Miranda Hart a její citlivé uchoWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:217
Počet zobrazení:15 385

Testujete teplotu vody ve vaně? Miranda možná ano, ale hodně zvláštním způsobem...

Přepis titulků

Mirando, jsi na řadě. Dobře. Teplotu vody ve vaně kontroluji zásadně uchem. Můžeme začít. Lee? Co je špatného na typickém lokti? No, dvě věci, Hughu. Zaprvé mě těší to kontrolovat uchem. A zadruhé jsem velkým fanouškem koupele ve vaně a ráda si ji řádně připravuji.

Myslím, že ho mám citlivější. Občas testuji svým uchem i teplotu jídla. Můžeš předvést způsob, jak strkáš ucho do vany? Prostě si kleknu k vaně, mám ji poměrně vysokou. Do jaké výšky od okraje si vanu napouštíš? Asi tak takhle. Dobře, takže si klekneš? A dokážeš se ohnout celá, abys dostala ucho do vany, aniž bys... Jsem celkem vysoká.

A dostávám se tam celkem... Taky jsi celkem ohebná. Jsem ohebná. Ahoj, jsem velká a ohebná. Sem, na dolní stranu obrazovky, napište moje telefonní číslo. Hádám, že máš stejně jako většina lidí ráda ve vaně pěnu a tak. Takže se ohýbáš, nejdřív jdeš hlavou skrz pěnu, pokračuješ dál a dál, čekáš, čekáš a najednou to zachytíš. "Je to horký."

Vstaneš, obličej máš celej od pěny, řekneš: "Přidám trochu studený." A pak si sedneš a čekáš se svým zpěněným obličejem. Tomu máme věřit? Ty se často koupeš s pěnou, Lee? To bych do tebe neřekl. Davide, ty bys do mě asi ani neřekl, že se koupu ve vaně, že ne? A můžu ti říct, že má v koupelně krb. Jo.

Fakt? A občas se staví Miranda a já řeknu: "Nevím, jestli je ten oheň dost horkej." Ona se nahne... Máš jedno ucho citlivější než to druhé? Je to vždy levé, nebo vždy pravé? Vždycky používám levé, protože tam mám vanu. - Jsi pravačka? - Jsem. Vidíš, to dává smysl.

Cože? Jsem levák a šel bych pravým uchem. Já jsem pravák, ale šel bych pravým uchem, protože moje vana stojí tak, že kdybych šel levým, tak bych se zády otočil ke kohoutkům, a to by mi nebylo příjemný. Musel bych vidět... protože kohoutky jsou zodpovědný za teplotu a já jim chci koukat do očí, když je soudím za to, co dělají. Víš, že kohoutek nemá oči, to vidíš svůj odraz.

Teď už vím. Co si o tom myslíš, Lee? Říkala pravdu? Upřímně, Lee, fyzicky to je blbost. Když klečíš, tak se poté ohneš v bocích, jinak by tvá páteř se mohla ohnout o 90 stupňů. Ne, dělá se to snadno. Klekni si a ukaž, jak se to dělá. Řekněme, že vana je...

Můžu dělat vanu? Takže on je vana. Řekněme, že je voda podsud, celkem nízko. To se hodí, že jo? Tahle perfektní výška? Lee, můžu ji upravit. Budu vana. Tady je voda. Kousek ucha, má to. Výborná práce. Děkuju.

Dobře, Lee. Co myslíš, Hughu? Víš co? Než to udělala, tak jsem jí nevěřil, ale teď už věřím. Já taky. Co myslíš, Rufusi? Pořád si myslím, že lže. Fakt? Dám na Hugha a řekneme pravdu.

Pravda, dobře. Mirando, říkala jsi pravdu, nebo lež? Byla to... lež. Jasně že to je lež. Překlad: Markst www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen štěstí, že se tento typ pořadu u nás dosud neobjevil. Moderoval by ho Libor Bouček a mezi stálé hosty by patřili Zounar s Kohákem.

141

Odpovědět

Odpovědět

Má vlastní seriál, kde hraje otravnou trubku a je dobrej :)(seriál se jmenuje Miranda)

41