Thumbnail play icon

Miles Jupp a zážitek s hrochemWould I Lie to You?

Přidat do sledovaných sérií 59
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:4 720

Herec a stand-up komik Miles Jupp bude vyprávět o zážitku z dovolené.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten čmoud neumí mluvit?

18

Odpovědět

Zaměř se na čas 1:42. Příště se na to video podívej pozorněji...

10

Odpovědět

Tak podle mě to zahrál bravurně a s takovou hromadou detailů o střeše a místnostech atd...

A s tou šířkou? Když ho viděl zezadu, tak jasně že popisuje šířku a zbytek neví a domyslel si. Navíc se na velikost ptali kvůli tomu, jak se tam dostal, což bych taky zmínil šířku (kdyby to byla pravda).

Takže za mě jsem mu to věřil a upřímně nechápu, co jim na tom přišlo podezřelé. :) Jasně, zadrhával se, ale to že na něj valili otázky a nenechali ho domluvit a ai tak se s tim popral bravurně. :)

231

Odpovědět

Spíš řekne úplně nesmyslně malý rozměr, čehož se David chytne a řekne že by byl hroch velký jako labrador :D Takže aby nebylo jasný že kecá, tak se chytne moderátora že myslel šířku... :D Logicky to dává smysl s tím co píšeš, aby se tam dostal je asi důležitější vědět šířku, stejně tak že ho viděl zezadu.... Ale pravda přece je, že i když vidím zvíře jenom zezadu, a někdo se mě ptá na velikost, tak nikdy neukážu/neřeknu jak bylo široký :D Ale klidně podle šířky odhadnu délku..

40

Odpovědět

+Anonym0123No nevim. Jak u kterého zvířete. U většiny se udává výška a ne délka, když už (aspoň teda u psa třeba). A u zvířat jako hroch nebo prase, bych furt spíš zůstal u šířky. :)
Zvlášť když se ptali na velikost v souvislosti s tím, jak se tam dostal. Tedy zpochybňovali průchod dveřmi.

A ve vsýledku, dítě hrocha je celkem malý zvířátko a i kdyby to co ukázal byla délka, tak už je to docela velkej hroch. :) Ale jasný, neni to National Geographic. :D

I tak si ale myslím, že jednal dost pohotově a hlavně ty detaily tahal z klobouku hodně rychle. :) Jako když vymýšlím kde bydleli, určitě by mě nenapadlo při lži i říkat, jaká byla střecha. :D

31

Odpovědět

+MikePředpokládám, že byl na dovolené v Kapském městě.. tedy nejjednodušší lež je ta, když má pravdivé pozadí.
To, že jde o lež je ovšem jasné po prvních sekundách.. hroch je jedno z nejnebezpečnějších zvířat na světě. Nevěřím, že v nejvyspělejším africkém státě existuje byť jediný rezort, kde by si toto neohlídali.

03

Odpovědět

fakt by si mu veril aj keď povedal že stretol hrocha na okraji kapského mesta?

00

Odpovědět

Hlavně já bych tomu věřila... není hroch jako hroch :D.. při vyprávění jsem si hned vzpoměla na tohodle https://cs.wikipedia.org/wiki/Hro%C5%A1%C3%ADk_liberijsk%C3%BD což už tak nereálné není.. když opomenu to kde přesně žije.. ale mohli být někde kde se o ně starají atd... nereálné si mi to nezdá :D..

10

Odpovědět

Taky vždycky zpanikařím, když se mám bavit o délce :D

382

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)