Ken Livingstone rozmnožil žábyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:5 366

Je v týmu Leeho s Reginaldem D. Hunterem. U Davida je Fern Britton a Stephen Mangan.

Poznámky:
Ken Livingstone
je britský politik, který v letech 2000 až 2008 zastával funkci starosty Londýna.
Ready Steady Cook je britská televizní show o vaření, kterou dříve uváděla právě Fern Britton a v níž byly pro soupeřící týmy používány názvy zelená/červená rajčata/papriky.
Kermit je postava žabáka z pořadů o Muppetech.

Přepis titulků

Jsi na řadě, Kene. „Jsem starosta Londýna.“ Byl jsem první člověk na světě, který rozmnožil konžskou žábu hymenochirus curtipes v zajetí. To by nemělo být na dlouho. Davide. Proč? Jsou to jediné žáby, o kterých vím, že mají pro řiť extra využití.

Lee zpozorněl. Jo, zpozorněli jsme. Můžou přeměnit řiť v malou trubici, která stříká vajíčka, nebo sperma do všech směrů. Jak jsi je rozmnožil? No, bylo to tak… Zakoktal, když to řekl. To bylo skvělý. „J-j-jak jsi j-j-je roz-rozmnožil?“ Všichni je nechali v nádrži s provzdušňovačem, který odbublal.

A s jejich řití stříkající sperma, nebo vajíčka na všechny strany… Pokud je to bublinková voda, ponoří se a nic se nestane. Musí zůstat na povrchu, takže jsem měl prostě štěstí. Ani v mých nejdivočejších snech bych nečekal, že uslyším tolikrát říct Kena Livingstona řiť. Měl jsi být na volební noci. Dobře, Davide, co tipuješ?

Podle mě je to chytrá lež, protože víme, jak máš rád obojživelníky, ještěry, nebo co to je? Politici. Musíte se rozhodnout. Co si myslíte, pravda, nebo lež? Podle mě lež. Ona tipuje lež. Nemůžeš se ptát diváka.

- Jasně, že můžeš. Kdo říkal, že ne? - Co to je? Ruku nahoru, kdo tipuje lež. Dobře a kdo tipuje pravdu? Co to je? To jsme v pořadu ještě neměli. Co se mi líbí, Fern, že teď máme takovou ochutnávku z Ready Steady Cook. Co tipnete? Myslím, že to tým zelených rajčat uhádl. A tipuješ?

Víc lidí tipovalo pravdu. Tak tipneme pravdu. Tipujete pravdu. Dobře, Kene Livingstone, byla to pravda, nebo lež? Je to pravda. Ano, je to naprostá pravda, Ken byl první člověk na světě, který rozmnožil konžskou žábu hymenochirus curtipes. Musím říct, Kene, možná kdyby ses soustředil víc na dopravní politiku než na Kermita, možná bys byl furt u moci.
 

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"A s jejich řití stříkající sperma, nebo vajíčka..." no, tohle člověk nepřekládá každý den :D

70

Odpovědět

No překladatelé jsou borci! :D

10