Dara Ó Briain v nočním klubuWould I Lie to You?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 81
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:11 910
Je v týmu Davida s Vernon Kay. U Leeho je Rhod Gilbert a Denise van Outen.

 

Přepis titulků

V nočních klubech, abych oslnil dámy, jsem používal na pódiu mou speciální chůzi. Doufám, že to je pravda. Tým Leeho? Víš, že chceme, abys to předvedl. Než to uděláš, můžeme si ujasnit, jestli jako model, nebo jako striptérka? Obojí najednou! Ne, jako model. Dobře, můžeš nám to ukázat?

- Ne, to by bylo trapný. - Vím, proto to chci. No, ne, protože když ti ukážu mou skvělou chůzi, tak víš, že ti říkám pravdu. Ne nutně, můžeš lhát a zvládnout to. Můžeš říct: „Když jsem chodíval do nočních klubů, stál jsem na jedné noze.“ Kdybych řekl: „Ukaž,“ řekl bys: „Ne, viděl bys, že to umím.“ Já bych řekl: „Ne, dokazuje to, že na ní umíš stát. Nedokazuje to, že jsi to dělal v nočních klubech.“ Takže tě prosím znova, pojď a ukaž to.

Chceme to vidět, že jo? Ta chůze je tak dobrá, že když ti ji ukážu, řekneš: „No, tak to jsi určitě dělal v nočních klubech.“ Představ si, že jsme teď v nočním klubu. Ta atmosféra. Jsem nezadaný. Zvládnu to, pocházím z Essexu. Já to udělám. Budeš se správně tvářit?

Jo, tváříš se jako model? S našpulenou pusou? Šlo víc o otáčení obličeje než o obličej samotný. Otáčení obličeje? Jak otáčíš obličej? Můžu otočit obličejem. Tohle je otočení, ne? Ne, to je otočení hlavy. - Obličej se otočí, když otočíš hlavou.

- Ne, ne, ne. Hlava je věc, na které máš obličej. Tvá hlava se při tom nesmí hnout, když hýbeš obličejem. Ne, myslím, že můžeš otáčet věcmi, za použití věcí, se kterými je ta věc spojená. Mohu pohnout očima, vážně, na opačnou stranu hlavy. Sleduj. - Tady to máš. - Ne, počkej! Ne, nevadí, ne. Ano, ano, ano.

Nikdo neřekl: „Otoč obličejem vůči ostatním částem hlavy.“ Otáčím ho vůči zbytku vesmíru. Daro, vážně, vzhledem k pravidlům pořadu si myslím, že by bylo dobrý, kdybys nám tu chůzi ukázal. - Daro, pomůžu ti, jo? - Ne, ne. Pomůžu ti. Pustím ti k tomu hudbu, aby ti to šlo líp. Pro inspiraci. Nevím, jestli máme něco připravenýho, ale začni.

Počkej, počkej. dost. Počkej, ne, počkej. Tady je pódium, jo? Takže nejdřív model přijde, dobře? Jsem ještě v zákulisí. Nervózní. Připravený, dobře? Tady je pódium. Jakmile dojdu k zatáčce, sleduj otočku hlavy, jo? Daro, byla tahle nudná část součástí balení?

Musel jsi to celý vysvětlit, než jsi začal? O tom, co ona uvidí? Měl jsi odvahu říct v nočním klubu: „Stopněte hudbu, nejsem připraven. Stopněte hudbu. Přestaňte se dobře bavit, nejsem připraven.“ - Dobře, hudba. - Jo. Žádné tleskání, žádné tleskání. Tady to je.

Ano! Ano. Nevím jak vám, ale mně to přišlo dost sexy. - Viděls to otočení hlavy? - Hodně dobrý. - Vše je v tom. - Bylo to dobrý. Otočení tvé hlavy, na rozdíl od obličeje. To, co chceš, by vyžadovalo operaci. To mu říkaly holky, když je balil. Lee, co to bude, pravda, nebo lež?

