Lee Mack a jeho dceraWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
98 %
29. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:4 506
Musel Lee Mack přestat poslouchat jednu písničku, protože vždycky rozbrečela jeho dceru? Lee má v týmu Joannu Scanlan a Henninga Wehna, hádají David, skokan do dálky Greg Rutherford a Kirsty Young.

Přepis titulků

Musel jsem přestat poslouchat jednu klasiku z 80. let, protože pokaždé, když ji pustím, rozbrečí to moji dcerku. Davidův tým. - Co je to za písničku? - Nemůžu o tom mluvit. Kapela Ultravox. Vienna. Kolikrát jsi to pustil a ona plakala, než sis uvědomil, že to nemůže být náhoda?

Když se to stalo potřetí, pomyslel jsem si: „Tohle přeci není náhoda. Začne brečet vždycky ve stejnou chvíli.“ - Kdy? - Když… Začíná to pomalu. Takhle: S takovou tu budem věky. A pak najednou spustí: „The feeling is gone…“ A to začala hrozně brečet. Říkal jsem si: „Náhoda.“ Pustil jsem to ještě jednou, abych to otestoval. Takže potom, co třikrát plakala, sis řekl, že to není náhoda, a pustil to počtvrté.

Jo, počtvrtý. A natočil jsem to, abych měl důkaz. - Jak moc hlasitě jsi to pouštěl? - Aby to rozplakalo dítě. Chtěl jsem dokázat, že mám pravdu. Co myslíš, Davide? - Co tipuješ, Gregu? - Nevím. Nemám děti. Nevím, jestli takhle nějakou hudbu nesnáší. Pořiď si je.

Budeš mít pískoviště. - Pravda. - Lež. Za mě pravda, protože výška tónu, to je něco, co může rozplakat miminko. - Dám na Kirsty. Tipujeme pravdu. - Tipujete pravdu. Lee, byla to pravda, nebo lež? Je to… pravda! Je to pravda. A s radostí vám přinášíme…

důkaz. Natočil jsem to. Cítím se hrozně. Jen jednou, už to nepouštím. - Pusť to. - Tady to je. Tak jo, pustím to jednou, naposledy. Slibuju, Millie, už nikdy víc. Promiň, Millie. Strašně divný. Dámy a pánové, tomuhle říkám zábavný pořad.

Mě to štve, protože video, jak útočím na matku taserem, to neukázali. Podle mě bylo vtipné. Ano, je to pravda. Lee udělá cokoliv, aby lidi rozesmál. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář