Mnoho tváří Roba BrydonaWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:3 001
Nechal se Rob Brydon nafotit pro sérii vztahových komiksů pro noviny The Sun? Dnes výjimečně hádají oba týmy. V Davidově týmu jsou Lorraine Kelly a Dara O’Briain. S Leem jsou v týmu Barry Cryer a Sue Perkins.

Přepis titulků

Moje fotky se týden objevovaly ve vztahové sekci deníku The Sun. A safra! Oba týmy, můžete jít do mě. Ale preferoval bych Lorraine. Pro jistotu, to je taková ta sekce, kde máš sexuální problémy. Je to takový komiks s tvými fotkami? - Jaký vztahový problém jsi měl? - Byl jsem manžel. - A co dál?

- Mé ženě se líbil můj kamarád. - Jak ses tvářil? - Zjistil jsem to až na konci. Takže hlavně šťastný nebo bez výrazu. Jak jsi to zjistil? Že se jí líbí tvůj kamarád? - Načapal jsem je při činu. - Načapal? Pardon, takže to byl prázdný výraz, pak šťastný, šokovaný a smutný. Šťastný. Prázdný výraz. Šokovaný.

A teď smutný. To vypadá, jako by tě něco bolelo. Jak by ses cítil ty? Můj nejlepší kamarád byl v posteli s mou ženou! Ne, nevypadá to, že jsi rozrušený, ale že se snažíš tlačit a bolí to. Představme si, že Lorraine je má žena. Má vztah s pohlednější půlkou dua Mitchell a Webb.

Ten tu není, takže použijeme Davida. - Takže ti dva… - Bů! Takže ti dva… Zaujměte danou pozici. - My máme poměr? - Ano. - Musíme blíž k sobě. - Nevím jak. Do toho! - Sednu si na tebe. - Páni. - Nechci tě zamáčknout.

- Fajn… A já teda čekám, až na mě přijde řada? Takže… Já přijdu domů. A teď vám ukážu svůj šokovaný výraz. - Pravda, nebo lež, Lee? - Lež, že? - Ano. - Lež. - Lež. - Fajn. Davide? - Podle mě je to lež. - Jo? - Takže lež.

- Lež. Aha! Ale ona to je… Lež.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář