Miles Jupp a zážitek s hrochemWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:8 207

Herec a stand-up komik Miles Jupp bude vyprávět o zážitku z dovolené.

Přepis titulků

Dnes začíná Miles. Když jsem byl na dovolené v Jižní Africe, tak jsem si myslel, že dvě minuty mluvím na svou manželku, jenže se ukázalo, že se k nám do ložnice zatoulal malý hroch. Co na to Davidům tým? Milesi... popiš nám svou manželku. Vysoká, štíhlá, půvabná.

Ten hroch měl podobný hlas jako tvá žena? Hroch se jen pohyboval po místnosti. To je u nich typický. Ale nebyl blízko u mě. Čeho se ten dvouminutový rozhovor týkal? Mně a většinu času jsem mluvil já, což přispělo k mému... A kde byla tvá manželka? Nevím, kde byla.

Prostě nebyla... A viděl jsi ji někdy od té doby? Kde jsi byl? Hádám, že to bylo safari. Mám pravdu? Bylo to na okraji Kapského Města. Popiš nám, v jakém příbytku jste přebývali. Byla to budova, bylo to ve čtvrtém patře... Musel hroch jet výtahem? Bylo tam několik bungalovů pro turisty, převážně velké domy s takovou doškovou střechou.

Proč tam měli tak velké dveře, že jimi mohl projít i hroch? Byl to malý hroch. Jak malý byl? Jako George z kresleného pořadu Rainbow? Asi takhle. Ten hroch byl jen takhle velkej? Jo. Takže asi jako labrador?

Byla to jeho výška, nebo šířka? Jeho šířka, jak jsem ji viděl zezadu, a odhaduji, že taková bude zepředu. Tak to je ještě horší. Tvá manželka vypadá jako hroch zezadu. Kolik bylo v těch bytech pokojů? Dva. Na konci byla velká koupelna a pak tam byla velká společná ložnice, uprostřed bylo místo na posezení a vzadu ložnice s velmi kvalitní postelí.

Postel, na které by se mohl pomilovat s hrošicí? To je pouhá spekulace, ale věřil bych jí. Dobře, takže v bungalovu... Jsem na konci koupelny. Dobře. Holím se, křičím přes své rameno a po chvíli si uvědomím, že mi nikdo neodpovídá, tak se otočím a vidím, že si na svou kariéru nestěžuju manželce, ale malému hrochovi.

Jak dlouhý byl ten hroch? Viděl jsem ho jen zezadu, ale hádám, že byl třikrát tak dlouhý, jak široký. Dobře, takže asi jako tenhle stůl? Nikdo neměří zvířata podle šířky. "Viděl jsem obřího hada, byl asi takhle širokej." Co tipujete? Říkal pravdu? Podle té šířky tipuju lež. Hádám, že zpanikařil a mluvil o šířce.

Podle zpanikaření a mluvení o šířce tipneme lež. Tipujete lež. Milesi, říkal jsi pravdu, nebo lež? Je to... lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všimněte si momentů, kdy je vidět ta divná ženská. Myslim si, že je po šestinásobný lobotomii

00

Odpovědět

Tak podle mě to zahrál bravurně a s takovou hromadou detailů o střeše a místnostech atd...

A s tou šířkou? Když ho viděl zezadu, tak jasně že popisuje šířku a zbytek neví a domyslel si. Navíc se na velikost ptali kvůli tomu, jak se tam dostal, což bych taky zmínil šířku (kdyby to byla pravda).

Takže za mě jsem mu to věřil a upřímně nechápu, co jim na tom přišlo podezřelé. :) Jasně, zadrhával se, ale to že na něj valili otázky a nenechali ho domluvit a ai tak se s tim popral bravurně. :)

242

Odpovědět

Spíš řekne úplně nesmyslně malý rozměr, čehož se David chytne a řekne že by byl hroch velký jako labrador :D Takže aby nebylo jasný že kecá, tak se chytne moderátora že myslel šířku... :D Logicky to dává smysl s tím co píšeš, aby se tam dostal je asi důležitější vědět šířku, stejně tak že ho viděl zezadu.... Ale pravda přece je, že i když vidím zvíře jenom zezadu, a někdo se mě ptá na velikost, tak nikdy neukážu/neřeknu jak bylo široký :D Ale klidně podle šířky odhadnu délku..

50

Odpovědět

+Anonym0123No nevim. Jak u kterého zvířete. U většiny se udává výška a ne délka, když už (aspoň teda u psa třeba). A u zvířat jako hroch nebo prase, bych furt spíš zůstal u šířky. :)
Zvlášť když se ptali na velikost v souvislosti s tím, jak se tam dostal. Tedy zpochybňovali průchod dveřmi.

A ve vsýledku, dítě hrocha je celkem malý zvířátko a i kdyby to co ukázal byla délka, tak už je to docela velkej hroch. :) Ale jasný, neni to National Geographic. :D

I tak si ale myslím, že jednal dost pohotově a hlavně ty detaily tahal z klobouku hodně rychle. :) Jako když vymýšlím kde bydleli, určitě by mě nenapadlo při lži i říkat, jaká byla střecha. :D

31

Odpovědět

+MikePředpokládám, že byl na dovolené v Kapském městě.. tedy nejjednodušší lež je ta, když má pravdivé pozadí.
To, že jde o lež je ovšem jasné po prvních sekundách.. hroch je jedno z nejnebezpečnějších zvířat na světě. Nevěřím, že v nejvyspělejším africkém státě existuje byť jediný rezort, kde by si toto neohlídali.

03

Odpovědět

fakt by si mu veril aj keď povedal že stretol hrocha na okraji kapského mesta?

10

Odpovědět

Hlavně já bych tomu věřila... není hroch jako hroch :D.. při vyprávění jsem si hned vzpoměla na tohodle https://cs.wikipedia.org/wiki/Hro%C5%A1%C3%ADk_liberijsk%C3%BD což už tak nereálné není.. když opomenu to kde přesně žije.. ale mohli být někde kde se o ně starají atd... nereálné si mi to nezdá :D..

30

Odpovědět

Taky vždycky zpanikařím, když se mám bavit o délce :D

432