Thumbnail play icon

Martin Clunes a jeho oblékáníWould I Lie to You?

Přidat do sledovaných sérií 59
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:5 663

Martina Clunese už nebaví stereotyp v oblékání. Tak si to trochu pozměnil.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja si bežne najprv oblečiem ponožky až potom dám nohavice. je to efektívnejšie, keďže si tie nohavice potom nemusím naprávať

350

Odpovědět

Já také. Přijde mi to uplně normální. Když strkám do nohavic nejprve bosou nohu, tak to hrozně drhne a trvá mi déle, než si tu nohavici natáhnu. Navíc čím užší nohavice kalhoty mají, tím hůře se do nich leze naboso.

210

Odpovědět

+Lucky StrikeTo je opravdu velmi praktické. Nechápu, že mě to nikdy nenapadlo. Přece jen už se oblékám nějaký pátek... Asi přitom ještě spím. :-D

40

Odpovědět

Ano, z praktických důvodů to tak taky dělám, ale nikdy se nenech vidět v ponožkách bez kalhot... u slečen je to sexy, u chlapů to vypadá příšerně :D

152

Odpovědět

+TiriarTo je diskriminující, volám po nápravě! :-D

50

Odpovědět

No ono to, řekl bych, připadá normální většině lidí. Tady evidentně měli na mysli spíš spodní prádlo, jakkoliv je mi záhadou, proč ho zarputile nazývali kalhotami.
Pak už dávají mnohem větší smysl všechny ty jejich narážky na erotiku... a na fakt, že nahý chlap v ponožkách vypadá směšně.
Myslím, že tady měl překladatel dilema, zda přeložit přesně nebo smysluplně. Já bych spíš risknul trenýrky, ovšem pak by někteří vřískali, že "pants and trousers jsou přece kalhoty, ty blbečku!" ;-)

EDIT: teď mi došlo, že "pants" mohou být i spodky, takže tak...

40

Odpovědět

Taky, taky... kousek od postele šuplík se spodním prádlem a ponožkami a kousek dál teprve kalhoty. Za mě by bylo naopak divný, to dělat opačně.

00

Odpovědět

V 1:49 si nenatáhne tanga, ale strčí "nádobíčko" mezi nohy, a předstírá, že je žena. Jako proffesor Bates v Californication https://www.youtube.com/watch?v=oqEUZO4Fh3w :)

230

Odpovědět

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)