Martin Clunes a jeho oblékáníWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:9 142

Martina Clunese už nebaví stereotyp v oblékání. Tak si to trochu pozměnil.

Přepis titulků

Dobře. Občas změním pořadí nazouvání bot a navlékání ponožek, abych okořenil svůj každodenní stereotyp. Davidův tým. Máme to chápat tak, že si občas nejdříve nazuješ botu? Ano. Samozřejmě že ne. Co to je za hloupou otázku? Jak je to tedy běžně?

Co je běžné? Rád to střídám, aby to neomrzelo, aby se z toho nestala otročina, když to dělám každý den. Když pracuji, tak i několikrát denně. - Takže... - Proč několikrát denně? V hlavní roli se musím převlíkat pořád. Šílím z toho. Když natáčíš Doktora Martina, nejsi celý den v jednom obleku? Mám minimálně osm obleků. Ale ponožky si snad pokaždé měnit nemusíš.

Ty znáš moje nohy? Ne. To rozhodně neznám. Martine, říkáš, že to děláš proto, abys to trochu okořenil. Hele, máš dva páry nohou, dvoje ponožky a dvoje boty. Dva páry nohou? Dva páry nohou. To není norma? Dvě nohy, dvě ponožky, dvě boty.

V nějakou chvíli se spojí. Někdy si navléknu obě ponožky a potom obě boty. Někdy si navléknu ponožku a pak botu, a pak druhou ponožku a druhou botu. Abych se vyhnul stereotypu. Víš, co já občas dělám? A nedělám si srandu. Občas si nejdřív navléknu ponožky – ještě dřív než si navléknu kalhoty. Přijde mi to docela sexy. Abyste si to dokázali představit, stojíte v dlouhých ponožkách a v ničem dalším.

Jen v ponožkách. A víš, co rád dělám já? Když jsem nahý, natáhnu si tanga a předstírám, že jsem ženská. Jako muž by sis nikdy neměl navléknout ponožky dřív než kalhoty. Proč? Prostě ne. Vždyť se na sebe podívej. Zkusil jsi to? Jednou. A jedna dávná přítelkyně, čímž nemyslím, že byla jeskynním člověkem.

Byla to jedna z přítelkyň, se kterou jsem zamlada chodil, a řekla mi, ať to nikdy nedělám. Tak to ve mně zůstalo. Vážně? Celé tohle převlíkání je trochu trapné... Trapné? Odlišuje to... Protože si musíš navléknout kalhoty před tím, než začnes s ponožkami a botami... Ale na všechno dojde, že jo? Co myslíš, Davide?

Pravda, nebo lež? - Fern? - Tipuju lež. Fern myslí, že lež. Davide? - No já... - Podle mě pravda. Myslíš, že pravda? Taky si to myslím. Tipujeme pravdu. Dobře. Martine Clunesi, je to pravda, nebo lež? Je to naprostá pravda. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja si bežne najprv oblečiem ponožky až potom dám nohavice. je to efektívnejšie, keďže si tie nohavice potom nemusím naprávať

380

Odpovědět

Já také. Přijde mi to uplně normální. Když strkám do nohavic nejprve bosou nohu, tak to hrozně drhne a trvá mi déle, než si tu nohavici natáhnu. Navíc čím užší nohavice kalhoty mají, tím hůře se do nich leze naboso.

240

Odpovědět

+Lucky StrikeTo je opravdu velmi praktické. Nechápu, že mě to nikdy nenapadlo. Přece jen už se oblékám nějaký pátek... Asi přitom ještě spím. :-D

50

Odpovědět

Ano, z praktických důvodů to tak taky dělám, ale nikdy se nenech vidět v ponožkách bez kalhot... u slečen je to sexy, u chlapů to vypadá příšerně :D

153

Odpovědět

+TiriarTo je diskriminující, volám po nápravě! :-D

60

Odpovědět

No ono to, řekl bych, připadá normální většině lidí. Tady evidentně měli na mysli spíš spodní prádlo, jakkoliv je mi záhadou, proč ho zarputile nazývali kalhotami.
Pak už dávají mnohem větší smysl všechny ty jejich narážky na erotiku... a na fakt, že nahý chlap v ponožkách vypadá směšně.
Myslím, že tady měl překladatel dilema, zda přeložit přesně nebo smysluplně. Já bych spíš risknul trenýrky, ovšem pak by někteří vřískali, že "pants and trousers jsou přece kalhoty, ty blbečku!" ;-)

EDIT: teď mi došlo, že "pants" mohou být i spodky, takže tak...

50

Odpovědět

Taky, taky... kousek od postele šuplík se spodním prádlem a ponožkami a kousek dál teprve kalhoty. Za mě by bylo naopak divný, to dělat opačně.

10

Odpovědět

V 1:49 si nenatáhne tanga, ale strčí "nádobíčko" mezi nohy, a předstírá, že je žena. Jako proffesor Bates v Californication https://www.youtube.com/watch?v=oqEUZO4Fh3w :)

240

Odpovědět