Kde schovává Sheila Hancock náhradní klíč?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:9 059

Herečka Sheila Hancock prozradí, kde schovává náhradní klíč v případě, že by si zabouchla dveře.

Přepis titulků

Dnes začínáš ty, Shielo. Náhradní klíč mám na obojku svého kocoura. Když si zabouchnu, tak na něj zavolám, a on mi přispěchá na pomoc. Tým Leeho. Jak se jmenuje tvůj kocour, Shielo? Stanley. Předvedeš nám, jak na Stanleyho voláš? Takhle on volá na tebe.

Jsem už zvyklá, protože nemám kočičí dvířka, a když chce dovnitř, tak se interkomem zeptám: "Jsi to ty, Stanley?" A on odpoví: "Mňau." Takže nemáš kočičí dvířka? Ne. Nemáš kočičí dvířka a náhradní klíč nosí on na obojku. Co bys dělala, kdyby sis zabouchla a on by byl doma? Když je doma, tak ho na obojku nenosí.

On si ho sundá, když přijde domů? Já mu ho sundám. Sundá si ho s schová ti ho pod cihlu? Já mu ho sundám, protože cinká. Takže mu ho nasadíš pokaždé, když odcházíš z domu? Ano. Nebojíš se lupičů? Že uvidí na kocourově krku klíč a odemknou si?

Ne, ne. Ne... Tenhle nepasuje. Ne, je v kovovém pouzdru, vypadá trochu jako píšťalka. Chápu. Zatáhneš za něj a uvnitř je klíč. Nemá i ten medailonek, kde je napsaná adresa bydliště? Má v sobě čip.

Má čip? Nepotřebuje, aby ho někdo dovedl na jeho adresu, může se kdykoliv vrátit a odemknout si. Kdy jsi ho musela takhle využít naposledy? Před dvěma týdny. Co se stalo? Zapomněla jsem klíč v domě. Vrátila jsem se z divadla asi kolem jedenácté.

Co to bylo za představení? A neříkej že Cats. Byla to nová divadelní hra od Jeze Butterwortha. Můžu se zeptat, proč nemáš západku? Záprdku? Západku. - Já to vysvětlím za něj. Říkal: - Ale na mou obranu... Nevím, co to je západka. Velký zámek.

Odemkneš velký zámek a potom zamkneš... Přece mu nemůžu pověsit na krk obří klíč. Pokud máš jen normální zámek, tak ti asi o bezpečnost moc nejde. Mám jen normální zámek. Kdyby Shiele šlo o bezpečnost, tak by nedávala klíč kocourovi na krk. Takže před dvěma týdny jsi šla do divadla a vrátila ses mezi půl desátou a jedenáctou. Často se vracíš tou dobou? Ano.

To si zapíšu a pak tě vykradu. Dobře, co tipnete? Lež. - Tipuješ lež? - Také tipuji lež. Na to je podle mě Shiela až moc rozumná. Tipujete lež. Shielo, pravda, nebo lež? Je to... lež.

Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěkně podaný. Ale když si člověk uvědomí, že kdyby to byla pravda, tak by to rozhodně takhle veřejně říct nemohla, protože ten zástup zlodějů u ní by byl nekonečný, tak to ztrácí to napětí :/

140

Odpovědět

Ja bych ji to zbastil, podala to fakt dobre. Ale je pravda ze je to pekna pitomost davat klic na krk kocce. Ta nase kdyz je venku teda rozhodne na zavolani neprijde maximalne kdyz ma hlad:)

510

Odpovědět

je to riadna hlupost ide do divadla a kde by asi dala tu macku. Cakala by poslusne pred domom ci co :D.. A macku v divadle si velmi predstavit neviem.

03

Odpovědět

pani mi trochu pripomina cameron diaz o 40 rokov :D

241

Odpovědět

Respektive dnešní Cameron Diaz po probuzení...

250