Přidává si Lee Mack do koupele Jar?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:6 321

Je u něj v týmu Charlie Brooker a Nina Wadia. U Davida je Nigel Havers a Gregg Wallace.

Poznámka: V originále nezazní přímo Jar, ale prostředek na nádobí Fairy, který ovšem produkuje stejná firma, která koupila i český podnik vyrábějící Jar. Jde tedy o v podstatě totožný výrobek a například v Chorvatsku a Maďarsku se také prodává pod názvem Jar.

Písnička od Craiga Davida, na kterou Lee naráží, se jmenuje 7 Days.

Přepis titulků

Každou neděli si vlezu do vany, kam jsem si nastříkal Jar na nádobí. Proč? Když jsme byli malí, tak jsme používali Jar, když došla pěna do koupele. Tomu bych věřil, ale na co jsi potřeboval bublinkovou koupel? Proč v neděli? Koupeš se jen v neděli a zbytek týdne se sprchuješ? Jsem ze staré školy. Stačí se pořádně utřít vlhkou žínkou. V pondělí podpaží, v úterý spodek, ve středu chodidla, ve čtvrtek kolena, to je jak sprostá verze písničky od Craiga Davida.

Takže ti před mnoha lety došla pěna do koupele a nikdy sis ji už nedokoupil? Ne, pěna do koupele mi dochází každou chvíli. Zásoby doplňuju v pondělí. Jak ti může dojít, když se koupeš pouze v neděli? Vždyť se po zbytek týdne sprchuješ. To jsou silná slova od někoho, kdo si žehlí chleba. Dám si trošku na žínku a v pondělí to rozetřu do podpaží. Dáváš pěnu do koupele na žínku?

Chceš mi říct, že jsi nikdy nepoužil pěnu do koupele, když ti došlo mýdlo? To se děje pořád. Mýdlo… Nedivím se, že ti dochází v neděli. Přesně! Jsi úplně jak moje manželka. V mnoha ohledech. Davide, co tipuješ? Nemyslím si, že je to pravda. Greggu? Nesmysl.

Je to lež. Lež. Lee, teď je tvá šance, pravda, nebo lež? No, no, no, jdeme na to, ve skutečnosti je to… lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

myslim, ze pesnicka, na ktoru Lee naraza je 7 days
Craig David - 7 Days (Official Video)

10

Odpovědět

Díky za upozornění, opraveno :)

11

Odpovědět

To není až tak špatný nápad...!

40