Lee Mack na svatběWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:220
Počet zobrazení:13 019

Byl v mládí Lee Mack na svatbě své tety? A k čemu tam došlo?

Přepis titulků

Překlad: Markst www.videacesky.cz Když mi bylo sedm, tak jsem musel jít na svatbu své tety za družičku... Když mi bylo 7, tak jsem musel jít na svatbu své tety za družičku, protože holka, která měla jít, onemocněla a její šaty mi perfektně seděly. Jak ty šaty vypadaly? Ta barva mi přišla taková traumatická. Proč museli mít družičku? Proč prostě neřekli: "Není jí dobře, udělejme to bez ní?"

Myslím, že si mě pleteš s adminem. Když mi někdo řekne: "Nahoď oblek," tak to udělám. To chápeš, ne? Dělám, co mi je řečeno. Takže jsi nijak neprotestoval, když sis měl ty šaty obléct? Možná jsem řekl: "Matko, otče, jsem sedmiletý hoch, i když vypadám o dva roky mladší a trochu androgynně, ale prosím, prokažte mi nějakou důstojnost."

Můj otec se otočil a řekl mi: "Synu, když jsem byl ve tvém věku..." Měl dýmku. "Když jsem byl ve tvém věku, můj otec mě poprosil, abych si oblékl šaty, a já tak učinil a taktéž jeho otec před ním a jeho otec před ním. Oblečeš si ty šaty a budeš se usmívat." Byl tam i družba, když tam byla družička? Já jsem byl jednou za družbu, a kdyby se jiný kluk převlékl za holku, tak by mi přišlo správný ho šikanovat.

Pravda, ale naštěstí družba za mnou přišel – byla to malá Sharon, a řekla: "Já vím no, myslíš si, že ty jsi měl těžkej den? Víš, jak to myslím? Je mi 24." Jak ti to oznámili? Cože? Jak ti to oznámili? Co si pamatuju, pár lidí řeklo něco jako: Ne, ty blbe.

Jak moc dopředu ti řekli, že tam musíš jít ty? Já myslel, že myslíš, jak na mě reagovali. Já si nedělal legraci. Jak mi to... Každej si myslel, že jsem rozkošnej. Všichni se dívali, nejdřív jsem byl nervozní, ale pak jsem se cítil jako princezna.

Chápu. Jak dopředu mi dali vědět, že tam musím jít? Jak ti to oznámili? Jak mi... To by bylo trapný, kdyby se mi to stalo v televizi, co? Nevím, asi 5 hodin před zahájením. Onemocněla na poslední chvíli. Myslím si, že v tom věku bys do toho za žádnou cenu nešel. Hele, řekl jsem: "Tati, já to nechci dělat." On odpověděl: "Poslouchej, nejsem tvůj táta, ale tvoje máma.

A štve mě, jak mi furt říkáš táto. Ten druhej je tvůj táta." Jak dlouho jsi ty šaty musel nosit? A při jakých příležitostech... Musel jsi je třeba nosit při tancování? Můj otec řekl: "Budeš je nosit, dokud nezačne hudba." Protože bohužel kvůli nemoci byl kabaret zrušen. Co tipuješ, Davide? Věříš tomu? Co myslíš, Isy?

Chci, aby to byla pravda. Tak tipni pravdu. Já si dokonce myslím, že by to mohla být ta největší snůška nesmyslů, co jsem slyšel. Nemůže to být pravda. Nemyslím si, že to je pravda. Tipneme lež? Jo. Shoda, že je to lež. Lee, pravda, nebo lež? Je to lež.

Chtěli, aby to byla pravda, že jo? Ano, je to lež. Lee nebyl družičkou na svatbě své tety.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi nejzábavnější mi WITY přijde, když Lee valí historku a David mu nakládá cynickejma otázkama a ironickejma komentářema
=o)

210

Odpovědět

Chtěl bych ho vidět, jak vysvětluje nebo zakrývá nevěru manželce. :D Tím nemyslím opravdovou nevěru.

40

Odpovědět

Dokonalý. Chtěl bych být někdy tak pohotovej (a o 20 let mladší), tohle nemůže žádná holka ustát...

800