- Co tipujeme? - Myslím, že… Nic by to s tebou v nočním klubu neudělalo? Ne, ani ne. Před deseti lety, víc vlasů, hubenější, víš? Smála bych se. Nemám teď svou zápasnickou váhu, víš? Rozhodně to nebylo poprvé, co to dělal. Dělal to už dřív. Rozhodně to dělal dřív.

- Jo? - Hodně sebevědomý. Tipujeme pravdu? Ale nedělal to nutně z důvodu, který tvrdí. Chlapi jsou tak nerozhodní, tipněme pravdu. - Tím si nejsem tak jistej. - Tipněme pravdu. - Tak, Lee, co tipujete? - Tipneme pravdu? - Tipněme pravdu! - Tipujeme pravdu. Dobře, tipují pravdu.

Daro Ó Briaine, říkal jsi pravdu, nebo lež? Je to… pravda. Páni! Dobrá práce!

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám otázku či připomínku k překladu - kde se tam vzala ta otázka, jestli byl jako model, nebo jako striptérka? Neptá se spíš na "model nebo kočka", vzhledem k tomu, že se baví o catwalk? Nejsem si jistý, co Lee přesně říká, ale podle mě to je "...or were you on all four and weeing?" Pak by se ten vtip dal celý přeložit do češtiny třeba přes molo, jestli jako modelka nebo jako námořník :)

10

Odpovědět

Jasně, slyšíte správně, skutečně jde o narážku na catwalk, takže námořník by se pro zachování návaznosti vtipu nabízel. Na druhou stranu námořník člověku evokuje trochu jiný typ asociací než lezení po čtyřech, takže překladatel zvolil variantu striptérky, což je v případě Dary podobně absurdní představa :-)

00

Odpovědět

+marysolAbsurdní byla i představa " jako modelka" ... dokuď to nepředvedl. :D

00

Odpovědět

jen proto abych dával palce dolů, ani to nečtu IP8946446

07

Odpovědět

Tentokrát nebudu psát žádný komentář, protože posledně když jsem poděkoval serveru videacesky.cz za přeložení videa, dostal jsem palce dolů. Takže prosím neberte tenhle komentář, jako pravý komentář (ani jako levý), protože tímhle komentářem nekomentuji výše vložené a přeložené video serverem videacesky.cz, ale předcházející komentář, kde jsem poděkoval serveru videacesky.cz za přeložení předcházejícího videa, které je vloženo a přeloženo na serveru videacesky.cz.
Pokud by někomu nebylo v tomhle komentáři na komentář něco jasného, doporučuji navštívit podnik jménem hospoda, zvýšit si promilový limit nad kritickou hranici jeden a půl promile a pak se k mému komentáři komentujícímu komentář vrátit a znova si ho přečíst.
Děkuji za každý komentář, komentující tenhle komentář, který komentuje komentář.

434

Odpovědět

Zproštěn viny, já bych ho zabil už u Hektora.

61

Odpovědět

Promilový limit zvýšen nad kritickou hranici jeden a půl promile (byť bez návštěvy podniku jménem hospoda - prostě mi konečně usnuly děti - nesuďte, corona krize je corona krize), tudíž palec nahoru. Jinak moc pěkné video, děkuji za překlad, škyt...

01

Odpovědět

Koukám že Český národ ani nepochopí, že se jedná o vtip, o sarkazmus, že si dělám srandu sám ze sebe, jakmile nedám na konci komentáře z*******o smajlika, tak to asi lidi hned urazí..., běžte všichni do háje...

13

Odpovědět

+miniSamozřejmě, že to každý chápe i bez smajlíka a sotva to asi někoho urazilo, ale „chápu myšlenku komentáře“ ≠ „souhlasím s komentářem“ ≠ „komentář mě pobavil“.
Než „vtipná sebereflexe“ mě spíš napadá „rozvleklé“ a „zbytečné“.

51

Odpovědět

+miniV tom je právě ta tragikomická pointa, ať uděláš cokoliv dostaneš palec dolu.

00