Michael Smiley to umí s otravnými idiotyWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:3 815
Používá Michael Smiley svéráznou metodu, jak se popasovat s otravnými idioty? Dalšími hosty jsou Nadiya Hussain v Davidově týmu, Diane Morgan a Bob Mortimer v Leeho týmu.

Přepis titulků

Vypracoval jsem metodu, jak se popasovat s otravnými idioty. Lee, chceš začít? Nejdřív mi řekni, kdo jsou ti otravní idioti? Jakej typ lidí? Třeba doktoři. Lidi celkově mě prostě občas štvou. Fakt jim chci dát najevo, jak se cítím, a místo toho začnu dělat scat. Cože?

Začnu zpívat scat. Můžu se zeptat, co je to scat? - Vy to víte? - Dělá se to v jazzu. - Starej dobrej jazzovej scat. - Jazzový rap. Takže vyluzuješ náhodný zvuky? Dáme si nějakej příklad? To je pěkně negativní pohled na hudbu, Lee. - Jo. - Ale je to jazz. Pravda.

Jsem doktor. Čím tě otravuju? Necháš mě dlouho čekat v čekárně, pak tam přijdeš a já si myslím, že jsem na řadě, tak vstávám, ale jde tam někdo jiný. Tak jo. Představ si tuhle situaci. Vejdu do čekárny, už vstáváš, a já řeknu: - „Pane Brydone, mám tu výsledky testu.“ - A já na to: „Pro…“ „Pohlavně přenosná choroba.“ Přísaháš, že to vždycky zpíváš nahlas?

- Nebo někdy jen v duchu? - Vždycky nahlas. Když tomu nedám průchod, může se z toho stát hemoroid. To vysvětluje mnohé. - Představ si, že jsem tě naštval. - Nakazil tě pohlavně přenosnou chorobou. Měj aspoň tolik slušnosti a řekni, že jsem ho nakazil přes jeho ženu. Dej si na něj pozor.

Scat na něj, rychle! „Nemám…“ Tohle je vážně divné. Kdy jsi tu metodu použil naposledy? Bylo to asi… před dvěma týdny. - Co se stalo? - Klasika. Turista vyšel z obchodního domu a zastavil se. Nedával jsem pozor a byl přímo přede mnou. Tak říkám: „Proč jste…“ Obešel jsem ho a šel dál.

Co myslíš, Diane? Mluví pravdu? Jo. Je přesvědčivý. Nemyslíte? Já nevím. Proč tě to všechno tak štve? Proč nejsi větší flegmoš jako já? Vyjdi z obchodního domu, zastav se a užívej si života. Já z obchodního domu vždycky sprintuju. Je to fakt bizarní. Kdybyste potkali někoho, kdo to dělá. - To nejde dělat celý život.

- Co tipujete? Ty tipuješ pravdu, ty lež. Lež. To nemůže být pravda. Tipujete lež. Michaele Smiley, byla to pravda, nebo lež? Ach, vy malověrní. Je to… pravda. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Ano, je to pravda. Michael si to s otravnými idioty vyřídí pomocí scatu.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář