Miranda Hart a vánoční doutníkWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:5 605

Ve třetí vánoční scénce bude Miranda Hart vyprávět o svém vánočním zvyku, který zahrnuje doutník.

U Davida je Stephen Mangan. U Leeho Barry Cryer a Miles Jupp.

Přepis titulků

Nevylezu na Boží hod z postele, dokud nevykouřím celý doutník. - Kdy jsi s tím začala? - Bylo mi asi 33 let. Proč jsi začala? Když jsem přestávala kouřit, kouřila jsem tenké doutníčky. A říkala jsem si: "To není pravé kouření." A když jsem s kouřením fakt přestala, řekla jsem si, že by to mohla být vánoční a narozeninová odměna. Za jak dlouho vykouříš celý doutník?

Za šest měsíců. A na narozeniny začnu s dalším. Vždycky jeden kouřím, ale je dobré, že jsem s tím přestala. Vykouříš celý doutník? - Celý doutník. - Jak dlouho ti to zabere? Pár hodin. To je hodně šlukování. - A jsi pořád v posteli?

- Jsem. Máš noc předtím připravený doutník a zápalku? Ne, máme punčochy, takže se ráno shromáždíme u mé postele. Takže rodina a přátelé jdou k tvé posteli? "Neotevřeme žádný dárek, dokud to nedokouřím." To už jsi ve svém vánočním pyžamu, nebo ještě v negližé? Negližé? Představujeme si to, protože není nic víc vzrušujícího než ležící holka, co kouří macatý doutník.

Já preferuju holky s marlborkama. "Veselé Vánoce, Lee. Nemůžu vylézt z postele, dokud nebudu mít hotovo." Co tipneš? - Co tipuješ, Barry? - Mám 100% neúspěšnost v tomhle pořadu. Je čas na změnu, Barry. Cokoliv řekneš, to tipneme. - Tipuji pravdu. - Je to lež. - To tipuješ, Lee?

- Přesný opak. Co myslíš? - Tipuji pravdu. - Tipuješ pravdu? Jo. - Tipuji pravdu. - Tipujeme pravdu. Tipujete pravdu, dobře. Mirando, doutník, vánoční ráno, pravda, nebo lež? Je to... lež. Ano, je to lež, Miranda nevykouří celý doutník, než vyleze na Boží hod z postele.
 

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano, Miranda Hart, konkrétně v tomto videu, splňuje až neobvykle úspěšně mé,ano takové, fantazie. Podávám ti svou pravici Lojzo. Nyní čistěpouze, jako gentleman.

13

Odpovědět

Celý čas som si vravel, že by radšej mohla vykúriť mňa...

113

Odpovědět

Pokud by to byla pravda, tak to mela jako odmenu, ze prestala kourit uplne. Navic odmenou mel byt poradny doutnik, ktery mel vydrzet nekolik hodin.

Pochybuju, ze tvuj "doutnik" splnuje stejne kvality.

71

Odpovědět

Ty jsi zvláštní typ úchyla, vole.

50