Lee Mack a nenávist k plněným sušenkámWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:9 754

Proč Lee Mack začal nesnášet plněné sušenky?

Přepis titulků

Nemůžu jíst sušenky s pudinkovým krémem, protože mi připomínají Spencera Whitfielda, který mě šikanoval ve škole. - Davide. - Co ti Spencer Whitfield dělal? On a jeho kamarádi mě drželi na zemi a nutili mě jíst sušenky s pudinkovým krémem. Proč tě prostě nezmlátili? Proč tě chtěli krmit? Vypadal jsi podvyživeně? Na druhém stupni jsme měli hodiny typu: "Dneska si budeme povídat o vašich oblíbených sušenkách.

Které máte rádi a které nesnášíte." Co to bylo za předmět? Domácí práce... Skládal jsi z nich zkoušky? Jasně, že ne. Podívej se na mě. Myslíš si snad, že složení zkoušky má nějaké viditelné důsledky? Vidíš, že nemám žádné jizvy. Ve škole, na kterou jsi chodil, jsi nemohl jako chlapec mít domácí práce.

Měl bys dílny. Jo? Ne, myslím, že si mě pleteš s filmem Kes. Kde byl výběr mezi poštolkou a uhlím. Já si mohl vybrat domácí práce. Proč sis vybral tenhle předmět místo poštolek a uhlí? Myslel jsem, že to bude o penězích. Jak je chytře používat. Přišel jsem tam a bylo to plné dětí, které chtěly vařit a vyšívat. A strašně tě šikanovaly. Tak co tipneš, Davide?

Nemyslím si, že to je pravda. Shodnete se, že to je lež? Dobře. Lee, byla to pravda, nebo lež? Je to lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Již příští týden ;-)

90