Lee Mack a namalovaný knírekWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:8 943
Měl Lee Mack na třídních schůzkách namalovaný knírek?

Přepis titulků

Po incidentu s nesmazatelným fixem jsem musel na synovy třídní schůzky s namalovaným knírkem a brýlemi. Věří tomu tým Davida? Dobře, kdo ti to nakreslil na obličej? Nebo sis to nakreslil sám? Jo, nakreslil jsem si to sám. Byl jsem na cestě na třídní schůzky a říkal jsem si: "Nemám kravatu. Tak budu předstírat, že jsem někdo jiný." Dobře, co se stalo? Odpoledne jsem spal.

Má žena si myslela, že by bylo vtipné, kdyby mi to syn nakreslil na obličej. Tak řekla: "Vem si fix." Ty se přece dají smazat. Začal kreslit. Vzbudil jsem se a trochu smál, ale nechal jsem to být. Potom jsme se podívali a zjistili, že to je nesmazatelný fix. Když jsem to myl, tak to trochu zmizelo, ale ne úplně. A už bylo pozdě, tak jsme museli jít. Nemohl jsi zkusit třeba ředidlo? To nepomáhá? Mohl jsem zkusil i letlampu.

Myslel jsem nějaký čisticí prostředek. Co to bylo za knírek? Zatočený, ve stylu Hitlera nebo... Nemůžeš jít na třídní schůzky syna s knírkem jak od Hitlera. Ne? Ty bys určitě nemohl, Davide. To by bylo špatné. Co tipuješ, Davide? Ty tipuješ lež? Ty také? Tak tipneme lež. Tipujete lež, dobře.

Lee, pravda, nebo lež? Byla to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zachvilku budou ta videa pod minutu :D

93

Odpovědět

Tak já nevim, ale jsou tu videa, která mají 10m a nemají ani polovinu zhlédnutí co tohle. Očividně je tedy wilty oblíbený a proto mi přijde škoda dávat ho sem po jednom ani ne 2m kraťasu. Proč ne třeba alespoň 2 díly jako u Nortona ...

120

Odpovědět

ty vado ja mu to věřil :D

251

Odpovědět

I'm Jens..

210

Odpovědět

Abychom se nedivili. Zmizí Jens a Star Wars a přijde
STO TABLETŮ TÝDNĚ! STO TABLETŮ TÝDNĚ! ROZDÁVÁME, ROZDÁVÁME…

120

Odpovědět

+Thoono ty p**o, nestraš

80