Josh Widdicombe a jeho ranní cvičeníWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:4 274
Cvičí Josh Widdicombe každé ráno jen jeden klik, jeden sed leh a jednoho skákacího panáka? Hádá Leeho tým (Kevin Bishop a Brian Blessed), David má v týmu Joshe a Kate Williams.

Přepis titulků

Abych se udržel fit, každé ráno udělám jeden klik, jeden sed leh a jednoho skákacího panáka. - Leeho tým. - Nesporně to funguje. Víš ty co? Budu to brát doslova. Děkuji mnohokrát. Proč ne víc cviků? Dvakrát každej bys zvládl. - Ne. Cvičím totiž ráno v koupelně… - Aha. Cvičení mi nikdy moc nešlo. Neužívám si ho. V plánu bylo začít dělat ty tři cviky jednou a pak to navyšovat.

- Pomalu, ale jistě. - Děláš klik na pěstích, nebo dlaních? Na dlaních, nejsem blázen. - Na dlaních? - Ty na pěstích? Ano. Zvládnu jich udělat 50, 60, 70… Jsem člověk mnoha talentů. - Vysmíváte se tomu, jak cvičím… - Ano. …přitom on udělá 60 kliků, zatímco já udělám jeden, a kdo je v lepší formě? Byl na Everestu. Co umíš ty? Jeden klik, jeden sed leh a jednoho skákacího panáka.

- Můžeš nám ty cviky předvést? - Můžeš to udělat tamhle. - Tak jo. - Cvičíš hned, nebo se nejdřív rozcvičíš? - Protože… - Jestli se rozcvičuju? Protože já když se vzbudím, chvíli to trvá, než rozvinu svůj potenciál. Nemůžu do toho jít hlava nehlava. Musím se rozcvičit, ujistit se, že končetiny fungujou. Další důvod, proč to dělám v koupelně. Jdu se osprchovat a sundám si boxerky, ve kterých spím.

- Takže obyčejně cvičím… - Nahatý. - Jo. Úplně. Jaký je pořadí těch cviků? - Klik, sed leh, panák. - Máš systém. - Posilování, pak cardio. Tak šup, klik. - Připraveni? - Jo. - Jsme připraveni už dlouho. Doma mám u sebe inhalátor, takže tohle je hazard. Doma ti to taky tak trvá? Ne, ale běžně nemám v koupelně Lee Macka, co si ze mě tropí žerty.

V tý koupelně nejsem přítomen nikdy. Aby bylo jasno. Joshi, máš nějaký spolubydlící? - Jo, přítelkyni. - Tak jo, je to lež. Vejdu do koupelny, zavřu dveře. Jdu… - Počkat. Bydlíš s přítelkyní? - Ano. - Proč zavíráš dveře? - No tak, jak potupné je moje cvičení? Nevím, neviděli jsme ho.

Taky si myslím, že je důležité ve vztahu zachovat jisté tajemství, pokud se nemá vytratit kouzlo. Když se partneři před sebou bez rozmyslu promenádují, - kouzlo se postupně vytratí. - Já mám štěstí, moje žena je slepá. Z vás dvou má štěstí ona. Tak jo. Vejdu do koupelny, zavřu dveře a pak… rovnou na zem do kliku, pak si sednu, udělám sed leh…

Pamatujete si tréninkové montáže z filmů o Rockym? - Jo. - To mi to připomíná. - Jak dlouho ty cviky děláš? - Tři měsíce. Ten sed leh ti moc nešel. Nebudu vám lhát… Možná budeš muset. Dělávám ten cvik tak, že zastrčím prsty pod vanu, to mi pomáhá…

Jeden sed leh a švindluješ? Briane, je to pravda? Do jisté míry tomu věřím. Spávám totiž nahý. - Cože? - Jak to příroda zamýšlela. A mám doma spoustu zvířat. Mám teriérku, která mě zbožňuje. Spává mezi mýma nohama. Budí mě tak, že mi podrbe intimní partie.

- Ano. - Ztratil jsem vědomí a řešíme jiný téma? Brian se přiklání k pravdě. Co si myslíš ty, Kevine? - Že je to praštěné. - Ale vidíš, že to funguje. - Tipuju pravdu. - Dám na svůj tým. Pravda. Tipujete pravdu. Joshi, je to pravda, nebo lež? Je to… lež.

Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Je to lež. Josh ráno nedělá jeden klik, jeden sed leh a jednoho skákacího panáka.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář