Lee Mack a dietaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:10 801

Jakým způsobem držel Lee Mack dietu?

Přepis titulků

Lee je na řadě. Tajemný předmět. Dobře, polož krabici na stůl, vytáhni předmět a přečti kartičku. Je to dětský příbor. Tohle je dětský příbor, který jsem používal při speciální dietě. Díky němu vypadaly porce na talíři větší. Věří tomu tým Davida? Jak dlouho jsi ten příbor používal, Lee?

Když to byla velká porce, tak 10 minut. Týdny, nebo měsíce? Nic nebylo tak velké. Jak dlouhá byla tvá část života, kdy jsi používal dětský příbor, abys zhubl? Polknu. Vím, že nepotřebuješ tolik času, aby sis vymyslel 6 měsíců. 6 měsíců.

Bral jsi je s sebou, když jsi šel do restaurace? Ne. Myslím, že si mě pleteš s bláznem. To není dobré, chtěla bys, Keeley, abych řekl na rande: "Jak šel tenis, zlato?" Můžu to vzít do postele a říct: "Nepřipadá ti velký? Tak se podívej znovu." "A to je salátová vidlička." Představy...

Co tě k tomu inspirovalo? Knížka. - Knížka? - Jo. Která? Kniha diet. Kniha diet? Velká kniha blbých nápadů pro dietu. Co myslíš, Davide?

Lež. Keeley, souhlasíš... Tipuju lež. Dobře. Lee Macku, říkal jsi pravdu? Byla to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... škoda, vůbec se nesnažil ...

80

Odpovědět

Vždyť jí skoro sbalil. :D

60