Proč Josh Widdicombe nenosí kulichWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:2 037
Josh začne být ospalý, pokud se mu zahřejí uši. Pravda, nebo lež? Kromě Joshe je s Leem v týmu ještě Sophie Hermann. V Davidově týmu jsou pak Raj Bisram a Gemma Cairney.

Přepis titulků

Tajemný předmět. Nejdřív ten předmět vyndej. Dej ho na stůl. A pak přečti, co je na kartičce. Tohle je můj kulich, který nemůžu nosit, protože když se mi zahřejou uši, tak usnu. Tak jo, Davidův tým. Kdy… Co? Jak dlouho trvá, než po zahřátí uší usneš?

Řekl bych tak 10 minut. Problém je, že teď je možné to demonstrovat. Měl bys to změnit na 4,5 dne. Mám si ten kulich nasadit na 10 minut? - Ano. - Fajn. Už jsi s ním zažil nějaké trapné situace? Zrovna ho mám na sobě v hlavním vysílacím čase. Situace, kdy jsi usnul v trapné situaci?

Ano. Usnul jsem asi třikrát. Popíšeš nám ty situace v obráceném pořadí podle vtipnosti? Vždycky to bylo ve vlaku. A v obráceném pořadí podle vtipnosti: Nepřejel, nepřejel a přejel jsem zastávku. Hm, pořadí máš správně. Gemmě pokrývka hlavy zakrývá jen jedno ucho. - Jsi na levé straně ospalá?

- Jo. Nesuďte mě, pokud… Můžu… Fakt… Zahřívají se mi uši a… Můžu si ho sundat? Jsi ospalý? Někdy ale chceš usnout. Pokud je to pravda, není to užitečné? - Ano, využil jsem toho. - Abys zabral, šup tam s ním. Popravdě můžu říct, že tohle nikdy na nikoho nezabralo.

Podle mě tohle nemůže zabrat na nikoho. Už teď takový kalibr, Sophie? Na planetě je sedm miliard lidí. Na některé zabírá leccos. - Díky moc, Davide. - Přesně. Někde existuje úchyl, kterého bych v kulichu vzrušil. Davide, co ses oženil, jsi velice namyšlený. Proč jsi vůbec ten kulich měl na sobě ve vlaku? Naše dráhy nejsou nic moc, ale arktické teploty ve vlacích nebývají.

- Popravdě, Davide… - Touhle frází mě neurážej. Celý formát pořadu spočívá v tom, že nemusíš být upřímný. A já ti to nebudu mít za zlé. Je to jen hra. Nepopíráš tady nevěru. Nepopíráš ji? Josh Widdicombe nepopřel nevěru. Zní to hloupě, ale měl jsem ho na sobě ve vlaku, protože jsem nechtěl, aby mě někdo poznal.

Takže abys od sebe odvrátil pozornost, tak sis nasadil obří kulich. - Co myslíš, Gemmo? - Podle mě je to lež. Musí to být lež. Kdo usne tím, že si nasadí čepici? Podle mě by to mohla být pravda. Ale nepůjdu proti svému týmu. - Nikdy. - Prostě… Na to nemáš dostatečně silnou osobnost.

Takže podle nich je to lež. Joshi Widdicombe, byla to pravda, nebo lež? Davide… Je to pravda. Ano, je to tak. Josh usíná, když se mu zahřejí uši. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář