Kiri Pritchard-McLean otvírá dveře s hasákem v ruceWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:5 210
Otvírá Kiri Pritchard-McLean dveře nezvaným hostům s hasákem v ruce? U Davida v týmu kromě ní najdeme Jo Brand, v Leeho týmu je Simon Day a Henning Wehn.

Přepis titulků

Vždycky otvírám dveře s hasákem v ruce, ať můžu říct, když s někým nechci mluvit, že nemám čas, protože spravuju dřez. - Leeho tým. - Proč jim otvíráš? Já neotvírám. - Může to být někdo, s kým mluvit chci. - Zvoní u vás často? Jo, bydlím v řadovce, tam se dějou drsný věci. A s kým tak obvykle nechceš mluvit? Soused ob dům. Říkáš to v televizi.

- Ale může to být oběma směry. - Jo. Pokud nejsi na konci. Proč s tebou ti lidi chtějí mluvit? Někdy třeba chtějí vědět, jestli u mě není jejich dítě. Proč si myslí, že u tebe najdou svý dítě? Protože… Protože jejich děti jsou věčně bůhvíkde. Máme společnou uličku a bývají vzadu na dvoře.

Máš nějaký trik, Davide, když se u tebe zastaví někdo, o kom víš, že ho nechceš přijmout? Hasák bych ti nesežral, asi tak. - Ne, nářadí nevlastním. - Jak to děláváš? Moje já je odradí. Kdybys měl brk… Kdybys mi otevřel s brkem v ruce a řekl: „Nemám čas.“ - Řekl bych: „To je fér.“ - Pustil bych tě dovnitř, ale jsem duch.

Jo, jak řešíš nezvané hosty ty? Říkám jim: „Zrovna jsem se počurala. Pomůžete mi?“ Hned zdrhnou. Bydlíš s někým? Sama? - S partnerem. - Takže jste dva. - Jo. Takže si říkají: „Proč to vždycky spravuje ona?“ - Jak to myslíš? - Proč se nestřídáte? - Protože jsem feministka.

- Jo, jdi s dobou, Lee. Feministky mají spravovat dřez 50 % času. Koukni na to. Zobou ti z ruky. A pořád nám platí o 25 % míň. Neuvěřitelný. - Tak jak to vidíte? Simone? - Lež. Proč? Kvůli tomu, co nám řekla. - Myslím, že lže. - Myslíš, že lže. Jo. Podle mě taky lže. Kiri, je to pravda, nebo lež?

Je to… lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo to je a proč cosplay-uje Ursulu a Cruellu najednou?

50

Odpovědět

Dnes to fakt bylo jednoduché ale výborná finta jak se vyhnout nečekané návštěvě je jít ke dveřím v kabátu a říct že jsi zrovna na odchodu. Když je to někdo koho chceš přijmout tak pak už jen řekneš, že jsi se před chvílí vrátil. Tím se omluví i to například neumyté nádobí ve dřezu :-D

41

Odpovědět

To fakt nikoho nenapadne kouknout se kukátkem a pak prostě neotevřít?

40

Odpovědět

+BurgAk je vidieť, že sa vnútri svieti, tak to nebude veľmi účinný trik.

00

Odpovědět

+Burga nebo nebyt zbabelec

01