Lee Mack a vánoční nákupWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:6 409

Ve druhé vánoční scénce bude Lee Mack vyprávět o vánočním nákupu a co se v něm nepovedlo.

S Davidem je Bill Bailey a Ruth Jones. S Leem Jo Brand a Dame Kelly Holmes.

Přepis titulků

Překlad: Markst www.videacesky.cz Minulý Štědrý den mě žena požádala, abych koupil čtyři až pět citronů a osm až devět limetek. Bohužel jsem jí špatně rozuměl a vrátil jsem s 45 citrony a 89 limetkami. Davide. Já... Dobré je, že jsme dlouho netrpěli na kurděje. Šel jsi a vrátil ses s 45 citrony a 89 limetkami?

Na co sis myslel, že jsou? Když jde o vaření, nikdy o své ženě nepochybuju. Má žena vaří výborná překyselená jídla. Protože používá to, co jsi koupil. Říkal jsi, že byl Štědrý den Měli jste hosty? Rodinu. Neřekl bych hosty, ale přijít musí.

Na co byly ty citrony a limetky? Ukázalo se, že byly na pití. Bylo mi divné, proč jsem neměl... Neznám tvou ženu, ale je mi jasné, že je milá a ohleduplná. Proč říct čtyři až pět? Proč neříct: "Dones mi pět citronů a devět limetek?" Přesně to jsem řekl, když řekla: "Proč ses vrátil s 45 citrony a 89 limetkami?" Přesně. Proč? Proč mě udeří do hlavy, když se vzbudím?

Kdo zná tajemství vztahů? Kde jsi to nakoupil, Lee? Byla to večerka, hypermarket? Byl to večerní hypermarket, takže obojí. Takže ses vrátil domů a tam byla paní Macková, co... Když jsi položil zboží na stůl, jak reagovala? Zeptala se: "Co to je?" A já řekl: "Co myslíš?

Zelené jsou limetky a žluté citrony." Zeptala se: "Kolik jich je?" Řekl jsem: "Mám 45 citronů a 89 limetek." Řekla: "Promiň, říkáš čtyři až pět citronů a osm až devět limetek?" A já řekl: "Ne, říkám 45 citronů a 89 limetek." A odpověděla: "Jsi idiot." Zeptal jsem se: "Co?" Řekla: "Co s nimi mám dělat?" Řekl jsem: "Ty ty jsi chtěla 45 citronů a 89 limetek." Řekla: "Ne, čtyři až pět citronů a osm až devět limetek." Zeptal jsem se: "Co jsi říkala?" Řekla: "Čtyři až pět citronů a osm až devět limetek."

- Tady se to vyjasnilo? - Řekla: "Do drinků." A já řekl: "Ve tvé rodině jsou alkoholici. tak jsem myslel, že bude spousta drinků." Řekla: "Ne, chtěla jsem něco kyselého." Čekala bych, že se tomu zasmějete, ne že se pohádáte. To je u nás běžné. Jednou jsem ženě řekl, že chci čtyři až pět dětí. A teď máme sirotčinec. Co tipuješ, Davide?

Co myslíš? Nevěřím, že by řekla: "Dones mi osm až devět limetek." Promiň, říkala jsi: "89 limetek, nebo 8 až 9 limetek?" Já tomu věřím. Jednou jsem muže poprosila: "Můžeš mi donést 89 tyčinek Mars?" A on mi jich donesl jen osm. Co si myslíš, Davide? Tipujeme lež. Tipujete lež, dobře.

Lee, byla to pravda, nebo lež? Je to lež. Lež? Lež. Ano, je to lež. Lee nekoupil 45 citronů a 89 limetek.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi největší blbost jakou tam kdy říkali, to byla jasná lež. Už ten začátek 4-5 nebo 8-9 ks je hodně podezřelé, ale že by toho koupil 45 a 89 ks je hodně neuvěřitelný.

53

Odpovědět

Jo měl přešnupáno

16