to vypadá, že prohraje, potom se trefí, čímž se mu splní sen. Dokonalý moment. - A u toho jsi brečel? - Jo, bylo to náročné. Kolik ti bylo? Bylo mi něco přes dvacet a... Počkat, bylo ti něco přes dvacet v roce 1977? To bylo v roce 1977?

Moment... Není vlastně Rocky z roku 1975? Takže ti je 55. Byl jsem náctiletý, určitě, protože... Najednou sis vzpomněl, že jsi byl mladší, Johne? Bylo to pro mě náročné kvůli kamarádovi mého bratra, byl to boxer a zemřel při strašlivé nehodě. Vážně si myslíš, vážně si myslíš, že můžeš přijít do tohoto pořadu... Mělo ti být šest, ale říkal jsi, že ti bylo nad 20.

Máš tu drzost do nás hustit, že znáš zesnulého boxera, a čekat od nás: "To jsou hrozné zprávy. Samozřejmě, že ti věříme, Johne. Co se mu stalo?" - Lež. - Jasná lež. Tipujete lež. Je to největší lež, kterou jsme v tomhle pořadu měli. Pravda, nebo lež? Je to pra... lež. To, co John tvrdil, není pravda.

Já si pamatuji, že jako náctiletému mi bylo doporučeno, že mám sledovat Bambiho s krabicí papírových kapesníčků. Představte si mé zklamání. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je snad nejhorší lhář, co tam kdy byl, ne? Nejen že z něj vypadl film, o kterém očividně ani neví jak končí (SPOILER: Rocky nevyhraje, nesplní si svůj sen), ale ho nenapadne větší blbost než říct, že ho údajně vyhodili z kina kvůli hlasitému pláči NA KONCI FILMU? Amatér. "Pokerface" po historce o zesnulém boxerovi neměl chybu... a Rob výborná tečka.

Btw. Škoda, že neřekl, že to bylo na Twillight Saga. To bych chtěl vidět, kdo by se tam chytal.

Jeden z těch lepších "dílů".

13

Odpovědět

pravda je taká že nemusia hovoriť pravdu, veľakrát si mysleli že dotyčný klame, pritom historka bola pravdivá, len jej výklad nie :)

00

Odpovědět

+Richmond153Jo, chvíli mě napadlo, že to hraje. No nepřiklonil bych se k tomu.

00

Odpovědět

+Richmond153Právě že pokud je historka pravdivá, měli by říkat pravdu, jinak by to nemělo moc smysl, ne? Jak by jinak poznali, že někdo lže, kdyby lhali všichni a pravdivá by byla jen jejich první věta… Pak by ty doplňující otázky a tím pádem celý pořad byl o ničem.
Samozřejmě ale pokud říkáš pravdu, ale druhý tým ti i tak nevěří, tak se asi nebudeš moc snažit jim to vyvracet.

00

Odpovědět

+Thoopráve v tom je ten oriešok, zistiť či blafuje alebo nie a potom ešte rozslúsknuť či je to pravda :)

00

Odpovědět

Nejhorší lhář… možná; s tím, že některé historky se ani nedostaly do vysílání, protože nebyly zajímavé. Sám ale úplně nevím, co bych tady řekl. Mít pár vteřin na to, abych přišel s nějakým dojákem, co mě totálně odrovnal… asi bych plácl nějakou kravinu, např. Bambi v šesti letech. Pak by mě informovali, že je to z roku 1942, načež bych začal blekotat, že to byla "speciální edice" nebo zvláštní promítání pro školy a nedopadl bych o moc lépe. K tomu bych si nevzpomněl na jméno jediné postavy…

Obecně myslím lži, kde musíš narychlo něco vymyslet nebo si hodně věcí zapamatovat, jsou nejhorší na to uhrát:
Gabby Logan a narozeniny zvířat
Pak samozřejmě jsou tu lži, které jsou od pohledu úplná hovadina, ale Lee z toho udělá zábavu:
Lee Macks pink little bicycle - Would I Lie to You? [HD][CC-EN, NL, ET]
Does Lee Mack sign his christmas cards with his feet? - Would I Lie to You? [HD][CC-EN,ET]

10

Odpovědět

+ThooJá jsem vůbec nepochopil, proč by se nemohl ve 20 letech dívat na 15 let starý film. Ale asi se jen nechal tak jednoduše nachytat.

00

Odpovědět

+Thoona tohle je jistotka podle mě Lví Král, původní. Opravdu neznám nikoho, kdo by ho neviděl a neznal minimálně Simbu... Že tam zemře Mufasa, a Simba se tam k němu tulí a chce aby se probudil, to je prostě emocionální šok, kvůli kterému na ten nový film rozhodně do kina nepůjdu, a ani si ho kvůli tomu moc nepouštím... Já raději Kiaru :D... A ačkoliv měl premiéru v roce 1994, tedy v roce, kdy jsem se narodila... tak vím, že sem na něm byla v cca 10 letech, kdy šel znova do kin v remastrované verzi.

21

Odpovědět

+lenaciaNo, ja jsem lviho krale treba nevidel :)
Nejvic o tom vim z tohohle videa "Původní příběh" – kontroverze kolem Kimby/Simby a nejakym odkazum v kulture clovek neunikne.

A upozornuji, ze to rikam az na "vyzvani" a nechci to nikomu cpat, ani se tim vytahovat :D
Takove prohlaseni, jsou ted citlive zalezitosti :D

00

Odpovědět

+papA to bys opravdu nevěděl že tam zemře mufasa?
No nic, ale tohle jde dát na cokoliv na čem si byl jistě v kině, či víš kdy cca to vyšlo v kině a kolik cca ti bylo, znáš cca příběh a víš že je smutný či dojemný v nějaké fázi.

11

Odpovědět

ten moment v 1:17 je dokonalý :-D

90

Odpovědět

Rob to na konci zase zabil :) Přestože se to pak snažil zachránit...

352