Našel Kevin Bishop prst svého pošťáka?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:4 176
Dneska se dozvíme, zda je doručování pošty rizikové povolání. Kevin je v Leeho týmu spolu s Brianem Blessedem, hádají David, Josh Widdicombe a Kate Williams.

Přepis titulků

Jednou jsem našel prst svého pošťáka. Dobře. Kde? Na zemi u nás na chodbě. Na zemi na chodbě? - Neuřízla mu ho schránka? - Uřízla ho poštovní schránka? Doručoval nám dopis do schránky. Bylo to v sobotu dopoledne. To nezní moc věrohodně. A najednou jsme si všimli…

pošťáka. Stál takhle u našeho okna a chyběl mu prst. Klepal na okno a křičel o pomoc. Když jsme šli otevřít dveře, válel se tam ten jeho prst. - Byl uříznutý. - Odkud? Napůl? - Z jeho ruky. - Jo. - Ale která část prstu? - Celý prst. Než se dostaneš do nemocnice, můžeš ho přilepit zase zpátky, že? - Oblepit izolepou.

- My ho zasypali ledem. Vzal si ho s sebou do nemocnice a prý mu ho přišili zpátky. - Může s ním hýbat? - Nevím, nejsme v kontaktu. Všiml sis někdy předtím, jak krutá umí být - vaše poštovní schránka? - Nikdy jsem tam dopis neházel. Proč taky? Ale každý z nás to přece někdy prostrkoval škvírkou, když to bylo moc velké. Já taky. Vsadím se, že mu to spadlo na prst a on vyděšeně ucukl. Brian nám to určitě zahraje. Představ si, že se ti tam zachytil prst.

Jak zareaguješ? Asi takhle. - Takhle nějak. - Ano. Takhle nějak. - Bylo to otřesné? Kdybych já… - Pro něj ano. - I pro tebe. - Ano, taky. - Kolik ti bylo? Bylo mi nějak deset. - Kdo zavolal sanitku? - Pošťák to určitě nebyl. Buďme praktičtí, můžete použít druhou ruku.

- Tak co? Mluví pravdu? - Co myslíš? Podle mě ne. Víc by ho to zasáhlo. Bere to nějak moc nenuceně na něco, co by jen tak nezapomněl… Podle mě by o tom ještě vůbec nebyl schopný mluvit. Příliš traumatické. Kdyby na něj někdo byť jen pokynul, vřískal by. Pokynout na koho, co, nebo pokynout komu, čemu? Spíš to druhé, máš pravdu, mrhám tu předložkou.

Tak co tipujete? Pravda, nebo lež? Nechci, aby to byla pravda, protože pak by se to mohlo stát i našemu pošťákovi. Už chápu všechny ty prsty na rohožce. Já tipuju lež. Ten led je moc příhodný. Nevím, co tím chci říct. - Tipneme nepravdu. - Tipujete lež. Kevine Bishope, pravda, nebo lež? Popravdě je to…

pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je blbé muset volat 999, číslo 9 mu asi nebylo zrovna moc sympatické.

30

Odpovědět

To co bylo za pošťáka?

00

Odpovědět


Odpovědět

kůže

00