Mávali na kapelu Westlife banánem?Would I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:3 797

Mával na kapelu Westlife Louis Walsh banánem, když chtěl, aby při vystoupení v určité chvíli vstali ze stoliček? Hádají Lee Mack, Bob Mortimer a Mel Giedroyc, v Davidově týmu jsou Kian Egan a Adil Ray.

Poznámka:

Top of the Pops byl britský hudební televizní pořad vysílaný jednou týdně v letech 1964 až 2006. Vystupovali v něm interpreti, jejichž skladby se v daném období objevovaly na předních příčkách hudebních žebříčků. Dodnes se každoročně vysílá na konci prosince speciál jakožto souhrn uplynulého roku.

Přepis titulků

Když Westlife vystupoval v Top Of The Pops, Louis Walsh nám dal vědět, kdy se postavit. V davu zamával banánem nad hlavou. - Leeho tým. - Co jste zpívali? - Náš první hit. - Tedy? - Swear It Again. - Jo. Já to vím. Jen jsem… Je mi to jasné. Seděli jste na stoličkách, zpívali baladu.

Ano. Všechny naše písničky jsou balady. Proč vám prostě neřekl, že máte vstát, až budete zpívat nějaký klíčový slovo? Nevěřil vám? - Texty v písních se hodně opakují. - Jo, u vás jo. - Omlouvám se. - Proto se lidem líbí. - Dělám si srandu! - Jsou to dojemné písničky. - Já jsem fanda Westlife, vždycky jsem byl. Jen mě zajímá, proč jste se nemohli postavit, když zaznělo klíčový slovo. Protože jste ty slova pořád opakovali?

Jo. Chtěl, ať se postavíme v přesně danou chvíli. Ale problém byl, že jsme byli nervózní, vystupovali jsme v tom pořadu poprvé. Pamatuju si, že v tom pořadu vždycky měli nějaké trendy tanečníky, aby to vypadalo cool. To se Louis taky tak ohákl, aby zapadl? Tancoval tam? - Nebyl v záběru. - Nemával tam banánem na kameru. Myslela jsem, že přesně to dělal.

- Ne. - Ne. Když je ten signál vidět, to rovnou může zařvat: „Slezte z tý stoličky!“ Vyjde to nastejno. Jak to probíhalo, když jste se právě dívali do kamery a ne na to, co se děje za ní? Banánu si v periferním vidění všimneš. Podívej se na diváky. Kdyby vzadu mávali banánem, uvidíš to. Někdo tam tím banánem mává! - Proboha!

- Postavte se! - Postavte se! - Tak to je boží. - Proboha. - To je bomba. - To je bizár. Co kdybychom zkusili napodobit, jak to probíhalo? Uděláme to takhle. Vy tři půjdete dopředu… Dopředu? - A opřete se… - Nemám na sobě kalhoty! A opřete se o stůl. A ve chvíli, kdy zamávám banánem…

se všichni tři společně postavíte. - Jo! - Jeden pro tebe, jeden pro tebe… a jeden pro tebe. Užij si to, Davide. - Šup dopředu. - Jdeme! - Asi bych měl být uprostřed. - Klidně. Postoupím ti kapitánství. Na straně jsem strávil 14 let, tak aspoň teď chci být uprostřed. - To ty budeš mávat tím banánem?

- Víš co? Ať to udělá ta dívka s banánem. Tak tady je máme. Nově utvořená kapela Westlife s písní You Raise Me Up. - Soustřeďte se na banán. - Dobře. Výborně. To byla krása. Nádhera. Lee, co tipuješ? Mluví pravdu? Znáte ten pocit, kdy to potřebujete slyšet znovu? Souhlas. Obávám se, že na to není čas.

Co tipujete? Pravda, nebo lež? Bobe? Když jsem nahrával své první pořady v televizi, moje kamera měla banán. Abych věděl, kam se mám koukat. Takže to může být pravda. Tipuješ pravdu. - Mel? - Já tipuju lež. - Souhlas. Lež. - Lež. - Lež. - Mám strach. - Kiane. Pravda, nebo lež? Byla to…

lež. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, byla to lež. Louis Walsh nedával Westlife signál tak, že mával banánem.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Také mi nejde video přehrát (mobil, android).

00

Odpovědět

Ahoj, taky mám občas problém s přehráváním videí (místo videa se objeví jen černá obrazovka). Snažíme se to řešit a je to asi způsobeno tím, že se špatně zobrazuje reklama – můžeš buď počkat, až se tato imaginární reklama přehraje (max cca 30 vteřin), případně zkusit refresh stránky – tohle řešení ale aktuálně není moc spolehlivé. Zablokování reklamy by tento problém mělo rovněž vyřešit. Díky za pochopení, snad se nám to brzy podaří vyřešit :)

10

Odpovědět

Video nejde přehrát.

21

Odpovědět

Jde, chyba bude asi na tvém přijímači.

22