Sophie Hermann a setkání s princem WilliamemWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:1 665
Spletla si Sophie Hermann prince Williama s čísníkem? S Leem a Sophie je v týmu ještě Josh Widdicombe. V Davidově týmu jsou Raj Bisram a Gemma Cairney.

Přepis titulků

Tak jo. Loni na charitativní večeři jsem si prince Williama spletla s číšníkem a poslala jsem ho, aby mi přinesl pití. Davidův tým. Popiš nám to. Kolik lidí tam bylo? Třicet? Možná čtyřicet? Viděla jsi předtím prince Williama? Ano.

A v devadesátkách jsem byla jeho velká fanynka. Když měl ještě vlasy. Raji, moc se omlouvám. Pozvali jsme ji, ale tohle jsme vůbec netušili. Tak co pak? Popiš nám, jak to probíhalo. Byli jsme v… Jak se to tam jmenuje… Na zámku Balmoral. - Cože? Prý jak se to jmenuje. - Balmoral? Družila jsem se. Na těchto akcích mám vždycky hrozný hlad. Takže jsem se cpala kanapkama.

A jedna z nich mi zaskočila. Takže jsem se napůl dusila, byla to hrozná situace. Poklepala jsem někomu na rameno… Byl to muž, co plešatěl… - Jak zareagoval? - „Jste v pořádku? Tady máte.“ Přehrajeme si to. Já budu samozřejmě princ William. Ty budeš ty.

Takže se začneš zalykat. A já budu mluvit s přáteli. Úžasný večer, že ano? No jistě, ano. Podle mě…… Zníš jako Hugh Grant. Tohle je nejblíž, co zvládnu být princi Williamovi. - Můžu zkusit Ronnieho Corbetta. - Ano. Úžasný večer. - Představ si, že Lee je princ. - Dobře. Lee to zvládne.

Sledujte. Vy jste Velšanka? - Tak co, Davide? - Já s tím mám jeden velký problém. Hlavně co se lokality týče. - Balmoral. - Tam členové královské rodiny nebývají? Bývají, ale podle mě tam nemívají charitativní večírek pro 50 lidí. To se spíš děje jinde, kde jsou členové královské rodiny za hosty. A co na to Raj? Podle mě tam možná byla, ale že by nepoznala prince?

Prostě jen další plešoun. To řekla ona, ne já. - Tak co? - Co myslíte? Podle mě je ta lokalita trhlinou v jejím příběhu. - Podle mě to není pravda. - Souhlasím. - Říkáme nepravda. - Takže lež? Tak Sophie a Balmoral.

Pravda, nebo lež? Samozřejmě je to… lež. Je to lež. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Slečna je velmi krásná. Já jí byl tak okouzlen, že jsem si to pustil pustit 3x, než jsem vnímal text :D

00

Odpovědět

Na co je narážka s "Jste Velška?" :)))

10

Odpovědět

Velšani a jejich jazyk je oblíbený cíl humoru angličanů - naznačuje, že takhle nějak zní velština.

10