Má Lee Mack absolutní hudební sluch?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:3 948
Když Lee slyší nějaký zvuk, dokáže určit, co je to za notu? Hádají David, Miranda Hart a Stephen Mangan, Lee má v týmu Barryho Cryera a Milese Juppa.

Přepis titulků

Mám absolutní hudební sluch. Když slyším zvuk, určím, co je to za notu. Béčko. - To byl vtip. Nepoznám… - Nepoznáš to. To nám ušetřilo spoustu času. Zazpíváš nám G? To neumím. Poznám, která nota to je. Ale zpívání mi nejde. Jsi naštvaná? - Co to bylo?

- Znova. Jo, mám to. - Co to bylo? - A. - Kdy jsi zjistil, že to umíš? - Před 30 vteřinama. - Hraješ na hudební nástroj? - Jestli hraju… Ne. - Jo, hraju na hudební nástroj. - Jaký? - Na kytaru, na triangl… Lee, to je vtipné, že zmiňuješ zrovna triangl, protože… - Jo. Triangl. - Řekni mi, co je to za notu. Ten je rozladěnej.

Znova. Hlasitěji. Hned vás obsloužím, chviličku. - G. - Je to G? - Jo. - No já to nepoznám. Teď tohle. Davide, tvůj čaj. - Konec hry?

- Ano. Ten poslední tón, to bylo… P. Co myslíte, Davide? Je to pravda? - Stephene? - Ne. - Je to blbost, totální nesmysl. Lež. - Tipují lež. Lee, pravda, nebo lež? - Byla to… lež.

Jaké překvapení. Ano, je to lež. Lee nemá absolutní hudební sluch.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je tam hezká slovní hříčka. Když Rob zapíská na píšťalku, anglicky whistle, stejně se ale vyslovuje i whizzle, což je výraz pro močení. Proto pak Lee říká, že to tón P, ale stejně se vyslovuje pee, což je moč.

80

Odpovědět

Větší p***l by byla, kdyby ten sluch skutečně měl a jen to hrál... :)

70

Odpovědět

Vtipný je, že to, co zazpívala bylo fakt A.

121