Lee Mack kouká lidem na ušiWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:7 816

Kapitán Lee Mack bude vyprávět o tom, co dokáže na člověku poznat pohledem na jeho uši. Má v týmu Hala Cruttendena a Kelly Hoppen. David má Rhoda Gilberta a Carol Vorderman.

Přepis titulků

Dokážu říct, jestli je někdo pravák, nebo levák, pohledem na jeho uši. Tým Davida. Jen pohledem na jejich uši? Lidi si neuvědomují, že tohle je nejčastější tik. Neuvědomuješ si to, ale časem ti to trochu... Chceš říct, že jako pravák budu kvůli tomuhle tiku dělat tohle a pak se stane co? Moje ucho se přesune jinam? Poslouchej, Rhode.

Jako laik to nepoznáš, ale profesionál to dokáže. Koukám na tvé uši a podle tvé teorie jsi levák, protože tvé levé ucho je větší než pravé. Že má levé větší než pravé? Jsi levák, nebo pravák? Levák. Zvláštní, že to říkáš, pravé mi přijde větší než levé. Jsem obouruký. A co já?

Ty jsi Carol Vorderman. Levák, nebo pravák? Ty jsi zajímavá. Pravák. Je to tak. Vystrkuješ své ucho, protože jsi zvyklá si ho furt mnout. A to i teď. Co David, Lee? - Co jsem já?

- Nemůžu... Je to celkem stresující. Nemůžu to posoudit, když je máš zakryté, měj hlavu rovně. - Mám malé uši. - To máš. Ale ruce mi narostly, až když mi bylo 9, možná proto. Typický pravák. Ano, je to tak. Bože, je dobrý, že? Podívej se na mé uši.

Učebnicový příklad praváka. - Vážně? - Jo, učebnicový. - Nejsem. - Jsi. - Jsem levák. - Ale já mluvím o tom, kterou rukou držíš učebnice. I tak levou. Mám uši tak u hlavy, že to nedokážeš říct... Nemáš žádné uši, nevidím je, podívej se do kamery. Co si myslíš, Davide?

Já si myslím, že to je pravda, ale zeptám se svého týmu. - Lež. - Tipuješ lež? - Lež. - Tipuješ lež? Ale já pravdu. - Vážně tipuješ pravdu? - Jasně, že ne! Nemyslíme si, že je to pravda. Takže tipujeme lež. Dobře. Lee. Pravda, nebo lež? Jasně, že to je lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo zde bude pozorně sledovat Rhoda, dozví se odpověď na jeden z jeho příběhů.

00

Odpovědět

Kdyby alespoň jeden pořad u nás měl podobnou kvalitu asi bych po víc jak deseti letech zapnul televizi.

292

Odpovědět

Natáčím jich málo?

440

Odpovědět


Odpovědět

tak si sa nam pochvalil, ze nemas telku, wau

28

Odpovědět

+v m vargaNe, nepsal, ze nema telku, takze se ani nemohl chvalit. Zda se, ze upada uz i kvalita trolleni...

92

Odpovědět

+RDXtak sa snaz viac

16